Uitspraak van verwijderd op zaterdag 8 juli 2006 om 17:01:Btw volgens mij heeft het niks te maken met het sigaretten merk Gauloises!
Klopt het is van Marlboro
Uitspraak van Para J [JWT] op zaterdag 8 juli 2006 om 17:04:Klopt het is van Marlboro
Uitspraak van MISS-TECHNO is innope, nog nooit van gehoord, tot nu danop zaterdag 8 juli 2006 om 17:04:
Haha idd!
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 19 september 2006 om 14:32:Ik heb er in een reportage kleren van gezien
Erg leuk
heb je een linkje ofzo? word nieuwsgierig
thanx...
Uitspraak van Evelien...* op dinsdag 19 september 2006 om 14:47:heb je een linkje ofzo? word nieuwsgierig
Nou nee
Ik kan er niet echt een site van vinden.. Maar er stonden kleren in de Ciao en petjes ervan in de Magriet geloof ik (niet oubollig)..
Ik zal eens een site zoeken
---------------
www.raidgauloises.com
Kan je de collectie bekijken
laatste aanpassing
Ik vind het er leuk en goed uit zien! 
daar ga ik ook ff in kijken dan...
en is zeker niet oudbollig...

Thanx
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 19 september 2006 om 17:41:Maar er stonden kleren in de Ciao en petjes ervan in de Magriet geloof ik (niet oubollig)..
daar ga ik ook ff in kijken dan...
en is zeker niet oudbollig...
Thanx
Uitspraak van verwijderd op woensdag 15 november 2006 om 17:23:Vind de herenlijn niet echt bijzonder, eigenlijk. Althans, wat ik op de website onder 'collection' zie staan.
Ach ja..
Het lijkt op alle andere merken.. Zoals Gstar enzo
laatste aanpassing



![Para J [JWT]](/images/user/124699_3173121.jpg)

