Partyflock
 
Forumonderwerp · 952733

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Een vriendin van me wilt graag eens een keer wat anders doen dan blowen, nou is ze wel net uit een depressie gekomen. Ze is er al wel volledig bovenop maar tis niet heel lang geleden zeg maar.

Afgezien van de mogelijkheid dat je eigenlijk beter helemaal niets zou kunnen gebruiken op zo'n moment wil zij toch graag wat doen.

De keuze hangt tussen lsd en xtc...

Depressiviteit gaat gepaard met een laag serotonine gehalte en ze is daarom bang voor de downer na het gebruik met een terugval in de depressie. Maar ik ben ook niet voor lsd omdat dat veel te veel dingen omhoog kan halen in een evt bad trip.

Denken jullie dat xtc mogelijk is?
 
Uitspraak van verwijderd op zondag 10 juni 2007 om 15:34:
iemand die een depressie heeft heeft een serotonine tekort.


dat klopt min of meer toch?

Uitspraak van Lancher > Minion a.k.a. Project Chryzis op zondag 10 juni 2007 om 16:11:
Xtc, gebruik anders voor je gaat gebruiken zo'n middeltje van de smartshop om je serotonine level weer op peil te krijgen.


5-HTP, tryptofaan.. voorlopers van serotonine
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op zondag 10 juni 2007 om 15:09:
Die kans is erg minimaal, mensen overdrijven het altijd zwaar. De kans op bad trip met paddos is 100x groter oid.


Tsja, ligt eraan hoe jij het ervaart he....iedereen ervaart het anders
Zoiezo drugs na een depressie is stom ;)
Maar boeiend, we doen het toch wel (F)
Uit mijn ervaring binnen de verslavingszorg en mensen om me heen zal ik zeggen neem het niet.
Ten eerste zal waarschijnlijk de depressie het gevolg zijn van het vele blowen.
Ten tweede heeft ze een grote kans (ook al is ze nu uit de depressie)en ze gebruikt xtc of lsd dat ze de dagen erna psychotisch kan worden. Dit hou je niet tegen door middel van homeopathische middelen!
Dit lijken mij al hele goeie redenen om het niet te doen.
Succes en sterkte!
laatste aanpassing
 
Uitspraak van ladykimmie op zondag 10 juni 2007 om 17:46:
Ten tweede heeft ze een grote kans (ook al is ze nu uit de depressie)en ze gebruikt xtc of lsd dat ze de dagen erna psychotisch kan worden.


DIT is onzin, als ze al depresief is geweest zonder psychotisch te worden kan ze ws wel wat hebben. Het kan onderliggende psychoses triggerren, maar die kans is groter op alcohol/thc etc :)
 
@ crispy, nee dat is veels tekort door de bocht. Ik ben geen psychiater, maar depressies liggen wel wat ingewikkelder lijkt mij en hoeft niks met serotonine te maken te hebben. L-tryptofaan is een aminozuur die in allerlei eiwitrijke producten terug te vinden zijn, het is dus onzin deze zogenaamde precursor als supplement in te nemen. Deze discussie is al geweest.
Zo eenvoudig ligt het ook niet om een precursor (voorganger) te nemen. Als er al problemen met de serotonine huishouding zijn kan dit komen door allerlij andere schakels binnen de hersenen.
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 juni 2007 om 20:00:
ohw ja -l-tryptofaan kan ze ook nemen, werkt ook wel goed tegen een nadipje.
24 uur na gebruik 2 capsules nemen, slaap je goed van en minder depressie


Ach ja, trek gewoon de hele pillenkast open. Overal is wel een middeltje voor! Als je slim bent neem je gewoon geen risico in dit soort situaties!
Uitspraak van B*witched op donderdag 7 juni 2007 om 15:35:
( en ik heb ook depressieve stoornissen, waar ik voor behandeld wordt. zelfs, mijn 'arts' zegt dat ik niet hoef te stoppen met gebruiken, als ik het maar in de hand houd)


Huh?
 
