Partyflock
 
Forumonderwerp · 847472
 
Beloften vanavond thuis tegen Jong Ajax
Koploper Jong FC Utrecht speelt maandagavond (18.30 uur) op sportcomplex Zoudenbalch de thuiswedstrijd tegen Jong Ajax.

De ploeg van trainer John van Loen staat na de 1-0 winst vorige week in het inhaalduel met Volendam weer boven aan de eredivisie voor belofteteams. Nummer twee AZ volgt op een punt. Nummer drie Feyenoord heeft twee punten minder dan Jong FC Utrecht.

AZ speelt vanavond thuis tegen Heracles, de wedstrijd van Feyenoord uit bij Twente is afgelast. De tegenstander van vanavond Ajax staat op de achtste plaats op elf punten van FC Utrecht. De Amsterdammers speelden bovendien een wedstrijd meer.

Stand
# Elftal . G W GL V P DPV DPT
1. FC Utrecht 2 . 15 10 2 3 32 23 13
2. AZ 2 . 15 10 1 4 31 23 16
3. Feyenoord 2 . 15 9 3 3 30 29 13
4. sc Heerenveen 2 . 14 8 3 3 27 27 13
5. Willem II 2 .16 7 2 7 23 22 25
6. BV Vitesse 2 .16 6 4 6 22 30 27
7. RKC Waalwijk 2 . 15 7 0 8 21 27 28
8. AFC Ajax 2 . 16 6 3 7 21 24 30
9. Heracles Almelo 2. 16 5 4 7 19 21 28
10. N.E.C. 2 .13 5 3 5 18 16 17
11. FC Twente 2 . 14 5 0 9 15 17 22
12. PSV 2 .15 3 5 7 14 12 17
13. FC Volendam 2 . 15 3 5 7 14 18 26
14. NAC 2 .15 2 3 10 9 9 23

bij de voorgaande wedstrijd won jong utreg uit in amsterdam dus zouden we dit seizoen 4x van ze winnen???
laatste aanpassing
 
??
Middenmotortje
Het is afgelopen!

4-3!

Nog steeds koploper!

:cheer:
Klinkt als een spannende wedstrijd
ja was t ook echt:yes:
 
ajax 2 rode kaarten utca 1
was spannende wedstrijd zeg
utrecht 1 en 2 winnen beide 2x van ajax in 1 seizoen
Komt er ook een dvd van uit? :D
 
wat is een dvd?
 
hoop dat nordin bij utca komt voetballen
respect voor de boys!
hehe we nemen dr een joekeltje op:bounce:
Uitspraak van permanent verbannen op maandag 6 februari 2006 om 18:28:
bij de voorgaande wedstrijd won jong utreg uit in amsterdam dus zouden we dit seizoen 4x van ze winnen???


straks gaan ze ook nog van de jeugd de uitslagen hier zetten


:/
 
Uitspraak van :jaja: Jeffrey :jaja: op maandag 6 februari 2006 om 22:25:
straks gaan ze ook nog van de jeugd de uitslagen hier zetten


jong utrecht is geen jeugd vriend deden aardig wat spelers van het eerste mee


Het helemaal niets in Amsterdam werd na het laatste fluitsignaal ingezet op de volle tribune van Zoudenbalch.
Uitspraak van :jaja: Jeffrey :jaja: op maandag 6 februari 2006 om 22:25:
straks gaan ze ook nog van de jeugd de uitslagen hier zetten


zoek op jong... zul je zien dat er al veel vaker over de jonge teams is gepost.
 
beter jong geleerd als oud gedaan
 
Uitspraak van :jaja: Jeffrey :jaja: op maandag 6 februari 2006 om 22:25:
straks gaan ze ook nog van de jeugd de uitslagen hier zetten


