Partyflock
 
Forumonderwerp · 968123
Dit zijn brieven van lezers, die geplaatst zijn in het Brabants Dagblad.

Jullie moeten voor jullie de brieven lezen, even weten dat hier in Tilburg een klein relletje is. Met een pastoor die s'morgens vroeg om 7:15 iedereen uit zijn bed luid, met zijn kerkklokken.

Decibel (1)

De laatste weken is Tilburg in de ban van de klokkenluidende pastoor. Kennelijk wordt deze vorm van geluidsvervuiling niet getolereerd. Nee, dan afgelopen zaterdag. Je zult maar in Fatima, Broekhoven of Groenenwoud wonen. Decibel werd gehouden bij de Beekse Bergen. Een 'muziek'-festival voor liefhebbers van 'hardstyle, hardcore, jump, early rave, techno, trance, oldschool en industrial'. Voor degenen die het, zoals ik, niet begrijpen: een enorme berg kolereherrie. De godsganse dag (van 's morgens 11 tot 's avonds 11) werden o.a. wij, bewoners van Fatima, geteisterd door enorme harde, snelle en vooral voelbare bassen. Werkelijk niet te geloven, we hebben 's avonds ramen en deuren gesloten en nog waren we er niet van af. Zoveel last hebben we bijvoorbeeld van Festival Mundial nooit gehad, en dat is nota bene bij ons aan de overkant in het Leijpark. Politie gebeld: 'U bent de tigste klager, meneer, maar we gaan er wat aan doen, hoor!' Nou, niks dus. Geef mij maar een kerkklokje!

Decibel (2)

Wat er zaterdag met het housefestival Decibel is gebeurd, daar kan ik echt niet over uit. Heel Tilburg (en Nederland) lijkt in rep en roer over het klokgelui aan de Ringbaan West. Ik word er niet goed van; laat toch luiden.
Maar die muziek vanuit de Beekse Bergen, dat was te schandalig voor woorden. We hadden zelf een feestje in Tilburg-Zuid en konden onze eigen muziek niet eens horen! Mensen, maak je niet druk over de kerkklokken, maar over die zogenaamde 'muziekfeesten'.

Decibel (3)

Toen ik zaterdag buiten kwam na een etentje in Berkel-Enschot hoorde ik tot mijn verbazing en ergernis enorme herrie. Die bleek afkomstig te zijn uit Hilvarenbeek. Thuiskomend in Oisterwijk was het gedreun zelfs toegenomen. Politie gebeld voor beklag, die aangeeft dat de gemeente Hilvarenbeek toestemming heeft gegeven voor een happening op de Beekse Bergen, en die de ene klacht na de andere binnenkrijgt. Waar moet dit heen in onze maatschappij? De ene gemeente die de kerk armer maakt en de andere die onvoorstelbare decibels toestaat.

Decibel (4)

Burgemeester Huisman is tevreden, lees ik voorop het Brabants Dagblad. Nou ik niet, en met mij vele omwonenden. Een grof tapijt van teringherrie hing zaterdagavond over Goirle en Tilburg-Zuid. Extreem gebonk, zelfs binnen in huis. De politie gebeld en de agente zei dat er al heel veel klachten van geluidsoverlast waren en dat het lawaai op het politiebureau aan de Ringbaan Zuid ook verschrikkelijk was. Ik kon het beste maar een brief schrijven aan de burgemeester van Hilvarenbeek. Nou bij deze. Burgemeester, wat doet u volgend jaar? Weer vergunning? Negeert u opnieuw meer dan 30.000 omwonenden? Dat kunt u niet maken!

Decibel (5)

Het is onvoorstelbaar wat er zaterdag bij de Beekse Bergen is gebeurd. Ik vraag me dan ook af wie de geluidsmetingen heeft verricht. Vorig jaar was het erg hard, maar dit keer overtrof alles. Zelfs in de nacht van vrijdag op zaterdag werd er s'morgens om 5 uur keihard geoefend. Een dancefestival moet kunnen, maar het moet niet zo zijn dat zelfs mensen in omringende dorpen als Moergestel en zelfs Oisterwijk binnen moeten blijven door de bonkende muziek. En dat bij een dierenpark, zelfs daar wordt aan voorbijgegaan. Schande! Als volgend jaar het festival Decibel weer zijn muziek laat horen, dan nodig ik burgemeester Stefan Huisman en Frank Mimpen uit om bij mij in de tuin onder het genot van een kopje koffie samen de geluidsmetingen te doen.

