Partyflock
 
Forumonderwerp · 910932

Onderwerp is dubbel!

Zie "Illegale Housequake herrie as. zaterdagmiddag..." voor eenzelfde onderwerp.
 
https://partyflock.nl/news/7676

Gas erop! Roog & Erick E doen binnenstad shaken
Dj: HouseQuake
Steden: Amsterdam
Utrecht

gepubliceerd door Bassey op vrijdag 3 november 2006 om 18:19 - 323x bekeken

Roog, Erick E en MC Gee hebben zin om een beetje te rellen. Voor iedereen die nu al heimwee heeft naar het outdoor zomergevoel en niet kan wachten tot koninginnedag, doet HouseQuake aanstaande zaterdag 4 november een kleine stunt. Al te veel kan er niet over gezegd worden, want 100 procent illegaal is het wel. Amsterdam en Utrecht; be prepared. Hit & drive!

Op het idee gebracht door een groepje krakers dat een aantal weken geleden door middel van een spontaan buitenfeestje hun signeersessie dwarsboomde, besloot ook HouseQuake de stoute schoenen aan te trekken. Vanaf aankomend weekend ligt de cd / dvd die Roog & Erick E onder de naam HouseQuake gemaakt hebben in de winkels en dat moet gevierd worden. Liefst met een hoop HouseQuake herrie.

Vanaf 15.00 uur kan er in Amsterdam gratis gedanst worden, op de Dam en daarna wellicht ook even in de Pijp (Marie Heinekenplein). Vervolgens verplaatst het feest zich naar Utrecht (Neude), totdat de winkels sluiten. Of totdat de politie roet in het eten gooit… Roog, Erick E, MC Gee én hun danseressen hopen op een gemêleerd gezelschap voor hun mobiele DJ booth op wielen. Leuk voor het winkelend publiek en voor house liefhebbers in het bijzonder!




word leuk :cheer: al geprobeert in de pf ageenda te setten maar nog niet gelukt
laatste aanpassing
 
I'll be there :woop:

Eens kijken hoe lang het duurt voordat onze 'topburgemeester' Brouwer de gemeentecowboys opdracht geeft roet in het eten te gooien... :/
Joh?
 
dubbel?
 
heb je ook nuttige toefoeging ipv alleen joh"?