Partyflock
 
Forumonderwerp · 691289
 
halo
het lijkt wel of iedereen BI is tegenwoordig.
of is het gewoon nieuwe mode.
(vooral op PARTYFLOCK)toch?
dank je
doei
laatste aanpassing
Uitspraak van inactief op vrijdag 27 januari 2006 om 16:01:
*edit* eventjes voordat ik mensen kwets.. die opmerking was dus bedoelt voor al die nep-dozen die gillen dat ze bi zijn nadat ze een meisje hebben gekust. Bi word je niet, je bent het. Het is een gevoel.. niet iets wat je kan kopieren


kortom.. Innovate... dont duplicate B)
 
dat is hem!
Zelf weet'k al ongeveer 7 jaar dat'k 'bi' ben. En dat terwijl'k al 8 jaar'n relatie met m'n vriend heb.
Ondanks dat wij onze relatie hebben, kan'k toch bi zijn. Op vrouwen verliefd worden is natuurlijk'n andere zaak. Maar ik vind dat wanneer je'n vriendin vaak ziet, dingen mee doet, en sex mee hebt,...is dat dan ook niet'n beetje verliefd zijn?
Soms is't moeilijk, maar't is ook zéker'n positief iets in je gewone relatie...zeker geen nadeel! Tenzij de man er natuurlijk anders over denkt...

Je ziet't...ingewikkeld...

Maar ja, ik geef ook toe dat er tegenwoordig plots vele vrouwen 'bischierig' worden en het ook wel eens willen proberen, om 'in' te zijn...ik weet't niet...
 
ik ben het zeker :jaja:

je het het in je of niet dat is en gevoel :/
Uitspraak van inactief op vrijdag 27 januari 2006 om 16:01:
Bi is zo 2005

*edit* eventjes voordat ik mensen kwets.. die opmerking was dus bedoelt voor al die nep-dozen die gillen dat ze bi zijn nadat ze een meisje hebben gekust. Bi word je niet, je bent het. Het is een gevoel.. niet iets wat je kan kopieren


:respect:
 
Uitspraak van inactief op vrijdag 27 januari 2006 om 16:01:
Bi word je niet, je bent het. Het is een gevoel.. niet iets wat je kan kopieren


je bent sexy als je slimme dingen zegt :$

:9
 
ik wil net zeggen lesbi,bi of homo word je niet zomaar...
Je bent het allang al alleen ben je er niet voor uit durven komen of wat dan ook...8)
 
Uitspraak van <CoLLiN> op vrijdag 27 januari 2006 om 16:05:
kortom.. Innovate... dont duplicate


Something like that B).

Het is zo grappig dat mensen geboren worden als orgineel, maar dat de meeste sterven als kopie.



Uitspraak van Xantos187 op woensdag 1 februari 2006 om 19:00:
:respect:


:bloos:


Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 februari 2006 om 19:10:
je bent sexy als je slimme dingen zegt


Rrrr :bloos:
 
Beetje jammer dat sommige mensen het stoer vinden om bi te zijn. En dat daardoor volgens mij iedereen denkt dat iedereen het is om stoer te zijn.
Ik ben bi omdat ik ondervonden heb dat ik gevoelens kan hebben voor jongens en meisjes.. Dit heeft niks met erotic te maken.. Gaat er gewoon om dat je verliefd kunt worden om je eigen en het andere geslacht.. dacht ik zo..
 
mode mode doe niet mee aan de mode!
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 13 december 2005 om 21:10:
Helemaal mee eens!!!

wijffies roepen te snel: ik ben bi!

maar bi zijn is het meest verschrikkelijke wat je kan overkomen volgens mij!

Dan heb je een vent...en dan heb je daar geen voldoening omdat je ook een vrouw wil...en dan heb je een vrouw, en dan moet je weer een vent!

je bent pas bi, als je verliefd op beide wordt!
niet als je sex met beide hebt...

(maar das mijn mening)


:respect:

Weet je wat me ook altijd opvalt? Dat zowat alle meiden die zeggen dat ze bi zijn, wel gewoon een relatie met een man hebben. Andersom zie je het bijna nooit. Wat is er dan waar van dat bi-zijn denk ik dan...de echte grote stap om er volledig voor te gaan met een vrouw zie ik maar weinigen maken. Misschien dat een vrouw leuk is voor erbij of voor af en toe...maar dat is in mijn ogen toch wel iets anders.

Het is tegenwoordig gewoon heel erg geaccepteerd om dingen uit te proberen. Ik zie het in mijn naaste omgeving ook hoor. Vriendinnen die veel pech hebben gehad met de mannen en dan toch eens willen weten hoe het is meteen vrouw. Daar is op zich ook helemaal niets mis mee. (l) Lekker experimenteren, te gek dat dat allemaal kan tegenwoordig. :)

Waar wel wat mis mee is denk ik, is dat veel van die meiden wel om het hardst roepen dat ze zeker weten dat ze bi zijn. Lees dit topic er maar op na. Maar er dus niet een rechtlijnige definitie is voor wat dat begrip nou eigenlijk inhoudt. En als jij zelf andere ideeen erover hebt kun je aardig op je smoel gaan. Want wat is bi-zijn...gevoelens kunnen hebben voor een vrouw? Sex kunnen hebben met een vrouw? een relatie kunnen hebben met een vrouw? En vice versa natuurlijk? En betekent het altijd dat je als je het een hebt, het ander mist?


