Partyflock
 
Forumonderwerp · 908151
 
wat kost een gram/ons mdma kristallen bij jullie ?
 
Uitspraak van Fcukmme op zaterdag 11 november 2006 om 00:17:
Kan er best actief van worden moet ik zelf zeggen...


Tada,

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 november 2006 om 12:10:
Beter hou je het voor jezelf en drink je alsnog op andermans kosten hahaha!


Amen!
dus ongeveer de grootte van een kwart a een halve pil is genoeg qua hoeveelheid ? blijft moeilijk afmeten met he spul haha
Uitspraak van !¤ Bad Sound Kills Good Music ¤! op woensdag 15 november 2006 om 22:55:
je moet er wel rekening mee houden met de kwaliteit.. vaak is dat +/- 80%.. dus heb je in feite 800mg MDMA.
dus moet je in jouw geval 150 / 0.8 = 187.5mg nemen


maar is het niet zo dat de MDMA die in pillen zit, ook ongeveer 80% is...? Dus een pil met labtest 150 mg, dus eigenlijk 120 mg pure MDMA bevat...


Uitspraak van !¤ Bad Sound Kills Good Music ¤! op woensdag 15 november 2006 om 22:55:
Een weegschaaaltjee


idd wel handig ja... Leuk spul die kristallen, maar het blijft lastig doseren, neemt snel te veel.
 
Uitspraak van Schaapherder op zondag 19 november 2006 om 18:28:
maar is het niet zo dat de MDMA die in pillen zit, ook ongeveer 80% is...? Dus een pil met labtest 150 mg, dus eigenlijk 120 mg pure MDMA bevat...


nope, als je de MDMA in je pakkie laat testen en je weet dat et 80% is weet je toch ook dat er 800mg mdma in zit en de rest zooi is.
als er alleen op mdma wordt getest en het geeft aan dat de pil 135mg MDMA bevat bevat hij ook echt 135mg MDMA :)
Artiest {SHOWLIST artist 44849, 1841}
thnx
laatste aanpassing
nog iemand in de buurt van dordt?
 
hier bij ons betalen we 20 euro de gram, maar dan heb je echt 85% getest bij parnasia !

Is ook niet vuil maar echt hele mooie knalwitte kristallen.
 
hier ook 20 euro maar % verschilt zo rond de 80%
knalwitte kristallen


....,

Dan hebben ze test vast verkeerd uitgevoerd .,want als het er niet vuil en doorzichtig uitziet dan zit je vaak tegen de 79%... donkerbruin a robijnrood.. is op zen sterkst 84%...daarboven word het vloeibaar MDMA-base ;)
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 november 2006 om 20:18:
nope, als je de MDMA in je pakkie laat testen en je weet dat et 80% is weet je toch ook dat er 800mg mdma in zit en de rest zooi is.
als er alleen op mdma wordt getest en het geeft aan dat de pil 135mg MDMA bevat bevat hij ook echt 135mg MDMA


MDMA in pillen is ook gewoon MDMA HCl. Dus die 135mg is ook voor 80% puur.
Dat hangt er maar net vanaf waarop het is getest, MDMA of MDMA-HCL.
ik krijg het alltijd gratizzzzz :D
of ruil het ;)
Uitspraak van Boy op maandag 11 december 2006 om 20:14:
Dat hangt er maar net vanaf waarop het is getest, MDMA of MDMA-HCL.


Idd volgens mij hangt het er dus wel vanaf naar welk testcentrum je het brengt..en hoe zei testen.

Weet niet of je dat nog extra (gedetaileerd) kan aanvragen. Zou wel handig zijn..

nope, als je de MDMA in je pakkie laat testen en je weet dat et 80% is weet je toch ook dat er 800mg mdma in zit en de rest zooi is.


de rest is... .HCl ?!
Uitspraak van !¤ Bad Sound Kills Good Music ¤! op dinsdag 12 december 2006 om 02:39:
Idd volgens mij hangt het er dus wel vanaf naar welk testcentrum je het brengt..en hoe zei testen.

Weet niet of je dat nog extra (gedetaileerd) kan aanvragen. Zou wel handig zijn..


Alle testcentra sturen het volgens mij naar hetzelfde lab, ben er even de naam van kwijt.

Ik heb er even over nagedacht en het lijkt mij vrij voor de hand liggend dat ze testen op het MDMA-molecuul en niet op MDMA-HCL. Ten eerste omdat het bij de inname alleen om de MDMA gaat. Ten tweede omdat ze anders twee verschillende testmethodes gebruiken, wat er dus voor zorgt dat mensen hier onduidelijkheid over hebben (zoals nu eigenlijk :P). Bij kristallen testen ze op het MDMA-molecuul en bij pillen ook lijkt mij.

de rest is... .HCl ?!