Uit persoonlijke ervaring raad ik het sterk af (Y) Een depressie is uiteraard meer dan alleen een serotonine tekort, maar je serotonine gehalte (dat als het goed is net weer een beetje herstelt is - een opdonder geven in een kwetsbare periode kan je wel over het randje trekken. Dan wéét je wel dat het goed gaat, maar door het serotonine gebrek voel je je toch kut, en je moet sterk in je schoenen staan om dat 'rotgevoel' te relativeren - ''het komt alleen van de xtc'' - en niet terug te vallen in een depressie.
 
Uitspraak van verwijderd op zondag 10 juni 2007 om 22:02:
@ crispy, nee dat is veels tekort door de bocht. Ik ben geen psychiater, maar depressies liggen wel wat ingewikkelder lijkt mij en hoeft niks met serotonine te maken te hebben.


Daarom hebben vrijwel alle anti depresievas effect op de serotonine.

Er is nog vrij weinig over duidelijk, maar ik zeg dat je echt een debiel bent als je daarmee gaat kloten. Want het heeft wel degelijk verband met elkaar.
Uitspraak van verwijderd op zondag 10 juni 2007 om 22:02:
Als er al problemen met de serotonine huishouding zijn kan dit komen door allerlij andere schakels binnen de hersenen.


En dan maar xtc nemen, vet verstandig :)
 
Uitspraak van verwijderd op zondag 10 juni 2007 om 23:24:
en je moet sterk in je schoenen staan om dat 'rotgevoel' te relativeren - ''het komt alleen van de xtc'' - en niet terug te vallen in een depressie.


Relativeren is niet je sterkste kant in een depressie
 
Uitspraak van verwijderd op maandag 11 juni 2007 om 09:16:
Relativeren is niet je sterkste kant in een depressie


Dat bedoel ik (Y) En als je dat niet kunt val je terug in een depressie ook al weet je dat het rotgevoel alleen van de xtc komt.
Uitspraak van verwijderd op zondag 10 juni 2007 om 16:12:
iemand die een depressie heeft heeft een serotonine tekort.

dat klopt min of meer toch?


min of meer..

kan door verschillende oorzaken komen.

een trauma, een grote teleurstelling, spannig&stress, idd gewoon een hormonale afwijking etc.

het kan een persoonlijkheidstoornis zijn of een geestesziekte.

er zijn zo veel verschillende soorten depressies, maar IEDEREEN kan het krijgen.

de meeste sorten zijn gewoon helemaal te genezen, sommige bijna, en sommige helemaal niet.

Uitspraak van verwijderd op maandag 11 juni 2007 om 09:16:
Relativeren is niet je sterkste kant in een depressie


:no: ik heb best veel last van depressies..bipolaire stoornis voor wie weet wat dit is.
maar juist omdat ik heel goed kan relativeren ben ik hier nog.

en het verschil tussen een dinsdag dip en een depressie merk je heel erg duidelijk.

een depressies 'sluipt' er in, een dinsdag dip voel je je gewoon leeg en ellendig, maar je weet ook dat het aan het einde van de week weer over is, of iig weer een stuk beter is en alleen maar beter wordt.

alle soorten depressies gaan vanzelf weer over. alleen soms duurt het heeeeeeeeeeel erg lang. soms jaren. maar ooit gaat het over.

na regen komt namelijk altijd weer zonneschijn, zelfs als het al maande regent ;)
 
Uitspraak van verwijderd op zondag 10 juni 2007 om 12:24:
Indd, lsd word zwaar overschat, ik vind het juist een van de makkelijkste psychedelische middellen. Werkt ook voor je geest erg verhelderent, je komt een hoop over jezelf te weten :)

En dat kan erg positief werken ;)


toch zou ik t niet doen want dan zou ik volgens sommige mensen een stap te ver gaan ('waar houdt het op?')