Hehehe deze knul wil het alleen maar over de roemruchte jeugdopleiding van Ajax hebben als het goed gaat, en er allerlei mooie talenten uit voort komen. Nu wil ie het even helemaal niet over voetbal hebben 8)
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 februari 2006 om 22:41:
Hehehe deze knul wil het alleen maar over de roemruchte jeugdopleiding van Ajax hebben als het goed gaat


ja, vooral ik :S



valt zo op dat alles, maar dan ook alles wat Ajax doet uitgebreid besproken word hier, en vooral door niet Ajacieden die Ajax topics openen

het gaat ook kut, zwaar kut en iedereen lacht zich een scheur in hun broek om ons

ik heb me hele leven om jullie gelachen, en nu is het even andersom

en dan met nadruk op EVEN want volgend jaar krijgen jullie allemaal gewoon weer een ouderwetse pak op de broek
laatste aanpassing
 
Uitspraak van :jaja: Jeffrey :jaja: op maandag 6 februari 2006 om 22:25:
straks gaan ze ook nog van de jeugd de uitslagen hier zetten


En massaal op eigen vervoer naar alle wedstrijden ondanks het gemis van die fijne combi-kenkerzooi :cheer:


Zie hier de oplossing voor diegene die écht willen :jaja:
 
stem toch voor de comi
Jong Ajax bestolen in en tegen Utrecht
Maandag 6 februari, Verslaggever DVD, Utrecht, 20.56u GMT+01.00, Ajax Showtime

Jong Ajax heeft vanavond met 4-3 verloren van Jong Utrecht, met een hoofdrol voor de arbitrage. De doelpuntenmakers voor een veel beter Ajax waren twee maal Schilder en een maal Boukhari.

Met elf man had Ajax zeker weten de drie punten mee naar huis genomen, maar de leidsman was vandaag niet bepaald op de hand van de Amsterdammers, hij wist namelijk Tiberkanine en Yildirim beide een zeer onterecht rode kaart te geven en daarnaast deelde hij nog zeven gele kaarten uit aan andere Ajacieden. Van der Brom was na afloop witheet.


Ook Jong FCU wint twee keer van Ajax 06 februari 2006


Jong FC Utrecht heeft vanavond met 4-3 gewonnen van Jong Ajax. In een bizarre wedstrijd, met onder meer 3 rode kaarten, trok Jong FC Utrecht uiteindelijk aan het langste eind. Eén van de uitblinkers was vanavond Adnan Alisic.

Jong FC Utrecht begon goed aan het duel en kwam via een doelpunt van Rossini op 1-0. Vanuit een mooie voorz\et van Alisic kopte hij de bal in de Ajax goal. Lang kon er niet genoten worden van de voorsprong. Een snel genomen vrije bal !!! en een niet oplettend Jong FC Utrecht zorgde ervoor dat er binnen de minuut weer een gelijke stand op het bord stond. Er was een behoorlijke gelijkenis met de goal van vorige week in de ArenA, alleen lag de bal nu wel stil....

De scheidsrechter van dienst strooide vanavond kwistig met kaarten. Buiten diverse gele kaarten trok hij in de eerste helft al rood van een Ajacied na een charge op Rossini. Jong FCU profiteerde echter niet meteen van de man meer situatie. Sterker nog, via een een mooie vrije trap van Schilder kwam Ajax nog voor rust op voorsprong.

Na rust wist FC Utrecht wel gebruik te maken van de nummerieke meerderheid. Binnen 12 minuten was de achterstand omgezet in een 3-2 voorsprong. Vanuit een corner leek er gescoord te worden maar de bal werd door een Ajax speler op de lijn (of achter) gekeerd met de hand, waarop de scheidsrechter FC Utrecht een penalty gaf. Het betekende ook meteen de tweede rode kaart voor de Amsterdammers. Koen v.d. Biezen wist met de penalty wel raad en zorgde voor de 2-2. Niet lang daarna was het "Pino" Rossini die met een kopbal zijn tweede van de avond maakte (3-2). Zijn vreugde-uiting kwam hem overigens wel op een gele kaart te staan.

FC Utrecht kon niet al te lang profiteren van twee extra spelers want de scheidsrechter zag in een wilde tackle van v.d. Biezen een rode kaart. Waar hij eerder het niet aan durfde om twee Ajax spelers te voorzien van hun tweede gele kaart, kon de Utrecht spits meteen vertrekken.

