Partyflock
 
Forumonderwerp · 865613
zaterdag 6 mei 2006
JUMP PARTY
Stadsfeestzaal Aarschot
More info: www.hetverschilvzw.be
vvk: 5€, kassa 10€

Line-up

Jump area

Dark-E
Largemellow
Lethal MG
Massiv
Steve Dexter
Tek Soldierz
The Rebel


Hardcore corner

Bass
Morpheus
 
kzal der ok zen :p
hoe kom ik nou aan kaartjes :P bespaart ons geld namelijk :D
mjah das t probleem juist ;)
 
op www.hetverschilvzw.be staan de voorverkooppunte
ast da is wa ge zoekt ;)
Jup jup ik zie het :) alleen rest nu de vraag: hoe kom ik daar :P Voor het feest kan ik wel vervoer regelen opzich maar hoe kom ik bij een van die verkooppunten :(
 
ja da wetek ok nie :p
en ge mut er wel vruug vo zen
want das rap uitverkocht ze
ma is uw probleem dage nie bij die
verkooppunte graakt of dage ze nie
weet zen??
Nou als ik naar een van die verkooppunten zou rijden ben ik al meer benzinegeld kwijt dan de kaartjes zelf kosten :P
ik kom vanuit Nederlands Limburg namelijk speciaal naar jullie Belgkes omdat jullie lekkere muziek hebben en de sfeer (y) is.
boh, dan zou ik gewoon aan de kassa betalen ;)
jah maar ik ben een dagobert duck ! :D
 
ja dan zouwek ok gwn ma
aan de kassa ew 10 euro betale
tenzij iemand vo u een kaart kan
opzij houwe die ge kent ofzo :)
Uitspraak van verwijderd op zondag 16 april 2006 om 19:54:
ja dan zouwek ok gwn ma
aan de kassa ew 10 euro betale
tenzij iemand vo u een kaart kan
opzij houwe die ge kent ofzo :)


Doe ik inderdaad ook, want om nou hier vanuit Eindhoven "even" een kaartje in Aarschot te halen is ook zoiets :P

iig aanwezig. zijn meestal wel leuke feesten.
Wijze raad van Bianca :)
ps wil jij gene voor me halen :P ?
kan zijn dat ik ook ff binnen spring... maar jump ligt mij ni echt, dus als ik geen bob vind zal ik er niet zijn :p
 
ikke ejen vo u hale
en age nie komt staak da ferm
me twee kaarte :d
en ik hoop dak zelf ok kan gaan
want den dag dervo mutk mn tanne
late trekke :( :p
 
en tis me ne speciale hc corner(dj bass en morpheus) vo
age nie geire na de jump zelf luister :p
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 18 april 2006 om 18:04:
en age nie komt staak da ferm
me twee kaarte


aaa zo ben ik nie ;)
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 18 april 2006 om 18:04:
want den dag dervo mutk mn tanne
late trekke


Beterschap ermee (Y)

Jump ruleert, wees er maar trots op beste belgkes
JumpParty is altijd zalig! allé toch het cornerke hé! tis miss wel een kleintje! ma tis de moeite waard ze!
kben al tickets gaan halen van de eerste dag:p
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 2242, 2678}
Artiest {SHOWLIST artist 18251, 44558}
Wordt inderdaad wel een feesje :)

Hardcore cornerke here i come :)
wie is fly? O:)
;)
laatste aanpassing
 
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 1606, 1921}
aanwazig weereens
Altijd aanwezig op Jumpparty! Vroeger kwam ik enkel voor de hardcore corner, ma die vind ik ma slechter en slechter worden om eerlijk te zijn.. Ni om een klaagpost te doen ofzo maar wil ff alles kwijt wat mij opgevallen is aan mijn ooit zo geliefde hardcore corner:

Sfeer is er na die x aantal keren dat ik er ben geweest alsmaar verder en verder te zoeken! Dat vooral! Altijd plaats om een stevige hak te zetten, maar als je dan 50 man rond je hebt die op je staan kijken pff weet je.. En de muziek is naar mijn mening ook veel te donker, smake verschille natuurlijk maar als ze wat meer mainstream draaien voel je toch een positieve verandering!

Licht en geluid zijn er goed genoeg, maar bovenstaande 2 dinge zorgen er gewoon voor dat er absoluut GEEN volk uit de zaal naar dat kleine warme kamertje gaat komen omdat het er zo hard feesten is ofzo.. want dat is het er nauwelijks en zelden nog.

Beetje jammer want met zo'n 'gecombineerde' events zouden veel meer mensen hardcore kunne lere kennen..

Nujah hc corner is waarschijnlijk wél tof voor als je daarbinnen iedereen kent en leuk een praatje kan maken enzo, ik ken er helemaal niemand dus dat is wel een verschil.. Maar voor al mijn jumpvriendjes te laten zien: "dit is nu hardcore" .. neeh doe ik toch liever niet.

Zij (en ik) zien trouwens ook alsmaar meer (soms extreem jonge) wannabees rondlopen, is ook wel spijtig! Maja daar stoor ik mij ni aan want er is genoeg deftig volk ook, maar samengevat: om echt door te feesten moest je de laatste keren (en waarschijnlijk deze keer ook) écht in de zaal zelf zijn hoor! Dan is het maar wat trager en zachter..
Waar is held Thunder Deejay!? :(
 
jaja strak ist zover se
Hc Corner!! :p:p word feesje
en trouwes,, ik vin de corner wel zaleg
ken der ok veul mense en de muziek is ok (y)
Uitspraak van Prinz Daff op woensdag 3 mei 2006 om 03:43:
Zij (en ik) zien trouwens ook alsmaar meer (soms extreem jonge) wannabees rondlopen, is ook wel spijtig!


Idd, en zij geven ons een slechte naam...
Uitspraak van Evolver op zondag 14 mei 2006 om 17:56:
Idd, en zij geven ons een slechte naam...


jah ik zal op de fotos van de vorige jump editie serieus een gast met een duits kruis om zijn nek, over zijn wazi tenue.