Er stonden de afgelopen dagen nog meer van dit soort brieven in. Ook stonden er een paar brieven in, die wel positief waren over Decibel, en vonden dat deze mensen niet zo moest zeuren.

Ik vind het ronduit belachelijk dat die mensen zo moeilijk doen hierover! Het feest wordt notabene overdag gehouden! En dan zeuren ze allemaal dat ze wakker liggen, en niet in de tuin kunnen zitten etc. Ga gewoon 1 dag iets anders doen! Ga fietsen, ga op pad, weet ik veel, maar verpest niet het plezier van 25.000 feestgangers!

HET IS MAAR 1 DAG OP 1 JAAR!!!!

Wat vinden jullie? (veel tekst zeker?)
laatste aanpassing
Wat een gezeik zeg!!!
Zal volgend jaar vast niet meer in Hilvarenbeek worden gehouden :nO:
laatste aanpassing
wat lopen ze weer te zeiken,
volgend jaar de Bass nog harder :P:P
het gaat natuurlijk wel om het STILTEgebied om STILburg heen
Uitspraak van Deel_II op zondag 2 september 2007 om 06:17:
het gaat natuurlijk wel om het STILTEgebied om STILburg heen


:gaap:
whahaha :respect: volgend jaar gaan we afteren bij de klagers :D
Uitspraak van de JVR // Symbiotic op vrijdag 24 augustus 2007 om 17:49:
el zielig, dat die mensen de jeugd het niet gunt om maar 1 DAG in het jaar los te mogen gaan!!

Die zeikers zijn van die zielige mensen die vroeger een slechte jeugd hebben gehad en die nu erg eenzaam zitten te wezen achter de verlepte geraniums!!!


Uitspraak van Mu= op vrijdag 24 augustus 2007 om 11:37:
ga toch lekker bingoën


Had t nie beter kunnen zeggen! :respect: Ons pa en ma en vele anderen hier in t dorp hebben t ook gehoord, maar die gaan tenminste nie zo lopen janken en die nemen iig niet de moeite om een fucking klacht in te dienen.. babah fuck die mensen!
Ik had ook iets ingestuurd wat in de krant kwam te staan en ik was een van de weinige misschien wel de enige die een postief bericht stuurde. Al die mensen die zeiken over het geluid van een festival wat maar 1 keer per jaar langs komt Fuck die mensen!!! Decibel moet blijven op die plek (eindelijk lekker op de fiets er naartoe) en de bass mag nog harder. (Heb gewoon zin om de auto te pakken en midden in Tilburg de hardstyle lekker hard uit mijn speakers te laten knallen Fuck de rest.)zo dat is er uit.
gewoon volgens jaar NOG harder, stelletje teringzeikers. het was wel keihard ja! :D:D:cheer::cheer:
Was het maar nog harder, kon ik het ook op Kreta horen 8)
Als je weet dat er zo'n festival is die dag in je omgeving, ga je toch lekker een dagje ergens anders heen, is het lekker weer, pak de auto naar het strand, dierentuin, attractiepark, heb je er ook geen last van, maar ga niet lopen zeuren!!!
 
of je gaat lekker naar de beekske bergen...


of het safaripark.
Uitspraak van 1231-1321 op donderdag 23 augustus 2007 om 21:34:
Burgemeester, wat doet u volgend jaar? Weer vergunning? Negeert u opnieuw meer dan 30.000 omwonenden? Dat kunt u niet maken


Die 30.000 bewoners kosten met hun gezeik alleen maar geld en Decibel levert geld op voor de gemeente... Ik heb dus dan ook maar één advies: sterf!:P
 
Uitspraak van 1231-1321 op donderdag 23 augustus 2007 om 21:34:
Ga gewoon 1 dag iets anders doen! Ga fietsen, ga op pad, weet ik veel,


of koop een kaartje van decibel en doe gezellig mee :D
Uitspraak van Lavelooz op zaterdag 25 augustus 2007 om 13:28:
Onzin, hier in de buurt doen ze ook niet meer moeilijk over Ground Zero. Wonen wel niet zoveel mensen in de buurt, (maar je hoort het zeker nog wel tot in apeldoorn) maar de mensen die er het meeste last van zouden hebben kunnen volgens mij kiezen tussen een nachtje weg of kaartjes voor het feest. En volgens mij staan de meeste ervan op het feest. En dan hebben we het hier over een nachtfeest, Decibel is dan nog maar tot 23uur.
Ze moeten voor 1 dag per jaar gewoon niet zo klagen of idd gewoon wegwezen, lekker dagje uit, familiebezoek, of plan je vakantie beter, genoeg mogelijkheden dus...


bij ground zero heb ik met een man van 78 staan praten die in de buurt woonde en hij ook een gratis kaartje had gekregen. hij was gekomen omdat ie wel eens wou weten wat het precies was zon "party" en hij vond het nog gezelig ook, allen was het zijn muziek niet. was rond een uur of 3 snachts.




