zaterdag 14 mei 2005
Hemkade
Zaandam
gaat echt wel weer vet worden.
alleen nog wachten op de line-up.
Wat vonden jullie van de line-up van hellbound - Frozen Hardcore Festival
misten alleen nog
Endymion,
Ophidian.
nosferatu.
dan was die helemaal af
==========================================================
Crime Scene: Hardcore 1
00:00 - 00:00: MC: Da Mouth of Madness
22:00 - 23:30: Paralizer
23:30 - 01:00: Bass-D
01:00 - 01:30: Evil Activities
01:30 - 03:00: The Viper
03:00 - 03:30: Manga Corps
03:30 - 05:00: Partyraiser
05:00 - 06:00: Hellfish
The Morgue: New Industrials 2
00:00 - 00:00: MC: M-Shane
23:00 - 00:15: Tommyknocker
00:15 - 01:30: The Rapist
00:15 - 01:30: Tieum
01:30 - 02:45: Placid K
02:45 - 03:15: Omkara Techichi
03:15 - 04:30: Jappo
03:15 - 04:30: Unexist
04:30 - 05:30: Simon Underground
Autopsy Deck: Terror & Speedcore 3
22:00 - 23:30: Smurf
23:30 - 01:00: Deathmachine
01:00 - 02:30: Akira
02:30 - 03:00: Matt Green
03:00 - 04:30: Nasenbluten
04:30 - 05:30: The Vizitor
The Graveyard: Oldskool & Early Rave 4
00:00 - 00:00: MC: The Intellectual Killer
22:00 - 23:15: Bountyhunter
23:15 - 00:30: Beasty Boy & Da Vincy
00:30 - 01:45: Champ-e-on
01:45 - 03:00: Buzz Fuzz
03:00 - 04:15: Leviathan
04:15 - 05:30: Dano
Deathrow: New-Generation hardcore 5
00:00 - 00:00: MC: Da Hustla
23:00 - 00:00: Dr. Rude
00:00 - 01:00: Darkvizion
01:00 - 02:00: Discord
02:00 - 02:30: HHHooligan / Triple H
02:30 - 03:30: TCO
03:30 - 04:30: Laser Chaser
04:30 - 05:30: Rhose
Isolation Cell: New-Generation hardcore part 2 6
23:00 - 00:15: Tek-No-Bee
00:15 - 01:30: Triax
01:30 - 02:45: Niveous
02:45 - 04:00: DaY-már
04:00 - 05:30: Lunatic
04:00 - 05:30: Miss Hysteria
Hemkade
Zaandam
gaat echt wel weer vet worden.
alleen nog wachten op de line-up.
Wat vonden jullie van de line-up van hellbound - Frozen Hardcore Festival
misten alleen nog
Endymion,
Ophidian.
nosferatu.
dan was die helemaal af
==========================================================
Crime Scene: Hardcore 1
00:00 - 00:00: MC: Da Mouth of Madness
22:00 - 23:30: Paralizer
23:30 - 01:00: Bass-D
01:00 - 01:30: Evil Activities
01:30 - 03:00: The Viper
03:00 - 03:30: Manga Corps
03:30 - 05:00: Partyraiser
05:00 - 06:00: Hellfish
The Morgue: New Industrials 2
00:00 - 00:00: MC: M-Shane
23:00 - 00:15: Tommyknocker
00:15 - 01:30: The Rapist
00:15 - 01:30: Tieum
01:30 - 02:45: Placid K
02:45 - 03:15: Omkara Techichi
03:15 - 04:30: Jappo
03:15 - 04:30: Unexist
04:30 - 05:30: Simon Underground
Autopsy Deck: Terror & Speedcore 3
22:00 - 23:30: Smurf
23:30 - 01:00: Deathmachine
01:00 - 02:30: Akira
02:30 - 03:00: Matt Green
03:00 - 04:30: Nasenbluten
04:30 - 05:30: The Vizitor
The Graveyard: Oldskool & Early Rave 4
00:00 - 00:00: MC: The Intellectual Killer
22:00 - 23:15: Bountyhunter
23:15 - 00:30: Beasty Boy & Da Vincy
00:30 - 01:45: Champ-e-on
01:45 - 03:00: Buzz Fuzz
03:00 - 04:15: Leviathan
04:15 - 05:30: Dano
Deathrow: New-Generation hardcore 5
00:00 - 00:00: MC: Da Hustla
23:00 - 00:00: Dr. Rude
00:00 - 01:00: Darkvizion
01:00 - 02:00: Discord
02:00 - 02:30: HHHooligan / Triple H
02:30 - 03:30: TCO
03:30 - 04:30: Laser Chaser
04:30 - 05:30: Rhose
Isolation Cell: New-Generation hardcore part 2 6
23:00 - 00:15: Tek-No-Bee
00:15 - 01:30: Triax
01:30 - 02:45: Niveous
02:45 - 04:00: DaY-már
04:00 - 05:30: Lunatic
04:00 - 05:30: Miss Hysteria
laatste aanpassing