Partyflock
 
Forumonderwerp · 792912
 
Iemand naar de moto gp geweest in Assen?? Zo ja wat vond je ervan?? Ik vond die brullende motoren klinken alsof er een engeltje in je oor piest!! 1 woord GEWELDIG!!!!
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 20 juli 2005 om 10:10:
motogp live


Niet de race de kwalificaties.
Ik ben eigenlijk geen motor fan, maar ik wou het eens weer in het echt horen sins vroeger.
Viel me tegen.
Uitspraak van verwijderd op woensdag 20 juli 2005 om 21:08:
Viel me tegen.


Waar zat je dan?
 
Tribune Veenslang Ruskenhoek
 
ben 3 jaar geleden geweest,thuis wedstrijd:P
 
500CC vond ik inderdaad beter klinken dan de huidige motoren en dan te bedenken dat de huidige veelal zonder einddempers rijden.. de 500 hadden ze nog wel toen.

Ode :respect:



En iedereen met een beetje kennis van zaken weet dat deze 500 cc gifmonsters erger waren dan de huidige kernraketten. :respect:
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 juli 2005 om 14:14:
n iedereen met een beetje kennis van zaken weet dat deze 500 cc gifmonsters erger waren dan de huidige kernraketten.


Sorry ik ga toch voor de superbikes:D:D
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 juli 2005 om 14:14:
En iedereen met een beetje kennis van zaken weet dat deze 500 cc gifmonsters erger waren dan de huidige


Niet mee eens, ligt eraan of je een screamer of een big-bang gaat vergelijken met een motogp machine en dan heb je ook nog eens verschil in de GP machines. Vooral de Duc's zijn niet echt makkelijk te berijden door de vermogensafgifte.

En de 500cc zaten toen op een 190-200 pk en de motogp nu al op zo'n 240-250 pk. Qua gewicht waren de 500cc ook stuk lichter en daardoor veel beter te besturen.
Uitspraak van Rossifumi op woensdag 27 juli 2005 om 17:11:
Niet mee eens, ligt eraan of je een screamer of een big-bang gaat vergelijken met een motogp machine en dan heb je ook nog eens verschil in de GP machines. Vooral de Duc's zijn niet echt makkelijk te berijden door de vermogensafgifte.

En de 500cc zaten toen op een 190-200 pk en de motogp nu al op zo'n 240-250 pk. Qua gewicht waren de 500cc ook stuk lichter en daardoor veel beter te besturen.


De motoGP kenner ;)
ik pas sinds dit seizoen! :$ Was een leuke race heh? in Donnington... :D
Deed ie goed ja. Maar doe mij toch maar een droge race.
Kvond het wel lachuh dat gibernau er weer af gleed :P:P:P
0 punten voor honda!
Van Gibernau vond ik wel gaaf ja.
Maar van Honda niet, ben Honda Fan en vind ook jammer dat Rossi de laatste 2 jaar op Yamaha rijdt.
Als het op moters aan komt ga ik voor yamaha,
als het op auto's aan komt ga ik voor Honda :kwijl:
 
Die 500cc van vroeger klonken als brommers echt geen geluid.De moto-gp machines van nu dikke 4-takt sound.En dikke 240 pk krachtbronnen echt petje af voor de heren rossi,capirossi,gibernau,melandri,hayden enzo enzo
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 juli 2005 om 17:52:
rossi


:yes:
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 juli 2005 om 17:52:
capirossi


:yes:
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 juli 2005 om 17:52:
gibernau


:no:
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 juli 2005 om 17:52:
melandri


:yes:
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 juli 2005 om 17:52:
hayden


:yes:
 
Kevin swantz
:yes:
King kenny de eerste
:yes:
Wayne rainy
:yes:
Randy mamola
:yes:
Wayne gardner
:yes:
Barry sheene
:respect:
Jacky middelburg
:yes:
Boetje
:yes:
Will hartog
:yes:
En Rob bron
:yes:
 
En de 500cc zaten toen op een 190-200 pk en de motogp nu al op zo'n 240-250 pk. Qua gewicht waren de 500cc ook stuk lichter en daardoor veel beter te besturen.


Je hoeft het er ook niet mee eens te zijn.. echter een big bang of screamer 500 cc tweetakt is nog altijd vele malen moeilijker te berijden dan een motogp fiets. Zelfs al heeft die 40 pk meer. Het gaat in dit geval namelijk om het koppel. En dat is van een dikke viertakt zoveel makkelijker bereikbaar dan van een tweetakt. Lees de recensie's van Alan Cathcart er maar op na. (ze zijn ook gepubliceerd in de Moto73 trouwens...)
 
Voor degene die wel nog van de 500 willen genieten:

Even de NSR500 aanklikken.
Het makkelijker rijden gaat niet alleen om het vermogen en koppel wat de motor afgeeft. Stuurkarakter is meestal nog belangrijker. Het omgooien van een 500cc ging veel makkelijker even als het aanremmen en insturen.
Kijk maar naar hoe het laatste seizoen ging waarbij de tweetakten nog aan meededen. De motogp machines kwamen gewoon op vermogen de 500cc voorbij maar bij het aanremmen en in de bochten waren de 500cc de Motogp gewoon de baas.
Tweetakt en Viertakt is gewoon niet te vergelijken met elkaar, hebben allebei voordelen en nadelen.
 
De motogp machines zijn zwaarder mijn vriend. En dat is het enige dat telt.
Niet alleen het gewicht, ook het remmend vermogen van een viertakt, meer massa van de krukas en zo zijn er nog een aantal nadelen. ;)
 
Backtorque limiter zegt je wel wat?

Maar ik geloof niet dat je iets gaat toegeven op je mening vandaag hè? ;-)

Geloof het van mij of niet.. echter als je de recensies van Alan, Jurgen of wie al niet meer leest, (Die er meer verstand van hebben dan jij en ik bij elkaar.) dan zul je zien dat je hier en daar het één en ander moet bijschaven.

Verder's leuk om medestanders te ontmoeten hiero. (y)

btw, mijn dochters tweede naam is: Valentina, 3 weken oud. (y)
Ik ken hun recensies allemaal, maar er zijn ook nog altijd coureurs die zweren bij de 500cc tweetakt.
Ik heb zelf tweetakt geraced en kon er beter mee over weg dan een viertakt.
 
Netjes..

Ik ben zelf netjes gaan liggen met een KR1-S. Meerdere malen.

Nu rijd ik eigenlijk alleen nog maar een GSX-R 750 R. Streetfighter omgebouwd. Daar ben ik ook al mee gaan liggen namelijk. O:)
Ik heb meerder malen al er naast gelegen, op mijn rs250 en mijn kawa zxr400. Deze motoren zijn nu niet meer in bezit van mij. Heb ff 2 jaartjes rust genomen en wil volgend jaar weer een poging gaan wagen. Alleen welke klasse weet ik nog niet.
 
Leuk leuk!

Een vriend van mij rijd momenteel de zomeravond competitie op een circuit CBR600R. Erg gaaf. De 23ste gaan een aantal vrienden met dat ding naar het circuit. Ik heb geen tijd maar wil eigenlijk wel heel graag mee. En met jouw ervaringen begrijp je wel waarom! ;-)

o ja, mijn 750 R wordt as we speak voorzien van een 1100 R blok. O:) Worden de wheely's lekker makkelijk van. ;-)
Dan wordt het wheelien een stuk makkelijker ja.
Dat was met de rs250 bijna niet te doen, alleen als je heel veel je koppeling erbij pakte.
 
Tja, idem dito met die KR1-S.

Btw, weleens van het motoport stuntteam gehoord? (Jaartje of vier geleden?) Daar zat ik namelijk ook in toen. (y) Beetje shows draaien op evenementen.. wel leuk. Werd alleen op den duur te link. Mensen huurden ons gewoon in terwijl wij vroegen om 200 meter asfalt. Kregen we 150 meter klinkers met een drempel in het midden. (n) Rij je daar op het achterwiel, derde versnelling.. hops drempel etc. Dikke nono. (n) Dus daar zijn we maar mee gestopt.
Ja, heb ik weleens van gehoord.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 28 juli 2005 om 11:07:
Rij je daar op het achterwiel, derde versnelling


3de versnelling binnen 150m?
 
Groter achtertandwiel en starten in 2. (y) ;-)

In 1 is dat ding te nerveus voor een mooie vloeiende stijl. Plus dan zit de vrijstand ertussen en dan met een powershifter, beentjes over het stuur opschakelen verneuq je de bak in kortere tijd. Nu duurt dat allemaal wat langer. :D
Ok, zoiets dacht ik al. Deed je dat met je gixxer?
 
Yepszz.. een 92-er oliegekoelde 1127 met 4 x 40 mm carbs, doorboord, grotere sproeiers, open filters, ontst. vervroeger erop. UPSD, 6 zuiger tangen uit een later model en the trick of all tricks: een 750 achterbrug. (korter)

Man dat ding ging nog soepeltjes omhoog op de snelweg met 130 km/h. Ik hoop dat die nieuwe van mij dat straks ook weer doet. (y) :respect: Want dat is het enige dat ik nog erg mis.

En fatsoenlijke kneedowns in de stad echter daar was ik vier jaar geleden toch wat meer kamikaze voor dan nu. :s
Dat stunten is niks voor mij, ik kan wel wheely's maken enzo maar ik ga echt niet met me benen over het stuur hangen. :)
Doe mij maar lekker kneedown en zo plat mogelijk gaan. :D
 
Dat lijkt mij ook wel.. echter mijn plat gaan is, denk ik, platter dan dat van jou.










Jij rijd waarschijnlijk wel gewoon daarna door. ;-) :D
Meestal rij ik gewoon door, maar heb ook paar keer met de elleboog en schouder de grond geraakt en toen lag ik in de grindbak. :D
 
Ik heb wel wat mooie herinneringen aan een motortrip waarbij er een paar mederijders stonden te wachten bij een verdrijvingsvlak vlak voor een rotonde. Dus ik denk: ff tof doen. Gas erop, laat remmen linksaf driekwart rond, mooie styl, knietje aan de grond en dan bocht uit wheeliën.

Zo gezegd, bijna zo gedaan: Aanremmen, goed zitten, knie uit.. motor op wang. Grip voorwiel weg -> ipv linksaf keihard rechtdoor (gelukkig wel een afslag) en met kromme tenen en een beslagen helm stoppen. Achterom kijken en daar vier duimpjes met van die bijna blikken glimlachend erachter. :s

Dát krijg je van een dagje TT. (y)
:D:D
Ben 1x hard op me bek gegaan in het verkeer, was op een klaverblad. Lekker paar r1's een gsx-1000 buitenom inhalen met m'n zxr400, ging goed totdat me voet van pedaal schoot. Daar vloog ik, gelukkig enige bocht zonder vangrail. :)
 
:respect:

wat zullen die gasten gedacht hebben?? :D
Ze keken wel altijd op als ik ze vertelde dat het maar een 400 was :). Maarja vermogen is niet alles zeg ik altijd.
 
Vraag maar aan Gibernau... of Biaggi for that matter! ;-)
 
Ik ben naar de TT Assen geweest!!! En t was echt supergaaf!!!! Vooral Rossi natuurlijk!!!!! 8)
:cheer:
Vooral die dikke motoren die voorbij reden... !!!! :D

Ik zat op de Winterdijktribune.... :)
laatste aanpassing
Ik ben er ook geweest. Echt heerlijk die sound van zo'n motor. Was weer een toppie weekend. Volgend jaar weer!!!!!!!
 
Zeker weten!!! volgend jaar weer!!!!! :bounce:
 
dit jaar gemist, moest werken. maar voorgaande jaren wel een paar keer geweest, moet zeggen een geweldig evenement! leuke afwisseling voor autoevenementen
 
geert timmer bocht blijft toch echt de beste plek :yes: gebeuren de meeste spektakels en je kan de finish ook nog zien:p
 
De vraag is ook meer of jullie je shirtje optillen tijdens de doorkomst of dat julile blijven zitten. O:)