Partyflock
 
Forumonderwerp · 701109
Artiest {SHOWLIST artist 43508, 11802, 35305}
Omdat ik niks beters te doen had, en vanmiddag toevallig de videoclip van Outblast & Korsakoff zag, ben ik maar een remix gaan maken van het nieuwe MoH anthem. Nu zijn we erg benieuwd wat jullie van het resultaat vinden. Als je het orgineel nog niet kent kun je em hier checken:

videoclip Outblast & Korsakoff - Unleash the beast

Probleem was een beetje dat ik iig wel WAT van de vocal wilde gebruiken, maar die stomme string eronder niet wegkreeg. Ik heb em zoveel mogelijk gecamoufleerd ;P. De remix vind je hier:

Outblast & Korsakoff - Unleash the beast (HCPR remix)

We zouden het erg op prijs stellen te weten wat je van deze remix vind! Alvast bedankt voor jullie mening/commentaar!
misschien ben ik te hard.. je ik weet ook niet hoelang ie eraan gewerkt heeft


6 uur
 
Klinkt zeker wel profie, Peter en Lennart (Y)
laatste aanpassing
 
Artiest The Vanisher
heb deze foto van google!moet ook een dj korsakoff zijn!
Artiest Triax
Gheh, je hebt nu net ongeveer mijn feedback gegeven, maar dan nog iets verder uitgebreid

Goeie feedback! Als H P een beetje slim is, kan hij er een hoop mee


hehe ik hoop het ook :p maar ja ik vind je hebt beter wat aan opbouwende kritiek dan dat iemand zegt wat een kut plaat :[ of wow hij is erg vet.. dan wil ik ook weten waarom etc... :yes:


6 uur


hmm dat is idd niet zolang.. maar dan nog.. een opbouw kun je zowiezo goed verzorgen.. dat zijn de "ribben" van je plaat, en dat heb je zo gedaan eigenlijk.. vind ik dan daarna is het uitvogelen welke sounds het vetste zijn... :yes: :p:D
2 Hardcore Prominents

lekkere remix, tenminste wat harder!
:respect:
 
Toevallig was ik ook bezig met dit nummer remixen vorige week, zal 'm ook wel ff een keer posten als ik 'm af heb.

Deze klinkt iig wel goed, behalve dat ik me kapot irriteer aan het herhalen en dat ik idd nog wel een klimax mis, maar ik vertel nu niks nieuws :p
korsakoff heeft ook helemaal geen optredens gedaan MOH is het eerste wat hij/zij gaat doen
 
vind opzich de kick die erin zit nog wel te doen(y)verder de sample aan het begin in de opbouw idd te lang door laten komen.de clap die erin zit is naar mijn mening wel een goeie alleen past hij vind ik niet goed bij zon nummer als deze had ook wel wat voller gekunt.

Kwa fx =zelfde als het origineel niet dus:S

het nummer is verder idd nog niet af en ik zeg ook niets nieuws eingelijk dan eerder in het topic gezegt is mar na het luisteren van deze remix kan ik niet op een andere mening komen als deze:-)
Artiest Xavi
ik vind um een beetje veel van het zelfde en er zitten weinig effecten over heen de stem die bijna hele tijd utzelfde klinkt en ga zo maar door
 
t is tenminste niet zo soft als de orginele! lkkr nrtje is t!
mwoah, tis in ieder geval bter as t origineel
 
ik vind hem net zo goed als het origineel
deze is ckr net zo goed(Y)
 
origineel vind ik ook maar nix had hem gehoord voor de 1ste x op de box ik d8 was het da?:S echt klotenummer. remix is wel beter da is 1 ding da zeker is:)
 
hij mist idd erg veel. de snelheid is goed enzo, maar het komt niet goed op mij over. vind het origineel beter op dit moment, maar deze kan zeker beter worden dan het origineel na wat geknutsel eraan :yes:
 
jep, ik had toch gelijk dat catscan korsakoff was....:P

in your face pussy's...:D


okay, ga maar weer verder met je topic;)...
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 11802, 16036}
Denk dat als me eigne pc weer is aangesloten, ik ook maar eens een remix ervan ga maken...

Misschien contest...

Goed idee???
 
jij zit ook vol goeie ideen he...
laatste aanpassing
Ik wil zelfs wel een zippie beschikbaar stellen voor de mensen die zelf geen zin hebben om de melodie te reproduceren ;P

Nee, een remixcontest van Outblast & Korsakoff - Unleash the beast lijkt me niet zo'n goed idee. Dan kunnen we beter een andere plaat als orgineel nemen, lijkt me....

Maar wat de contest betreft, het lijkt me op zich wel lachen! Na de flyer contest nu een remix/produceer contest, wat mij betreft een partyflock themanummer. Denk alleen niet dat dat gaat werken, want je kunt natuurlijk geen appels met peren vergelijken, en ik ben bang dat er nogal veel verschillende remixen zullen komen. Hahaha, ik zie het al voor me,

united artists - partyflock theme (R&B mix)

:vaag:
laatste aanpassing
Speciaal voor \\\ AXN /// en andere belangstellenden

Hier issie dan:

zippie

laatste aanpassing
Artiest AXN
Thanks!
 
Kan mij iemand uitleggen waarom dit onder de catagorie HARDCORE valt en waarom dit het anthem is voor MOH?!?!?!? Ik begrijp er werkelijk niets van!
Moeten we het weer toegankelijk maken voor mensen die eigenlijk helemaal NIETS met hardcore te maken hebben of zo? Nou ja, als iemand hier iets zinnings over te melden heeft hoor ik het wel.
hardcore raakt weer in, organisaties maken daar dankbaar gebruik van en spelen daar op in. Waarom denk je dat b.v. hellraiser en nightmare weer feesten geven? Omdat er weer genoeg mensen op af komen.
Werkzaam bij Dynamo GBBR
Artiest {SHOWLIST artist 3658, 81459, 1576}
wat hebben deze laatste 2 reacties met deze topic te maken ?!?!?!
 
remix zit echt wel netjes in elkaar(y)
laatste aanpassing
 
wat hebben deze laatste 2 reacties met deze topic te maken ?!?!?!


Dat is mijn mening over dit nummer. Elders heb ik al gezegd dat ik de remix wat beter vind als het origineel maar, als jullie zo nodig dit soort muziek willen maken, ja, geef het beestje dan een andere naam (iets met trance erin of zo).
Op geld beluste types hebben de scene al eens verpest, een paar jaar geleden en ik zie het nu weer gebeuren. Daar zijn mensen zoals ik, die al zo'n kleine 13 jaar voor de hardcore leven dus niet blij mee.
Hier kan er tenminste direct feedback gegeven worden, of mag ik alleen iets zeggen als het positief is?
Verder is er nog steeds niemand geweest die mij kan uitleggen wat dit alles met HARDCORE te maken heeft!
laatste aanpassing
 
Nou ik vind het heel erg fout
Hardcore moet niet commercieler worden dan het al is!
Trekt kutvolk (bijdehante jochies van 16 die denken dat ze heel wat zijn omdat ze op een hardcore feest pillen lopen te vreten met hun vriendjes en wedstrijdjes doen wie de meeste weg kan werken zonder knokkie te gaan) :no:

Het nummer zelf vind ik ook een beetje jammer
Het lijkt bijna wel happy hardcore en ik denk dat je mij ook niet gelukkig maakt als je dat op een feest zelf draait :no:

Zo das MIJN mening :P :jaja:
Weer een hoop negatieve energie eruit gegooid :P
laatste aanpassing
 
Artiest Killerbase
De remix klinkt heel lekker :jaja: :D
zeker niet slecht gedaan :)


... maar de balt terror rmx is toch net iets beter.
Verder is er nog steeds niemand geweest die mij kan uitleggen wat dit alles met HARDCORE te maken heeft!