30000 omwonende, en hoeveel klachten waren er?
Wat een gezeik zeg! En het was maar tot 23.00 uur, dus ze hebben nog rustig kunnen slapen 's nachts!
 
deze mensen moet je gewoon gelijk.................­..................................................­...............................................zij­n mensen zonder leven die op het puntje van hun st­oel zitten ,hun best tedoen OF ZE MISCHIEN WEER EE­N REDEN HEBBEN OM LEKKER EEN POTJE TEZEIKEN.. pleu­r toch op man,..die ene dag in een jaar ,ze kunnen­ zelfs uitslapen,en na 23.00u rustig maffen.. WAAR­ ZEIK JE DAN OVER..nee nee ik schijt op al die zie­lige mensen!!

volgend jaar gewoon weer decibel ­@ BEEKSE BERGEN!!!!
Pfff wat een stelletje zeikerds gek!!!
Klagen over de herrie maar intussen staan ze wel met z'n allen achter een hekje op een stoeltje aapjes te kijken als t feest is afgelopen!!
Opa's, oma's, vaders, moeders en zelfs kinderen.. :/

Aan al die hypcrieten wil ik zeggen: ZOEK JE EEN HOBBY OFZO!! :loser:

Volgend jaar weer lekker @ Beekse Bergen hoor! :jaja: :cheer:
 
Uitspraak van 1231-1321 op donderdag 23 augustus 2007 om 21:34:
veel tekst zeker


;)

maar aan al die zeikers :looser:
altijd je buren uitnodigen als je een feestje geeft... Dan heb je dat gezeik ook niet :jaja: ;)
laatste aanpassing
Die mensen moet niet zo zeuren.1 x per jaar.En dan van 11:00 tot 23:00.
:gaap:
Heb me zwaar goed vermaakt!Volgend jaar weer:cheer:
bende zeikerds zijn het ja, dat ze op reis gaan ofzo dan,hebben ze ook hun pleziertje
 
Hah... had deze topic nog niet gezien!
Jees, zijn dit nou echte brabanders?... De mensen van feest en plezier? Dan hoor ik er niet meer bij hoor, ik denk dat ze in de buurt van Roosendaal blij zouden zijn met een feesje voor het wat jongere publiek i.p.v altijd maar die oude zatlappen shit elke zomer :P

Raad: VOlgend jaar nog een paar "DECIBELLETJES" erbij graag! :bounce:
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 9 oktober 2007 om 17:04:
Raad: VOlgend jaar nog een paar "DECIBELLETJES" erbij graag


amen :bier:
Ze klagen omdat hun het geen muziek vindne

laat ze een artiest zingen die hun mooi vinden dan klagen ze niet als het te hard staat...

tis maar 1 keer in het jaar :D
Uitspraak van 1231-1321 op donderdag 23 augustus 2007 om 21:34:
Negeert u opnieuw meer dan 30.000 omwonenden?


Ja of negeren we 30.000 bezoekers? Die één dag lekker willen feesten?

Trouwens, ik heb genoeg mensen langs het terrein zien staan toen het feest afgelopen was. Mét campingtafel & stoeltjes. Lekker aapies kijken met een big smile :loser:
 
Uitspraak van 1231-1321 op donderdag 23 augustus 2007 om 21:34:
Thuiskomend in Oisterwijk was het gedreun zelfs toegenomen


jaja, was t maar zo hard, dan had ik nu geen oren meer over denk!
 
Negeert u opnieuw meer dan 30.000 omwonenden?
25.000 of 30.000 jonge en oude feestgangers, als ze weer gaan zeuren gewoon potje matten ;)
Uitspraak van 1231-1321 op donderdag 23 augustus 2007 om 21:34:
Decibel (1)

De laatste weken is Tilburg in de ban van de klokkenluidende pastoor. Kennelijk wordt deze vorm van geluidsvervuiling niet getolereerd. Nee, dan afgelopen zaterdag. Je zult maar in Fatima, Broekhoven of Groenenwoud wonen. Decibel werd gehouden bij de Beekse Bergen. Een 'muziek'-festival voor liefhebbers van 'hardstyle, hardcore, jump, early rave, techno, trance, oldschool en industrial'.