Uitspraak van verwijderd op zondag 10 juni 2007 om 15:09:
Die kans is erg minimaal, mensen overdrijven het altijd zwaar. De kans op bad trip met paddos is 100x groter oid.


als je je aan de 'regeltjes' houdt is de kans op een bad trip minimaal... als je het maar met een paar hele goede vrienden doet, de eerste keer maar een half bakje, liever geen nuchtere mensen erbij (als er iets gebeurd ben je toch in 1 klap nuchter) en in een vertrouwde omgeving waar nix kan gebeuren :)
 
Uitspraak van B*witched op maandag 11 juni 2007 om 12:08:
:no: ik heb best veel last van depressies..bipolaire stoornis voor wie weet wat dit is.
maar juist omdat ik heel goed kan relativeren ben ik hier nog.


Bipolair is manisch depresief, maar je maakt mij niet wijs dat je altijd al je emoties weet te beredeneren.

Uitspraak van actief op maandag 11 juni 2007 om 13:46:
als je je aan de 'regeltjes' houdt is de kans op een bad trip minimaal...


En met lsd is die kans dus veel minder ;)

Uitspraak van actief op maandag 11 juni 2007 om 13:46:
toch zou ik t niet doen want dan zou ik volgens sommige mensen een stap te ver gaan ('waar houdt het op?')


Net alsof LSD zo gevaarlijk slecht evil is, typisch, speed snuift iedereen, en voor acid zijn ze bang. LSD moet je niet zo hoog inschatten. Als je het weet dat je het gebruikt hebt, is er nix aan het handje. Ik ga echt 100x sneller fout op paddos dan op lsd.
 
Uitspraak van B*witched op maandag 11 juni 2007 om 12:08:
alle soorten depressies gaan vanzelf weer over


Dit hoeft ook niet, dysthyme stoornis kan jaren sluimerren, en kan voor altijd blijven ;)
Ik weet niet of het helpt maar je kan voor de zekerheid L-tryptofaan pillen halen, ze schijnen het serotonine gehalte weer op peil te brengen. Maarja beter is gewoon als ze helemaal niks neemt!
Ik denk dat een of een half p'tje wel gaat hoor. Maar het zijn vaak de dagen erna dat je echt de dip krijgt en ik denk dat dat in haar geval toch een gevaarlijke situatie zou zijn.
jawel dat gaat wel ja denk ik gewoon zorgen dat er de juiste mensen bij zijn in een goede sfeer en een goede omgeving en hou het bij 1 of 2 pillen
Uitspraak van verwijderd op zondag 10 juni 2007 om 23:24:
Uit persoonlijke ervaring raad ik het sterk af (Y)


indd
 
LSD gebruiken als je net uit je depressie komt????????
HEEEEEEEEEEEL verstandig!!!!! hahaahahhaahaha
hoe lang wil ze er vervolgens weer in duiken?
 
Uitspraak van verwijderd op maandag 11 juni 2007 om 15:08:
speed snuift iedereen


ik heb nog nooit speed gebruikt ;)


Uitspraak van MonkeyBusinezz op maandag 11 juni 2007 om 15:50:
Ik weet niet of het helpt maar je kan voor de zekerheid L-tryptofaan pillen halen, ze schijnen het serotonine gehalte weer op peil te brengen. Maarja beter is gewoon als ze helemaal niks neemt!


kheb vandaag 5 htp gehaald, dit weekend na defqon maar eens testen...kheb al een paar maanden nix gebruikt dus kzal wel weer een dip krijgen waar je u tegen zegt
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 12 juni 2007 om 15:24:
LSD gebruiken als je net uit je depressie komt????????
HEEEEEEEEEEEL verstandig!!!!! hahaahahhaahaha
hoe lang wil ze er vervolgens weer in duiken?


Lul eens niet zo debiel, je weet echt niet waar je over praat.

Lsd is juist de enige drug die ik tot nu toe gehoord heb waar je niet depresief van word. Of juist beter van word :)


Uitspraak van actief op dinsdag 12 juni 2007 om 15:28:
ik heb nog nooit speed gebruikt ;)


Verstandig :)
Zts666 heeft echt op heel veel punten, eigenlijk op alle punten dezelfde mening als mij... :) lollig om te zien dat er ook mensen zo denken!

Maar nog steeds als topic starter gaat dit probleem dus niet om mij maar om die vriendin. Ik heb haar alle voor en nadelen verteld. En ik laat haar nu zelf de beslissing maken. Het blijft uiteindelijk toch haar beslissing.

En Zts666... post je ook op www.drugsforum.nl? Zo ja onder welke naam post je?

Greetz
 
Uitspraak van Stickmen op dinsdag 12 juni 2007 om 19:53:
Zts666 heeft echt op heel veel punten, eigenlijk op alle punten dezelfde mening als mij... :) lollig om te zien dat er ook mensen zo denken!


Het is gewoon de waarheid :P


Uitspraak van Stickmen op dinsdag 12 juni 2007 om 19:53:
En ik laat haar nu zelf de beslissing maken


Dit is het beste ook indd, er komt met acid wel wat over je heen ;)


Uitspraak van Stickmen op dinsdag 12 juni 2007 om 19:53:
En Zts666... post je ook op www.drugsforum.nl? Zo ja onder welke naam post je?


Ik heb daar op gezeten, nooit echt gepost, voegt nix toe in mijn geval.
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 12 juni 2007 om 20:54:
Ik heb daar op gezeten, nooit echt gepost, voegt nix toe in mijn geval.


Hoe bedoel je? Het voegt niks toe omdat er weinig of geen posts van je staan? Ik vind drugsforum een stuk educatiever dan partyflock... zitten veel meer mensen die de geestverruimende middelen kunnen waarderen en af en toe hebben we een meeting :D

Paar weken geleden met 8 personen lsd gedaan. Was erg gezellig :)
 
Voegt nix toe voor mij zelf :)

Word er niets wijzer op etc, ik ben ook geen grootgebruiker met acid oid (zou het eik vaker moeten doen), maar het is en blijft erg interresant.
 
zou het niet beter zijn om dan gewoon niks te gebruiken als je net uit een depressie komt
Geef haar een grote bos rozen wordt ze toch ook vrolijk van
 
het niet echt verstandig om dat te doen, als ze net uit eem depressie komt hoef niet te zeggen dat ze zich van binne nog helemaal goed voelt. Als je een pilletje neemt of andere drugs komen je emoties los b.v je wordt heel lief als je xtc op heb, maar dat kan ook zeker veranderen zeker als je problemen met jezelf heb of iets heb meegemaakt. een vriendin van me, we namen een x pille en ze begon te trippen het was een hele nare evaring alle dingen kwamen deruit waar ze mee zat op het einde moest de ambulance komen
dus ik raad het echt af

en idd
Uitspraak van verwijderd op woensdag 13 juni 2007 om 20:09:
zou het niet beter zijn om dan gewoon niks te gebruiken als je net uit een depressie komt
Geef haar een grote bos rozen wordt ze toch ook vrolijk van


dat zou een veel beter idee zijn

want de kans dat ze een slechte evaring krijgt is heel groot en ook vooral als het de eerste x is, dan weet ze niet hoe ze erop moet reageren en dan kan het juist fout aflopen
 
Blabla wat een standaart antwoorden, typische geblaat van hoe het zou moeten. Dr phil is er nix bij :[ (dat ie drugs vergeleek met een hersentumor :[ debiel)

Wat je moet doen is een leuke tijd hebben, jezelf vermaken. Dingen aangaan etc, nwe dingen ontdekken blabla. Positief denken/doen.

Maar dat terzijde, van lsd word je echt niet weer depri oid, eerder tegenovergestelt.
laatste aanpassing
 
Ik heb gehoord dat je van LSD al je emoties/gevoelens/gebeurtenissen weer naar bove laat komen als je o.i.v. ben.. En dat het heel veel kan opluchten, sommige mensen gebruike het ook om zich beter te voelen..

Maar t beste blijft toch, gewoon niet doen, je weet het maar nooit.;)
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 13 juni 2007 om 21:45:
Ik heb gehoord dat je van LSD al je emoties/gevoelens/gebeurtenissen weer naar bove laat komen als je o.i.v. ben.


