Partyflock
 
Forumonderwerp · 765378
Ik ga zowieso naar 1 van de 2, maar welke? Ben al naar wat feesten gegaan van impulz en die waren altijd heel gezellig! In de tijd dat hardhouse populairder was dan hardstyle met o.a yoji, lab 4 en tom! Alleen deze jongens komen dit jaar dus niet op impulz. Maar goed, vertrouwen op de goeie sfeer op Impulz of met de grote menigte mee naar Defqon?
 
Impulz! :)
10x betere line-up :jaja:
Voor mij als technofreak dan!
voor de mensen van de hardere stylen zal het wel defqon worden!
Artiest {SHOWLIST artist 48346, 59806}
Impulz omdat het 10 minuten fietsen is voor me en DefQon omdat alle 2 de vorige editie erg geslaagd waren :)

Beide dus!
 
Qua sfeer valt defqon nog best wel mee qua aso publiek.

tja, het ligt natuurlijk ook aan de plekken waar je loopt :/
 
dus...
laatste aanpassing
waarom zou je kiezen, als impulz een week later is,, ik zou naar beiden gaan, ga ik ook
 
Defqon uiteraard!
 
idd ik ben erbij !!! ben altijd wel in voor een feestje duszzz zeg ik we gaan naar allebei
allebei :jaja: 8)
 
Defqon, de kaartjes zijn al binnen hoor! Heb er nu al super veel zin in.
 
Werkzaam bij MAR Productions
Artiest Mr. Devoted
Ik vraag me nog steeds af.. is feesten overdag nou bagger of maakt het geen ene reet uit? Ik zou zelf kiezen voor Impulz. Was een super feest en het is @ night, hoewel ik hier zie dat de meeste mensen voor DefQon gaan.. Tell me, wat is er zo leuk aan overdag feesten?
Net zoals vorig jaar; beiden! B)
 
de kaartjes voor defcon zijn al in the pocket!!!
 
defqon sowieso:yes:
impulz nog ff kjken,was vorig jaar wel leuk maar niet echt super ofzo:d
 
Defqon zkr te weten!!:bounce:
(K)(K)
Laters
Impulz betere lokatie,
Defqon betere muziek
 
Ow, en als je echt van techno houdt, kan je beter uit de buurt van Defqon blijven.
Op Defqon zijn Benny Rodrigues, Dark by Design, Scot Project, Nick Sentience, en Proteus toch wel de enige waar ik goede ervaring mee heb gehad. Er zullen vast meerdere leuke DJ's zijn maarja; they represent the harder styles; daar hou ik ook wel van, zolang het dan maar wel engelse of finse invloeden heeft (of duitse hardtrance kan ook erg kicken zijn). Dan wordt het voor mij dus echt Impulz..
laatste aanpassing
 
Aha, daar heb ik wat aan, Technofreak u know ;) Impulz!
 
ik zou voor Impulz gaan (Y)
defqon zonder twijfel :jaja:
 
Geen van beide :no:
Maar dat is geen optie, dus dan Defqon
 
dat je hier nog over na gaat denken, duidelijk defqon 1
lijkt me logisch, defqon
zowiezooooooooooo defqon mag je niet missen en impulzzz tja ik zou gewoon naar allebei gaan maar mijn voorkeur gaat zeker naar DEFQON;p;p;p

(K)stoney"G
 
defqon :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:
 
Domme Vraag, Defqon Ofcourse!
:P:P
:kusje:
 
Defqon idd :yes:
Vorig jaar vergeet ik nooit meer :D
 
DefQon is gewoon het beste feest van NL

Dat het niet s'nachts is boeit niet als het een graadje of 20/25 is met het zonnetje erbij, heerlijk met een koud biertje met je reet in het zand en de lekkerste nummertjes die keihard om je oren knallen.............hmmmm was het maar 18 juni :D
''Het is snachts en daarom uniek in Nederland ''

Is dat zo??????????????????????????
Met die statement maakt Impulz ook reclame maar dat is bull.

