Partyflock
 
Forumonderwerp · 826129
 
Op zaterdagavond thuis zitten met vrienden vind ik soms nog wel leuker dan op stap gaan. De sfeer is anders. Maar natuurlijk moet je ook af en toe lekker uit je bol gaan in een discotheek.

Wat vinden jullie leuker? Met vrienden thuis of elke zaterdag op stap?
 
normaal elke zaterdag op stap! maar ivm geld problemen wordt dit weekend met vrienden thuis zitten denk ik! :)
 
met vrienden elke zaterdag op stap..;)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 11 november 2005 om 08:16:
Op zaterdagavond thuis zitten met vrienden vind ik soms nog wel leuker dan op stap gaan. De sfeer is anders. Maar natuurlijk moet je ook af en toe lekker uit je bol gaan in een discotheek.


(y) :yes:
 
ga niet ieder weekend op stap, maar zit dan wel
een weekend bij vrienden thuis
net zo gezellig
 
Ik vind het allebei wel gezellig :)
sinds de euro is het wat vaker thuis met vrienden, maar soms is op stap ook niet meer wat het was.... elke maand 2 maanden een vette party vind ik beter :jaja:
 
allebei even leuk :) altijd humor op de bank :yes: :)
Uitspraak van De Sarcast op vrijdag 11 november 2005 om 08:55:
sinds de euro is het wat vaker thuis met vrienden


:yes:

Ga gemiddeld denk ik 1 keer in de maand echt op stap op zaterdag. Komt ook omdat ik altijd om t weekend moet werken. De andere avonden toch wel met of bij vrienden!
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 11 november 2005 om 08:56:
allebei even leuk altijd humor op de bank


Precies.
Allebei net zo leuk, soms een combinatie , eerst met vrienden op de bank,en dan stappen ,soms eerst stappen en daarna lekker hangen met vrenden op de bank
laatste aanpassing
 
net zo leuk op stap of met vrienden thuis vermaak me altijd goed.
 
meestal elk weekend naar een houseparty
lekker housen met je housebroek op een housepa\rty
 
zoiets ja:9
 
eerst op stap met vrienden en dan thuis afteren met vrienden en dan ze de deur uitgooien!!!
elke zaterdag op stap (Y)

alleen niet meer elke zaterdag naar grotere stad/disco/feest

ook wat vaker gewoon gezellig met zn alle in de kroeg (danscafe B) ) in spijk :)
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 11 november 2005 om 09:55:
eerst op stap met vrienden en dan thuis afteren met vrienden en dan ze de deur uitgooien!!!


zon uurtje of 2 smiddags dan he :P
Alles op z'n tijd, balans zien te houden.

Maar aan de keukentafel met een borrel is niks mis mee!
Hmm, vermaak me prima met Triviant en een paar dikke joints. Goed glas wijn erbij en we hebben met zijn allen een toffe avond. Leuke anekdotes, stomme grapjes...thuis ben je ook verstaanbaar en is meer lompheid geoorloofd.

Op zijn tijd vind ik een goed feest ook leuk! Maar alleen echt goede feesten. Op zondag wil ik me nog weleens aan Deja Vu in Happy Dayzz wagen. Weinig vermoeiend op deze manier!
allebei wel chill..effe naar een feesje is wel leuk..maar thuis zitte met vrienden..biertje erbij en tjappie is cker ook zwaar relaxd...cd'tje aan..of effe rond ouwehoeren ergens:D altijd top(Y) 50-50
Met vrienden op Stap! :D
 
Vind allebei erg gezellig :yes:
Ga 1 keer per maand goed opstap, als het er niet meer zijn hahaha wil nooit een feest missen namelijk :nee:

Verder zit ik graag thuis met me vrienden, erg gezellig en kan soms net zo gezellig zijn als op een feest :)
 
Allebei super!

Trouwens het kost me ook allebei even veel geld dus daarvoor zou ik het niet laten.
Thuis zitten gaat gepaard met een pakkie sos, zooi wiet/hasj en wat kratjes bier dus tja! ;p
 
Afwisselen, zo blijft het uitgaan leuker en bespaar je wat geld.
 
beetje om en om:D
ik vind het allebei leuk:jaja:
hoef niet speciaal op stap te gaan voor een leuke avond.. soms wel even leuk om lekker loss te gaan:P
Ik ga zeker niet ieder weekend op stap
Ik vindt met vrienden thuis zitten net zo gezellig soms nog wel gezelliger dan op stap
 
Op stap met je vrienden!
 
thuis kan het ok leuk zijn.. maar als de ouwe thuis zijn is dat niet cool;)
 
boeit me niet zoveel als er maar drank is :bier:
 
eerst met vrienden bij iemand thuis zitten en daarna stappen!!!!
 
allebei even leuk;) soms is et bij iemand thuis zelfs leuker ^o)
Vind het allebei wle heel erg gezellig..
lekker op stap..als wij met vrienden thuis zitten in t weekend hebben we tegen 12 uur toch weer iets van maak an:D :bounce: :bounce: we MOETEN uit vanavond:P
 
Eerst lekker thuis chillen wat drinken en dan aangeschoten uit gaan..
 
het kan allebei erg gezellig zijn :yes:
 
Uitspraak van Iloon:flower: op maandag 14 november 2005 om 20:48:
soms wel even leuk om lekker loss te gaan


kloontjuhhh :cheer: ff lekker dansen en uit je bol gaan is zekers altijd lekker :woepwoep: :cocktail:
laatste aanpassing
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 11 november 2005 om 08:16:
Wat vinden jullie leuker? Met vrienden thuis of elke zaterdag op stap?


Zaterdagavond, stapavond! Moet wel heel ver gaan, wil ik niet gaan stappen :/
Ik vind het allebei wel gezelly :D
Lekker met 6 mensen, wat whiskey(en witte wijn voor de dames) en coke is vaak supergezellig.

Behalve tegen het einde van de avond/nacht/morgen.

Maar als je er dan naderhand weer over nadenkt, zaten wel eens zeer hilarische onderwerpen tussen :-D
 
alle 2 gezellie:D..Moet kunne op un zaterdagavond thuis zitten met vrienden :yes:
 
Al langere tijd gaat mijn voorkeur uit naar thuis zitten met vrienden of familie. Heerlijk! Maar af & toe stappen moeten we wel blijven doen, natuurlijk. We moeten er wel een beetje "in" blijven!
 
ik zit heel vaak thuis omdat ik een kleine heb dus ik ga het liefst af en toe een keer goed stappen met mijn vrienden
Het liefst ieder weekend met mn vrienden opstap:)
Elk weekend op stap (Y)
kan allebei leuk zijn maar op z'n tijd wel goed stappen
Op de bank zitten is op zich ook relaxt .. dvd aan van een of ander vet feest .. en dan lekker languit chillen op de bank met ze allen. Flink wa bier derbij .. Maar toch zeker wel eens in de 2 maanden een vet feest.
 
k ga liever opstap..:)
tsja ik liever ook .. maarjaah als er niemand mee suukt te gaan houd het voor mij ook op he ;)