Ik heb er zelf vroeger nooit volledig aan toe durven geven echt iets met een vrouw aan te gaan. Mede omdat het in de tijd dat ik er erg mee worstelde dit totaal niet geaccepteerd was. En ik ben vaak op mn bek gegaan dat ik weer verliefd was op een vrouw en die toch weer terug ging naar een kerel. Zodoende heb ik die gevoelens heel erg onderdrukt.

Maar ze zitten er wel en mede door de afgelopen maanden weet ik ook dat het absoluut iets is dat ik zou willen. Ik denk niet dat ik per definitie iets ga missen door geen man in mn leven te hebben. Dat dacht ik eerst wel, maar dat is denk ik ook meer omdat een relatie met een vrouw veel gelijkwaardiger is en zodoende ook dichterbij komt. Wat het ook intenser en dus enger maakt in mijn ogen. Waardoor je eerder naar een man neigt want daar voel je je een stuk minder onzeker bij. Lekker makkelijk, dat is het gewoon.

Als je de juiste persoon treft mis je sowieso niets. Ik val gewoon op een persoon en je accepteert dan maar dat je bepaalde dingen niet kunt als je met c.q. een man danwel een vrouw bent.



En juist nu ik er weer heel erg open voor sta en mn gevoel weer durf toe te laten, merk ik weer wat ik altijd al gezien heb: Dat er maar HEEL weinig meisjes zijn die hier net zo over denken en er echt voor durven gaan. Dat ze toch weer dingen met mannen gaan lopen uitvreten of dat het toch meiden zijn die al een relatie hebben en daarnaast iets zoeken met een man (je moet eens op die datingsites gaan kijken...het zijn allemaal meiden die al een relatie hebben en er een vrouw bijzoeken: For Christs sake zeg, ik zoek iemand voor mezelf en niet iemand die ik wil delen!)


En dan merk je wel hoe kut het is als je echt zulke gevoelens hebt. Lesbomeiden zien je niet staan omdat ze denken dat je toch wel weer bij een man zult uitkomen. 99 van de 100 "bi"meiden kiezen toch structureel voor een man en die heb je dus nooit voor jezelf. En die honderste vrouw, kom die maar eens tegen. Want hoe zie je nu of iemand er net zo over denkt?



*sucht* Jammer dat die hele hype er nog steeds is. Want juist daardoor hebben veel meiden het idee dat ze maar hard moeten roepen dat ze echt bi zijn want ze willen niet als nepper gezien worden...maar heel veel van die meiden weten nog niet wat 't inhoudt en gaan het uiteindelijk toch uit de weg.
 
zo das een heel lang verhaal.zelf bedacht?
aangezien het te maken heeft met een seksuele voorkeur is het onmogelijk om "in" te kunnen zijn. je bent het of je bent het niet.

wat wel in is, is nep bi zijn, vooral onder de dames. even een fotootje maken met twee tongen tegen elkaar aan en een onderschrift met "geil he". en in het profiel noteren dat ze bi zijn. maar dat is aandacht trekkerij. niet interessant.
ja s echt in man pieper.nl en ik wouden natuurlijk meedoen aan die rage;)
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 december 2005 om 21:24:
Je bent pas bi als je ook verliefd kunt worden op een vrouw vind ik.
Als je alleen zoent en/of sext dan ben je gewoon geil bezig ..maar geen bi


eens :yes:

Bi is zoow 2005!!!
Maar het is wel in!
 
nee geen nieuwe mode gewoon lekker
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 februari 2006 om 18:39:
mode gewoon lekker


bijna alweer summersale!
 
alles is weer in en uit
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 februari 2006 om 18:21:
zo das een heel lang verhaal.zelf bedacht?


%) Nee dat heb ik van een andere site afgeplukt, nou goed? :D

Haha zeg dan niks zeg. Tuurlijk is dat mn eigen mening (l)
laatste aanpassing
sexualiteit is geen mode toch?

naja misschien zeggen velen maar "ik ben bi" omdat ze gewoon iemand van hun eigen geslacht lekker vinden ofzo.. maar ik vind je kan alleen zeggen dat je bi ben als je ook ervaring daarmee heb en wel weet over wat je spreekt...
 
:s bi zijn is in :s was het maar waar ken er nog genoeg die hetero in hun profiel hebben maar echt geen hetero zijn (Y)
Artiest {SHOWLIST artist 230, 96249, 1149, 46141}
Nou laat mij lekker ouderwets wezen. Mijn geaardheid is Hetro!
 
hoezo in?je bent bi of nie
 
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 5 februari 2006 om 20:06:
of nie


ikke nie
 
Uitspraak van verwijderd op zondag 5 februari 2006 om 21:06:
ikke nie


Ikke wel :cheer:
 
2 dames met elkaar vind ik best geil om te zien hoor..
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 17 februari 2006 om 09:24:
2 dames met elkaar vind ik best geil om te zien hoor..


en juist daarom gaan die meisjes doen alsof ze bi zijn..
> get a life:s


ronald-jack .. ik ken jou trouwens wel :)
laatste aanpassing
 
Oh jah waar van dan???
BI zijn is toch prachtig als je vriendinnetje voor stelt om iemand anders mee naar huis te nemen...
Uitspraak van Wackiejacky op zondag 5 februari 2006 om 17:03:
Nee dat heb ik van een andere site afgeplukt, nou goed?
Haha zeg dan niks zeg. Tuurlijk is dat mn eigen mening


Goed gezegd hoor meid! Ik ben t helemaal met je eens :yes:

Uitspraak van Wackiejacky op vrijdag 3 februari 2006 om 13:53:
Waar wel wat mis mee is denk ik, is dat veel van die meiden wel om het hardst roepen dat ze zeker weten dat ze bi zijn. Lees dit topic er maar op na. Maar er dus niet een rechtlijnige definitie is voor wat dat begrip nou eigenlijk inhoudt. En als jij zelf andere ideeen erover hebt kun je aardig op je smoel gaan. Want wat is bi-zijn...gevoelens kunnen hebben voor een vrouw? Sex kunnen hebben met een vrouw? een relatie kunnen hebben met een vrouw?


Ik denk toch dat je echt bi bent als je ook echt gevoelens hebt voor iemand van hetzelfde geslacht..
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 17 februari 2006 om 12:12:
Oh jah waar van dan???


jij gaat toch met deckers om..
vriendin van hem, diana.. daar broertje van (marco)
ben ik ex van :vaag:
:p
 
oh ok
kameraad van deckers ben ik jah..
dunnow, ben niet bi zover ik weet.. maar dat t een rage is vind k nie erg hoor.. bi-sexuele vrouwen zijn hot ;):P
 
volgens mij wel, maar heb er geen problemen mee, laat die vrouwkes toch lekker!!
 
gadver nou iedereen moet t zelf wete maar nee ik nie ik hou t bij lekkere manne :D
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 17 februari 2006 om 21:25:
t bij lekkere


en ik lekker bij vrouwen :D :P hmm vrouwen ..:P
 
ja vind ik oook(y)THIRT EYE
 
ik denk niet dat het in is om bi te zijn,

Ik denk dat mensen er nu meer voor uit durfen te komen, wat ze lekker vinden dan eerst....
Mensen (vrouwen) zeggen tegenwoordig al snel dat ze bi zijn.. als ze alleen een vrouw al mooi vinden of er een x mee gezoent hebben denken ze al bi te zijn :gaap: dus wat dat betreft kan je idd zeggen dat het 'in is' :x
 
mode mode doe niet mee aan de..
 
zoveelste topic hier over ..
 
als er maar 1 daar van in leven blijft!
 
ik ben geen bi dus als het mode is doe ik niet mee met de mode
kheb genoeg aan een vent ;)
Uitspraak van Jesh op zaterdag 4 februari 2006 om 18:25:
wat wel in is, is nep bi zijn, vooral onder de dames. even een fotootje maken met twee tongen tegen elkaar aan en een onderschrift met "geil he". en in het profiel noteren dat ze bi zijn. maar dat is aandacht trekkerij. niet interessant.


ja idd..wordt tegenwoordig wel erg snel naar het woord bi gegrepen.. toevallig is me chick ook bi...mja.die is ook gewoon bi..maar op een ander topic of hier..geen zin om alles te lezen..maar was een meisje van 13 ofzo die al riep dat ze bi was..en amper wist wat het woord betekent..ik denk dus wel dat een soort van nep bi heid in is ja..lame
 
Uitspraak van Zimon® op woensdag 1 maart 2006 om 07:05:
maar was een meisje van 13 ofzo die al riep dat ze bi was..


Wat maakt leeftijd nou uit?
Zijn wel vaker mensen die nog op de basisschool of begin middelbare school achter hun geaardheid komen!
Moeten ze zelf weten..als hun zich maar prettig voelen (F)
Ik ben zelf ook Bi..heb een relatie van bijna 3 jaar achter de rug met een heel lief meisje..
En betrap mezelf er ook vaak op dat ik net zo goed naar meiden kijk als naar jongens..
Idd... je kunt op je 13e toch ook al verliefd worden? Waarom zou je dan niet al op je 13e verliefd kunnen worden op iemand van het eigen geslacht? Dat kan dus ondervind je misschien ook al op die leeftjid dat je op beide geslachten valt. Daar is niets raars aan.
Het valt tegenwoordig gewoon meer op denk ik..
Maar er zijn (denk ik) ook wel veel meisjes die het gewoon ergens stoer vinden ofzo, als je het bent ben je het :) maakt toch ook verder niet uit..
Alleen lees je het tegenwoordig gewoon wel heel veel...