Partyflock
 
Forumonderwerp · 724552
TOKIO - Een Japans echtpaar heeft 46 jaar lang de verkeerde zoon opgevoed. In april 1958 kreeg het tweetal het kind van een ander mee uit een kraamkliniek in Tokio. Pas nadat er in mei dit jaar DNA-testen werden uitgevoerd op de drie kwam de verwisseling aan het licht, meldde een Japanse krant donderdag.

De ouders hebben een proces aangespannen tegen de lokale autoriteiten die verantwoordelijk zouden zijn voor de kraamkliniek. Ze eisen een schadevergoeding van 300 miljoen yen (2,35 miljoen euro). De DNA-testen werden op aandrang van de zoon des huizes uitgevoerd. Hij had zich lange tijd afgevraagd waarom hij op geen van zijn beide ouders leek.


Fok.nl

:| voor zo'n schade vergoeding wil ik ook wel door niet biologische ouders worden opgevoed ;)
laatste aanpassing
 
voor zo'n schade vergoeding wil ik ook wel door niet biologische ouders worden opgevoed


dat wil ik gratis nog wel :yes:
Mmmzz, ik lijk ook niet echt op mijn ouders, toch maar eens een testje doen O:) :P
Een Japans echtpaar heeft 46 jaar lang de verkeerde zoon opgevoed


Hij had zich lange tijd afgevraagd waarom hij op geen van zijn beide ouders leek.



Die gasten lijken allemaal op elkaar ?!?!?!
laatste aanpassing
 
Dat heb ik vaker gehoord, ook in Nederland, dat twee kinderen verwisseld waren, en 1 van de twee kinderen ging dood, en later kwamen zijn ouders er achter dat, dat niet hun kind was, maar een kind van een paar huizen verderop. Omdat hun kind zo jong stief eisten ze hun eigen kind op. Ze moesten en zouden hun eigen kind terug krijgen. Dat is toch belachelijk het kind was al tien jaar ofzo, die wil dan echt niet meer terug naar zijn biologische ouders, dat is toch doodseng voor zo'n kind. Echt belachelijk dat zoiets kan gebeuren..! :jaja:
Hebben ze dan wel lang over gedaan, 46 jaar later ... :/
 
zal je maar gebeuren,zou echt helemaal gek worden :vaag:
 
:| Het zal je maar overkomen
Die gasten lijken allemaal op elkaar ?!?!?!


Dat zeggen zíj over óns... :)
 
Waarom lijk ik op mijn ouders :(
 
Zow dit is echt ziek.
 
%) freaky!
 
Knap lullig..... Zal je gebeuren :vaag:
 
Ja cker raar..
en wat gaan ze dan doen ??
Heb je ineens als kleinkind een opa en oma erbij>:yes:
 
Wat hard.... :vaag:

Slecht dat die dingen kunnen gebeuren :frusty:
 
heeeeeeeeeeeeel lullig :@
 
okaaaaasan!!! watashitachi no kodomo ja nai no ka???? :vaag: :p