Wat bedoel je precies met die opmerking? Ik weet zelf ook wel dat het orgineel veel te soft is voor hardcore. Dat is ook de reden waarom ik het nummer geremixed heb. Toegegeven, het melodietje is echt te soft, ik had er ook een tranceremix van kunnen maken. Het idee achter remix is volgens mij, dat de remix beter moet klinken als het orgineel. Nou wil ik niet zeggen dat mijn remix beter is dan de versie van Outblast en Catscan, maar hij is wel hardcore, tenminste, dat was de bedoeling. Wel heb ik de te trancy melodie ook in mijn remix gebruikt, maar zo hebben ze hem er nou 1x ingezet, en ik heb hun melodie gewoon overgenomen (lees: gereproduceerd).

Er zijn op dit moment vrij veel mensen die melodieuse hardcore maken, wat toch echt wel hardcore is. Het feit dat er een melodietje in zit, doet niks af aan het feit dat het gewoon 100% hardcore is. Over het algemeen zullen de melodietjes die in hardcore gebruikt worden ook ECHT niet klinken in een trancenummer (uitzonderingen zoals deze daargelaten). (mee eens 909od?)

Verder moet ik nog even kwijt dat ik het wel behoorlijk met je eens ben. Ik weet zeker dat de boel weer kapot gaat, en dat is verschrikkelijk jammer. Ook ik was er vorige keer niet blij mee, en dat zal ik dit keer ook niet zijn. Maar het is helaas niet anders. Maar ga nou niet zeggen dat het aan de mensen ligt die melodieuse hardcore maken, want dat is gewoon niet waar. Nog even voor de duidelijkheid, ik bedoel met melodieuse hardcore dus iets anders dan de trancecore die ik geremixed heb ;)
laatste aanpassing
 
Remix is wel grappig opzich alleen jammer dat het melodietjuh zelf zo zwakjes aan is en het orgineel is nog erger ...

Toewn ik Paul op The Box zag voor de eerste keer weer hardcore op de buis ...

Dan krijg je op het laatst echt zown gedachte ... Nou...

DAAR GAAN WE WEER!

..

Ff on Topic ... Remix zit best leuwk inelkaar maja kvind 't nummer zelf geen fuck aan

Probeer es van iets minder "commerciele" nummers een remix te maken ;)
ben op het moment druk met mijn eigen shit :P
 
Jah kweet wat je bedoewlt :P

kben oowk weer bezug met allemaal verschillende projectjuhz maja ik weet toch wel dat er uiteindelijk

Maar 1 of twee voorledig af zullen zijn :P
 
je lijkt Korsakoff wel met al je projectjuhz
 
hatsjoe!
 
danke
 
Lekker gedaan! Je kunt hem er nog in herkennen maar toch je eigen draai eraan

lekkere bass ook... alleen dat middenstuk is een beetje van hetzelfde ;)
lekker nummertjeeh!:D

beter als het origineel, vind dat een beetje soft
 
Artiest Flash-Back
origineel beetje soft??????

Kom op zeg,das toch geen hardcore meer.

En dan ook nog de MOH Anthem????




Word ik nou gek!?
:nee: jij wordt niet gek
 
origineel beetje soft??????

Kom op zeg,das toch geen hardcore meer.

En dan ook nog de MOH Anthem????


Neen, je wordt niet gek, het is echt zo, moderne hardcore is geevolueerd in harde trance!
Gelukkig dat er ook nog mensen zijn die dit niet allemaal super vinden, voordat er alleen nog maar van deze STRONT op "hardcore" feesten wordt gedraaid!
wel (Y) k zal die plaat es een keertjuh op de dansvloer draaien, ff kijke hoe die scoord....

ma k denk da ik dat vanne more than a decade past wel ff weg haal , is nog al irritant....
 
Artiest Lisboa-X
hey peter !! mother fucker klinkt lekker hoor!!
alleen die lead mocht wel wat vetter en dat kan je best dus regel dat ff.
greetz
lisboa-x

ps binekort komt er weer een nieuwe lisboa-x uit beware!
Nogmaals allemaal bedankt voor de reacties! Ik heb zelf ook weer een nieuwe track online... Horen? Check dit forum.. Wel even je reactie achterlaten he?
dit is echt een topnummer.. ga zo door!!
zal ik jullie ff t laatste nieuws brengen :
die clip is GVD te downloaden op TMF!!!
Als dit geen clubkutjes aantrekt!