Als je daar voor kiest, en dan als het komt is het heel objectief, net alsof je dat van afstand kan bekijken.
uit ervaring zou ik zeggen, misschien moet ze dat gewoon NIET doen. mensen die depressief zijn geweest krijgen heel vaak een terugval. en met drugs kun je dat makkelijk aanwakkeren.

en ik denk dat t niet uit maakt wat je dan ook gebruikt......
Ik gebruik zelf xtc. max. 1 pilletje en zelfs dan kan ik in een trip af en toe van die depressieve buien krijgen. niet eht leuk hoor, ook niet voor je omgeving :S
Ik voel een leuke cocktail opkomen (6)
 
Uitspraak van stampertje3 op donderdag 14 juni 2007 om 10:30:
en ik denk dat t niet uit maakt wat je dan ook gebruikt......


Daarin ben je dus vrij bekrompen. Drugs kan je niet vergelijken.

Mensen die NIET weten wat lsd is en hoe het werkt kunnen beter nix zeggen. Het werd niet voor nix vroeger gebruikt in psychiatrische ziekenhuizen. Net als veel hallucigenen, werden allemaal met succes gebruikt in de oudheid.
 
Uitspraak van Stickmen op dinsdag 5 juni 2007 om 17:41:
Denken jullie dat xtc mogelijk is?


Ja gewoon een stuk of 20 pillen..
Dan zal ze nooit meer depressief zijn(Y)
lsd: nee! xtc misschien sowiezo laten testen en begin met een halve!
maar ik raad het echt niet aan vooral niet in zon periode
 
Uitspraak van Semtexx op donderdag 14 juni 2007 om 20:35:
lsd: nee! xtc misschien sowiezo laten testen en begin met een halve!


De kans dat je een slechte tablet neemt is ZOOOOOOOOOOOOOOOOOOO klein.
 
Uitspraak van Stickmen op dinsdag 5 juni 2007 om 17:41:
nou is ze wel net uit een depressie gekomen.


Uitspraak van Stickmen op dinsdag 5 juni 2007 om 17:41:
Denken jullie dat xtc mogelijk is?


tuur joh, gewoon doen en wie weet komt de depressie terug


beetje dom vind je ook niet ?
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 14 juni 2007 om 21:14:
beetje dom vind je ook niet ?


Of jij bent dom, wie zegt dat dat terug moet komen?

Ook mdma blijkt gunstig te werken bij bvb posttraumatischestress, waarom zo generaliceren :[
laatste aanpassing
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 14 juni 2007 om 21:09:
De kans dat je een slechte tablet neemt is ZOOOOOOOOOOOOOOOOOOO klein.


ben t 1x tegengekomen in 2 jaar (echt een hele foute), maarja dat is toch 1x te veel...als je zoiets zou krijgen als je al niet lekker in je vel zit gaat het gegarandeerd echt fout, khad me nog nooit zo kut gevoeld in mn hele leven
Ze heeft er uiteindelijk voor gekozen het niet te doen...

Om meerdere redenen :) Ze gaat zoiezo over 2 weken naar indonesië, ze wil niet terug denken aan hoe leuk ze het wel niet vond etc... Ze wil volledig van haar reis kunnen genieten. Misschien daarna ooit nog eens. Dus bedankt voor jullie reacties maar we zijn er dus uitgekomen. Verdere reacties zijn niet meer nodig :) thank you!
 
Uitspraak van Stickmen op vrijdag 15 juni 2007 om 10:55:
Ze gaat zoiezo over 2 weken naar indonesië


Toe maar :D
mooi daarzo hoor, k kom er vandaan ;):P
 
als je beetje slim bent gewoon nix.. vooral niet omdat ze net uit dr depressie komt :S
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 14 juni 2007 om 21:18:
Ook mdma blijkt gunstig te werken bij bvb posttraumatischestress, waarom zo generaliceren


dan moet je het gewoon doen hoor als jij denkt dat het goed voor je is. maar geen gezeik als het mis gaat hé.
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 juni 2007 om 17:20:
maar geen gezeik als het mis gaat hé.


Gaap
Maar mensen ik heb genoeg info gehad :) thank you!

Iemand enig idee hoe je een topic sluit?
 
Uitspraak van Stickmen op zaterdag 16 juni 2007 om 01:36:
Iemand enig idee hoe je een topic sluit?


geregelt, komt vanzelf :)