De rest is HCL en eventuele afvalstoffen en/of versnijdingsmiddelen.
mdma liquid lijkt mij erg leuk.
Iemand?
Et moet alleen wel even verstuurd worden.
 
kan geen kristal meer zien na afgelopen weekend

pppfffff :vaag:
Uitspraak van <<scumbag>> op maandag 11 december 2006 om 17:39:
Dan hebben ze test vast verkeerd uitgevoerd .,want als het er niet vuil en doorzichtig uitziet dan zit je vaak tegen de 79%... donkerbruin a robijnrood.. is op zen sterkst 84%...daarboven word het vloeibaar MDMA-base


denk het niet. Eerder het pure witte wat vele malen sterker is dan die bruine/rode waar jij het over hebt. Spreek ook uit ervaring. Mijn prijzen zijn hier voor die bruine mdma-kristallen rond de 20 euro, en dat pure witte mdma kristal betaal ik rond de 35 á 40 euro en dat is echt vele malen beter.

(gruwelijk verkeken bij de 1x. Ze zeiden tegen mij, de helft van de helft van de helft wat je normaal neemt. Ik dacht toen niet dat het zóveel beter zou zijn, oei oei oei. Was wel bij bewustzijn, maar kon niet staan, beetje bewegen, 1,5 uur totaal in mijn eigen wereld geleeft. Kon die 90 minuten amper mn ogen open doen, zo sterk was het. Merci:kots: )
laatste aanpassing
 
betaal er 15 voor maar dat is een vriendenprijsje :)
 
Uitspraak van Lijkt me niet nodig... op dinsdag 12 december 2006 om 04:37:
mdma liquid


??
bedoe je mdma base ;P?

of gwoon original 69 ;)
laatste aanpassing
Uitspraak van Reemzter op dinsdag 12 december 2006 om 04:55:
denk het niet. Eerder het pure witte wat vele malen sterker is dan die bruine/rode waar jij het over hebt. Spreek ook uit ervaring. Mijn prijzen zijn hier voor die bruine mdma-kristallen rond de 20 euro, en dat pure witte mdma kristal betaal ik rond de 35 á 40 euro en dat is echt vele malen beter.

(gruwelijk verkeken bij de 1x. Ze zeiden tegen mij, de helft van de helft van de helft wat je normaal neemt. Ik dacht toen niet dat het zóveel beter zou zijn, oei oei oei. Was wel bij bewustzijn, maar kon niet staan, beetje bewegen, 1,5 uur totaal in mijn eigen wereld geleeft. Kon die 90 minuten amper mn ogen open doen, zo sterk was het. Merci )


Aan die gebruikerspraat a la de een is duurder dus hij is beter heeft niemand wat. In theorie is de meest zuivere vorm natuurlijk wit / doorschijnend, met eventuele kleurvervaging of kleurverandering door de lichtinval.

Maar ja, echt zuivere kristallen vind je vrijwel niet. Ik heb bruine van 79% gehad en witte van 82%, maar veel hoger gaat het dan ook niet (max 84% ). Voor twee tientjes zou ik de gok nog wel nemen om te kijken of het goede is, maar als je van plan bent om een ons te kopen, dan zou ik het toch maar even laten testen :P
laatste aanpassing
Heb bruine van 83 gezien en witte glinsterende poeder van 77/78 en witte heldere van ook boven de 80..
Maakt allemaal niet uit welke kleur ze hebben..
laatste aanpassing
 
10eu p/g vanaf 10 gram inkopen (dit is echt goeie shit)
Alsof je ook verschil merkt met kristallen van 78% of 82%. Die overige procenten bestaat toch uit dezelfde stoffen alleen liggen de verhoudingen iets anders.
is het niet zo dat als het poeder is.. het vaak minder geconcentreerd is?

hoe zit het nou echt met die kleuren dan? de een zegt tegen mij je moet wit hebben, de ander dat het bruin moet zijn ??

ik weet een ding.. ben maar een klein meisje. en ik ga er veels te hard op!! haha. wel leuk.. maar oei oei oei.

en wat is het viiiiees!!!

de laatste keer toch maar gewoon een pilletje genomen hoor ;) dan maar wat langer w88 op resultaat :P

hoe zit het nou eigelijk met pillen? zit er nou wel mdma en speed in of niet?? hoor verschillende verhalen er over... ????

x
 
MDMA is spierwit. Kleuringen zijn vervuilingen. Poeder hoeft niet minder geconcentreerd te zijn, je kan kristallen ook verpoederen.. Een XTC pil hoort als werkzame stof MDMA te bevatten en dus geen speed. Speed wordt ook maar zelden aangetroffen in XTC pillen.

