Partyflock
 
Forumonderwerp · 964291
 
AC Milan neemt net als PSV, Real Madrid en gastheer Lokomotiv Moskou deel aan een toernooi in de Russische hoofdstad. Gisteravond rond tien uur arriveerde het Italiaanse sterrenensemble op het vliegveld en zonder maar ook een blik te werpen op de bus stapten Andrea Pirlo, Gennaro Gattuso, Cafú en Kaká in het vervoersmiddel van Real Madrid.

Enkele bestuursleden van de Spaanse landskampioen wezen de spelers er vervolgens op dat ze zich vergist hadden. Een bestuurslid brak zelfs het ijs door te zeggen: ‘Kaká, Ik heb hier een contract bij me. Wil je het nu al tekenen?’ De spelers lagen allemaal in een deuk, terwijl buiten de spelersbus tientallen journalisten, gebruikmakend van de elleboog, een plaats probeerde te bemachtigen om het opmerkelijke incident vast te leggen.

Ook Cafú kon de humor er wel van inzien. “Hebben we ons echt vergist? Dus dit is niet onze spelersbus? Maar wel die van Kaká toch?” De spelers stapten vervolgens weer de bus uit, terwijl Kaká gekscherend bij het verlaten van de bus de weg werd belemmerd. “Hij zei me niet gedag, maar tot ziens”, vertelde bestuurslid José Luis Hurtado na afloop
laatste aanpassing
whe :d, ik zie Bas Roorda al bij Real in de bus stappen 8)
 
4halen 1betalen cker :lol:
Uitspraak van Tollen:cheers: op vrijdag 3 augustus 2007 om 13:26:
ik zie Bas Roorda al bij Real in de bus stappen


Of Ruudje in de PSV bus ;)
 
Was leuker geweest als ze niks hadden gezegd.
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 3 augustus 2007 om 14:14:
Was leuker geweest als ze niks hadden gezegd.


Ja maar dan wisten wij het niet...
 
of dat ze gingen vechten omdat ze niet in de bus hoorden
Artiest Reload
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 3 augustus 2007 om 13:28:
4halen 1betalen cker


lijkt eerder 1 halen, 4 betalen met die enorme bedragen de laatste tijd :/
 
Uitspraak van Reload op vrijdag 3 augustus 2007 om 16:35:
lijkt eerder 1 halen, 4 betalen met die enorme bedragen de laatste tijd


Met de presidents campagne gaat er meer geld om dan bij bij alle europese topclubs in 2 jaar :)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 3 augustus 2007 om 16:34:
Of Ruudje in de PSV bus


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 3 augustus 2007 om 16:34:
nu is het niet geloofwaardig meer


of op de bank:D



8)
 
:lol: geweldig