ZO!! Citaat uit de media... We worden gwoon gelijk getrokken met een klokken luidende pastoor...!!! :roflol: En wie durft nu nog te beweren dat house-muziek en de kerk niet dicht bij elkaar ligt......?? ;p
 
'muziek' owkee het is wat anders dan klassieke muziek maar om het nouw gelijk tussen haakjes te plaatsen vind ik iets te:P
Zeikmensen, ieder zijn ding dat je daar nou 1 keer per jaar om moet gaan liggen zeuren.:s
gezever heb er niet zoveel last van
 
ik heb al 2 jaar op de camping gestaan daar en niemand daar had er last van!!! het zijn gewoon weer bekrompen mensen daar Zeker grifo dorpjes???
 
Uitspraak van nl jimmy nl op dinsdag 9 oktober 2007 om 23:45:
laat ze een artiest zingen die hun mooi vinden dan klagen ze niet als het te hard staat...


beter dan gerard joling whaha
laatste aanpassing
volgend jaar 2 dagen! :-)
laatste aanpassing
haha hardste wat ik ooit gehoord heb ent was mijn beste feest die mensen moeten maar lkr zien:P
 
Mijn voorstel: een meerdaags festival van maken.. Dan zullen ze smeken om het maar 1 dag te doen :)
 
Wees gerust ;)
Decibel is gewoon weer in Beekse Bergen! :D
Zaterdag 16 Augustus, staat op www.b2s.nl (staat trouwens heel hun programma voor 2008 op!)
jah had er al een topic over geopend maar die moest al dicht :cry:
 
Moeilijk doen over een feest wat ten eerste maar tot 11 's avonds duurt , en inderdaad 1 keer in het jaar is.. :gaap:

Maarjaaa je hebt altijd wel van die zeikerds, ze hebben wel de pecht dat het dit jaar gewoon weer is :cheer::bounce:

Gun ons ook eens iets! :D
Uitspraak van Atmoz op donderdag 30 augustus 2007 om 19:59:
Hmzzz, tja wat moet je hier mee he…
Je moet die mensen ook begrijpen. Stel dat ze een baby hebben, die kan niet slapen. Of stel dat ze op zaterdagmiddag in de tuin willen zitten. Dan kunnen ze elkaar niet verstaan. Misschien kunnen ze volgend jaar iets minder hard draaien op Decibel. Of soms variëren met klassiek of jazz. Wellicht vinden die "klagers" het dan wel goed.


euHHH.... dan verander de naam van het event al maar, want dan kunt ge het beter "Quiet" noemen. ohnee dat gaat ook niet want dan meent iedereen dat het een Q-dance party is...
:p:p
Wat een zeikerds daar in brabant :X

Hier in haarlem hoor je niemand over bijvoorbeeld dance valley en mysteryland.

Vinden het alleen maar gaaf dat je dat zover in de omtrek hoort 8)
laatste aanpassing
 
huh wat is dat nou weer voor een vaag verhaal..
eerst kraakt hij het af,
En dan zegt hij
Uitspraak van 1231-1321 op donderdag 23 augustus 2007 om 21:34:
maar verpest niet het plezier van 25.000 feestgangers!

HET IS MAAR 1 DAG OP 1 JAAR!!!!


en nu vind hij het goed...
Uitspraak van 1231-1321 op donderdag 23 augustus 2007 om 21:34:
Decibel (5)
Een dancefestival moet kunnen


inderdaad, en verder je gemauw houden.


Dit is precies hetzelfde dat men zegt dat t bij jongelui altijd snel en hard moet gaan met motoren/auto`s/driewielers, steppen en weet ik wat ngo meer.. Ze zijn zelf nooit jong geweest?
Wat een aanstellers zeg...


Uitspraak van 1231-1321 op donderdag 23 augustus 2007 om 21:34:
De ene gemeente die de kerk armer maakt


En van dit zinnetje word ik al helemaal misselijk...


Uitspraak van MarkB op zaterdag 19 april 2008 om 21:40:
alleen maar gaaf dat je dat zover in de omtrek hoort


:D
Ik mag hopen dat het geluid dit jaar weer zo goed is als afgelopen jaar, maar ik ben bang dat we de gevolgen gaan merken, van heel die klachten regen!
moet je die man even zien te bereiken, mail versturen nou decibel gaat door hoor! u kunt de burgemeester alvast gaan uitnodigen! :D