Adnan Alisic bezorgde zichzelf een beloning voor zijn goede spel. Hoewel het er even op leek dat hij niet wilde scoren, besloot hij uiteindelijk toch van dichtbij in te schieten. Een commicatiefout tussen doelman en de centrale verdedigers zorgde nog wel voor een treffer van Ajax, maar daar bleef het bij. Het helemaal niets in Amsterdam werd na het laatste fluitsignaal ingezet op de volle tribune van Zoudenbalch.

Jong FC Utrecht blijft door deze overwinning de koploper in de eredivisie met één punt voorsprong op AZ. Feyenoord en Heerenveen volgen op 5 punten, maar hebben beiden nog één wedstrijd tegoed.


:cheer:
 
UTRECHT - Zeven doelpunten, drie keer rood en zeven keer geel. Deze cijfers zeggen alles over de enerverende wedstrijd tussen Jong FC Utrecht enJong Ajax, gisteravond. Uiteindelijk trok Jong Utrecht, net als zijn oudere broer, aan langste eind tegen de club uit Amsterdam: 4-3.

Spits Rossini bracht de Utrechters tweemaal op voorsprong. Alisic (foto) gooide het duel op slot. Door de overwinning blijft de ploeg van John van Loen koploper.

De cijfers:

Jong FC Utrecht-Jong Ajax 4-3 (1-2)
11. Rossini 1-0; 12. Boukhari 1-1; 43. Schilder 1-2; 51. Van der Biezen 2-2 (penalty); 56. Rossini 3-2; 72. Alisic 4-2 ; 79. Schilder 4-3

Geel: Bolland en Rossini (Jong FC Utrecht); Boakye, Moisander, Yildrim, Sahadewsing, Boukhari (Jong Ajax)
Rood: Tiberkanine en Yildrim (Jong Ajax); Van der Biezen (Jong FC Utrecht)

Opstelling Jong FC Utrecht: Daan Huiskamp, Kees van Buuren (61. Rick de Koning), Bas Mooij, Mark Rutgers, Jelle Bouma, Jasper Bolland, Adnan Alisic, Sebastiaan Kolff (90. Erik Pieters), Koen van der Biezen, Giuseppe Rossini, Leroy George (73. Ramon Leeuwin)
 
Jong Ajax loopt forse averij op tegen Jong FC Utrecht

Utrecht, 6 februari 2006
Jong Ajax-trainer John van den Brom zal het duel tegen Jong FC Utrecht zo snel mogelijk willen vergeten. Dat de Amsterdamse Beloften in Utrecht met 4-3 verloren van de koploper, was teleurstellend. Nóg teleurstellender was het optreden van de scheidsrechter. Met in totaal drie rode en acht gele kaarten drukte de arbiter een wel erg zwaar stempel op de wedstrijd. Namens Jong Ajax werden Rachid Tiberkanine en Murat Yildirim voortijdig naar de kleedkamer gestuurd. Lichtpunten waren de optredens van Rydell Poepoen en Vurnon Anita.

Anita, op papier nog een B-junior, verving op het laatste moment Milano Koenders. Verdediger Koenders viel tijdens de warming up geblesseerd uit. ,,Net als Poepon, die na rust inviel, heeft ook Anita het fantastisch gedaan’’, benadrukte Van den Brom graag een positief aspect in de moeilijke voetbalavond.
Vooral voor de jonge Poepon en Anita was het een allesbehalve makkelijke wedstrijd om te wennen aan het niveau van Jong Ajax. De Amsterdamse talenten kregen in totaal vijf gele en dus twee rode kaarten voorgehouden. ,,Een beetje scheidsrechter had deze wedstrijd zonder kaarten goed af kunnen sluiten’’, blikte Van den Brom duidelijk teleurgesteld terug.

Op het matig bespeelbare veld van sportcomplex Zoudenbalch kwamen de Ajacieden na ruim twintig minuten spelen met 1-0 achter. Nauwelijks een minuut later was de stand alweer gelijk. Uit een vrije trap belandde de bal bij Nourdin Boukhari. De linkspoot mocht oprukken tot de keeper van Jong FC Utrecht, waarna de bal onder de goalie door in het doel verdween: 1-1.