(y)
 
Speed zit er idd nooit in nee ik laat altijd al me pille testen en ik ben ze maar 1x tegengekomen en daar zat nieteens mdma in...

maar tkan zeker per pil verschillen; van de ene pil kan je weer meer gaan spacen dan een ander daar kan je weer wat meer energie van krijgen!
oké!

maar wat is dan het verschil, dat je van kristallen echt zo erg gaat spacen, en van pillen ook nog wel een soort vrolijk en actief wordt..

of zit dat gewoon tussen mijn oren??

gehe

x
 
ik merk geen verschil tussen kristallen en zuivere mdma pillen, ook niet in kater..
De zuivere mdma pillen zijn vaak space pillen ja.
De rest zal wel een andere samenstelling hebben.
hier bij ons betalen we 20 euro de gram, maar dan heb je echt rond de 85% getest bij de drugsbus

het zijn echt mooie heldere donker bruine kristallen
echt een aanrader

ge hoeft der dus nie veel van te hebben om goed van de kaart te raken
in een pil zit altijd bindmiddel, anders heb je slechts een hoopje niet bijeengehouden mdma-hcl.
Uitspraak van Boy op woensdag 13 december 2006 om 19:39:
in een pil zit altijd bindmiddel, anders heb je slechts een hoopje niet bijeengehouden mdma-hcl


is er dan gezegd dat er pillen zonder zijn??

haha

X
 
Dat spul is gewoon geniaal voor thuis. Op party's vind ik het niet zo, dan gaat het teveel met up's en downs vind ik.
Op een party heb ik liever een comby van een beetje pep en wat pillen.
onder pep versta je tog oa coke?

dan blijf ik veels te helder..

doe mij maar water flugel en xtc :D

top comi :D
en van ups en down heb ik echt weinig last eigelijk..

ga gewoon heel de avond vliegen :D de tijd is altijd zo weer voorbij ;)
 
Uitspraak van B*witched op donderdag 14 december 2006 om 12:25:
onder pep versta je tog oa coke?


neej, speed..
dat heb ik nog nooit op..

doet tog bijna het zelfde, maar dan goedkoper?

X
 
heerlijk dat gevoel in je neus van mdma
 
nee doet niet hetzelfde.. van speed wordt je wakker en helder, en van coke wordt je meer space.. zo ervaar ik het iig, d'r zullen wel weer een paar pepfans commentaar gaan leveren :p daarnaast is coke lekker en speed smerig, en van coke heb ik bijna geen kater en van pep een gruwelijke :/
pep is rommel iig :yes:
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op donderdag 14 december 2006 om 12:40:
van speed wordt je wakker en helder, en van coke wordt je meer space..


dan kan je tog beter coke dan speed in combinatie met xtc gebruiken?? of zie ik het verkeerd??

X
Uitspraak van verwijderd op donderdag 14 december 2006 om 12:39:
in je neus van mdma


???

lijkt me pijnlijk :s
 
nee das weer zonde van je coke omdat je van xtc veeel spacer wordt dan van coke.. daarom kan je, als je nie teveel wilt spacen, een beetje pep nemen; dit werkt langer en het zorgt ervoor dat je wat actiever wordt.
Heb het 1x gedaan nadat ik 2 pillen ofzo ophad, maar vond het zonde van m'n space :/
Uitspraak van verwijderd op donderdag 14 december 2006 om 12:51:
maar vond het zonde van m'n space


dat bedoel ik ;)
 
haha tja als je wel van een beetje spacen en een andere gedachtengang houdt dan kan je beter geen pep nemen ;)
laatste aanpassing
ik vind als je dan eigelijk niet wilt spacen.. en je neemt een puntje coke.. dan verw8 je ( ik dan) teveel vrolijkheid enzo.. en dan valt het tegen.. dan blijf ik liever spacen ;)
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 14 december 2006 om 12:55:
haha tja als je wel van een beetje spacen en een andere gedachtengang houdt dan kan je beter geen pep nemen


inderdaad, ik pak de pep (een lijntje) zodat het space'n juist wat minder word, kan ik de hele avond flink uit me dakkie gaan! Het space gevoel word dan minder. Space'n doe ik liever thuis met vrienden.
laatste aanpassing