Je had sowieso Decibel al, en meerdere, kan er alleen niet opkomen. En dit jaar nieuw A Nightmare Outdoor.

En ronddansen in het zonnetje is toch wel heeeel erg fijn.
Ik kies voor Defqon !!

EN tjah..ik zie dat je al 2 keer bij Impulz bent geweest dus kies eens voor wat verandering. En overdag..ja da vind ik gewoon echt super. Iedereen smiddags een bietje dul, echt wel relaxt :). EN hardbass vond je ook geweldig dus de hardere stijlen zul je ook wel vet vinden. En op defqon heb je gewoon wat meer keus. Van alles een beetje zien, dus nog beter om te kijken wat je nou echt het vetste vind.

Ik vond Defqon vorig jaar een klein beetje tegenvallen, dat wel. Maar dat kwam omdat ik toen echt compleet hardcore-minded was..en daar dus ook 90 % vanne tijd heb gestaan. En daar werd nie echt super gedraaid, veel ouwe shit (..waar ik dus nie zo'n fan van ben). Maar verder heb ik me gewoon super vermaakt op dat feest! En ja dit jaar dus hardcore en early gesplitst.. + JUMP :D errrrug vet. En ja de hardere nummers van hardstyle vind ik ook wel vet. Ala dominating van Raine enzoe. Maar ik weet dus niet of dat allemaal in jou straatje past.

En nogmaals..overdag is gewoon vet ! lekker weertje meestal in juni..dus dan kun je nogals es relaxt onderuit zakken int zand :D ..als dat nodig is natuurlijk.

Ik zou als ik jou was voor Defqon kiezen. Het is weer eens wa anders en t is gewoon een errug vet feest !
 
Befqon :bounce:
Ik ga dit jaar eens een keertje Defqon proberen :jaja:. Heb m'n kaartje ook al :D.
 
Defqon1.!
 
Defqon.... JUIST omdat ut overdag is. Enne ik zie bij Impulz geen John 00 Fleming, Dave Joy, Rude Awakening en Gary D. in de line up staan. Bovenal: Scot Project op mainstage, dus het wordt weer een perfect feesie net als vorig jaar, alleen moet k nu met 'n grote boog om de jump tent heen, das wel minder, want vorig jaar was der nie één area waar kutmuziek werd gedraaid.
cker defqon :P

rude awakening
daisy
peaky pounder :D
 
opzekers defcon!
allebei denk ik...
voor defqon heb ik het kaartje al dus dat staat vast :bounce:

Defqon gaat ook vetter worden dan impulz (denk ik)
Ut word cker Defqon.. :D Kaartje is binnen :D :bounce:
zoiezo Defqon 1,dat is toch wel het feest van de zomer

en Impulz komt er ook wel bij
2 jaar geleden geweest en goed vermaakt
en de line-up ziet er nu ook goed uit

maar als je dan toch moet kiezen,ja dan Defqon 1 natuurlijk
 
DefQon :yes:

Maar Impulz is ook wel een leuk feestje :)
 
Defqon:D:bounce:
 
Impulz outdoor vorig jaar (y) (y)

Defqon gaat er wel harder tegenaan:yes:
 
weer zo n waardeloze vergelijking, valt niiiet zelfde datum dus JA BOEIENDDDDDDDDDDD allebei, sjongejonge
Gewoon allebei ;)

Hangt er denk ik van af, als je meer Hardstyle georienteerd bent kan je denk ik beter naar DefQon gaan, als je meer breder georienteerd bent qua muzieksmaak is Impulz weer een beter idee

En de line up in de HQ zaal op Impulz liegt er niet om dit jaar, ook al zijn de geijkte namen er een keer niet

Captain Tinrib, the legend komt
Technikal is een 18 jarig groot talent uit Engeland, maakt heerlijke UK Hardtrance

Ik zou als ik moest kiezen voor Impulz gaan.....
k ga zekers naar defcon. Was vorig jaar echt zupers.