Een botsing met een tegenstander leverde Rachid Tiberkanine rood op. ,,Hij was inderdaad iets te laat’’, beaamde Van den Brom. ,,Rachid maakte een overtreding. Maar de spelers kwamen met de scheenbeschermers tegen elkaar. Daardoor leek de botsing erger dan deze was.’’ De scheidsrechter kende geen genade en bestrafte de gasten zwaar.

Met tien man slaagde Jong Ajax er toch in een voorsprong te nemen. Vijf minuten voor rust werkte Robbert Schilder een vrije trap schitterend in de kruising (1-2). ,,Het stond bij ons goed. FC Utrecht is voor rust nauwelijks meer gevaarlijk geweest’’, aldus Van den Brom.

Na de pauze schakelden de Amsterdammers noodgedwongen over op een 4-3-2 opstelling. Poepon was de tweede helft de vervanger van Javier Martina. Poepon, een A-junior, vormde een prima aanvalskoppel met Ryan Babel.

De curieuze strafschop en de tweede rode kaart die Ajax twee minuten na de rust moest incasseren, dreven de Amsterdammers opnieuw tot wanhoop. Murat Yildirim zou de bal in het eigen strafschopgebied met de hand hebben tegen gehouden. De afdruk van de bal op Yildirims Ajax-shirt vertelde een heel ander verhaal. Van den Brom: ,,Die afdruk stond midden op zijn borst!’’ De Utrechters, getraind door oud-Ajacied John van Loen, wisten wel raad met het buitenkansje vanaf elf meter: 2-2.
Uit een scrimmage waren het luttele minuten later de Utrechters die doelman Henrik Moisander opnieuw wisten te kloppen, 3-2. Niet veel later werd ook een Utrechter ‘verrassend’ met rood weggestuurd.

Kort voordat de thuisploeg de wedstrijd met een vierde treffer besliste, werd een Ajax-treffer nog op raadselachtige gronden afgekeurd. De Utrechtse goalie leek na een Ajax-corner vooral zijn eigen spelers weg te duwen. De Ajacieden profiteerden van de chaos in Utrechtse gelederen. De gewenste gelijkmaker werd echter toch geannuleerd.

Op de valreep kon Schilder zijn traptechniek nogmaals etaleren. Met een fraaie stift bepaalde de Ajacied de eindstand op 4-3. ,,Ik kan de jongens vanavond niks verwijten, zij hebben er alles aan gedaan. Jong Ajax heeft geknokt tot het erbij neer viel. Maar dat we de komende weken een aantal jongens moeten missen, daar kan ik slecht tegen.’’

Opstelling Jong Ajax:
H. Moisander; Anita, Boakye, Schilder, N. Moisander; Yildirim, Tiberkanine, Boukhari; Sahadewsing, Babel en Martina (46. Poepon).
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 7 februari 2006 om 18:32:
Op het matig bespeelbare veld van sportcomplex


Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 7 februari 2006 om 18:32:
De curieuze strafschop en de tweede rode kaart die Ajax twee minuten na de rust moest incasseren


Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 7 februari 2006 om 18:32:
Murat Yildirim zou de bal in het eigen strafschopgebied met de hand hebben tegen gehouden. De afdruk van de bal op Yildirims Ajax-shirt vertelde een heel ander verhaal. Van den Brom: ,,Die afdruk stond midden op zijn borst!’’


Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 7 februari 2006 om 18:32:
werd een Ajax-treffer nog op raadselachtige gronden afgekeurd


 
:cheer:
Mogen we best van genieten als Utrecht supporters :jaja:
Gebeurt toch niet elk jaar dit... :cheer:
 
haha mooi jankverhaal weer, schitterend :D
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 7 februari 2006 om 18:53:
haha mooi jankverhaal weer, schitterend


dat bepaal jij nie
 
geef :ramzi:
:grandel:
 
:juul ellermang: