Partyflock
 
Forumonderwerp · 847846
 
Ik ben op zoek naar een dj die veel verschillende soorten muziek draait.
House, Andre Hazes;) top 40,disco, techno, jaren 80, noem maar op...

Ik ga 16 juni trouwen en we zoeken nog iemand die goed is in plaatjes draaien.
We geven feest in een vet luxe hotel waar al draaitafels staan.

We willen er voor betalen.
laatste aanpassing
 
Wel zo handig als je het erbij zet :)
laatste aanpassing
 
Werkzaam bij Stylez-eventz
Uitspraak van Ja ik, Dennis.. op dinsdag 7 februari 2006 om 19:58:
https://partyflock.nl/user/231815.html

veel plezier


Idd boek hem en je hebt een topavond 8)
Artiest {SHOWLIST artist 13109, 55359, 47652}
jammer dat Wouty niet meer zo actief is...
Poeh wel een beetje rare manier om mensen te benaderen voor de "dag van je leven" !

ik vraag me trouwens af wat je met draaitafels moet voor jaren 80 muziek en andre hazes :vaag:


boek gewoon een DJ via een Prof. bedrijf die eigen installatie neerzetten enzo, want hoe weet jij nu of die draaitafels wat zijn enzo !

spaar zeker niet op de DJ en het geluid op je bruiloft !
 
uhm... sorry maar weet je wel wat je kwijt bent voor een prof??
Weet jij wel wat het alleen al kost om een hotel af te huren voor 150 man met een luxe diner, borrelhapjes, drank, noem maar op....

Btw. ik ben nog nooit op een bruiloft geweest waar ze een prof dj hadden.
Heb zelfs een keer een bruiloft meegemaakt gewoon bij mensen in de tuin waar ze alleen maar een cd speler hadden. Die mensen hadden geen geld om een groot feest te geven, maar ondanks dat hadden ze "WEL DE DAG VAN HUN LEVEN"!

Gaat er ons alleen maar om dat er iemand is die leuke plaatjes draait! Het feest is met familie en vrienden dan hoef ik echt geen super dj van 800 euro :frusty: Het hoeft echt niet allemaal strak gemixt te worden. Als ik een vette set wil horen ga ik wel naar een feest. Ik heb nu ook rekening te houden met oma's en opa's.

Btw. die draaitafels die daar staan zijn perfect, ze hebben ook nog andere apparatuur dus er hoeven niet alleen maar platen te worden gedraaid.
laatste aanpassing
ja maar met prof bedoel ik geen tiesto ofzo

bedoel dat je alleen geen mensen moet pakken die zich een DJ noemen die alleen maar op hun eigen kamer wat muziek draaien, en zijn genoeg bedrijven die drive inn shows leveren met een DJ erbij die iig ervaring heeftin bruiloften en dat is ook prof. !

en ik weet zeker wat een bruiloft kost, maar de muziek van z'n heeft zeker een groot aandeel of het een geslaagd feest is of niet.

en over sets hoef je op bruiloften niet eens te praten, omdat je idd rekening met iedereen moet houden

Het is dat ik zowat elke week bruiloften draai, dus ik lul niet uit me nek :P

wou je alleen ff goed bewust er van laten zijn, dat als je een DJ/drive inn show vraagt dat je niet met een beginner aan moet komen omdat ie goedkoop is ! ;)
 
Artiest Bladezzz
Uitspraak van Raluuuuuuuuf ! :) op woensdag 8 februari 2006 om 18:01:
ik vraag me trouwens af wat je met draaitafels moet voor jaren 80 muziek


'K heb zeker 300 platen uit de jaren 60/70/80, dus draaitafels zijn zelfs nodig..!! :P
haha er zijn altijd bijzondere gevallen he :frusty:
of mensen die niet willen geloven aan de vernieuwing van techniek zoals de cd's :p