Partyflock
 
Forumonderwerp · 668625

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

 
AMSTERDAM - De afgelopen dagen hebben honderden moslims online een petitie ondertekend tegen de columnist Theo van Gogh. Aanleiding hiervoor was een column van de schrijver in de Metro . Daarin noemde hij profeet Mohammed een 'verkrachter' en 'vieze oom'.

Na de publicatie van de column riep de website imaan.nl op tot gedeeltelijk schrijfverbod van de columnist. "Zoiets kweekt haat en leidt uiteindelijk tot geweld. Daarom moeten we hier snel een eind aan maken," aldus een van de protestlieden. Van Gogh reageert laconiek in de Metro op het schrijfverbod: "Het bewijst alleen maar dat mijn gelijk groter is dan ik ooit geschreven heb. Dit schrijfverbod wat ze willen, is een geschenk van Allah voor mij. Ik heb nog veel ontwikkelingshulp te verrichten."

De petitie wordt binnenkort aangeboden aan miniter Remkes van Binnenlandse Zaken.

bron: http://nu.nl/news.jsp?n=300654&c=50
--------------------------------------------------

Ik stel een petitie voor op het verbod van de islam, wegens het minachten onze Nederlandse samenleving en het niet respecteren van onze wetten, zoals vrijheid van meningsuiting!

Bah!
 
yah dit is lekker vaag van die moslims. maar ik moet wel toegeven dat het een klein beetje dubbel is *bloos*
mischien kan je hier verder op reageren

p.s. petitie is goed idee :yes:
theo moet blijven
Hehe Van Gogh is koel met zijn columns :)
Van Gogh weet wat er speelt in Nederland, is een van de weinige prominenten die zijn mond open durft te doen en kritisch naar onze 'multi-culti' samenleving durft te kijken.
Van Gogh vind ik regelmatig wel ok :yes:

Bepaalde ideeen van hem kan ik me wel invinden.

Het probleem is dat er weer zo'n domme massa achter hem aan gaat huppelen net als bij fortyun,
die alles geweldig vinden wat hij doet,
terwijl ze eigenlijk geen flauw benul hebben waar ze achteraan huppelen.
Wat een onzin, er is in NL vrijheid van meningsuiting. En dat geldt voor iedereen. Bovendien kun je mij niet vertellen dat Mohammed niks uitspookte met zijn 9-jarige :| !! bruid..
 
Zet er dan ook nog bij dat Mohammed een pedofiel was... Ik heb de koran gelezen en snap totaal niet dat mensen hier in geloven :vaag:.
Theo van Gogh lijkt niet onder de indruk. Tegen de Metro reageerde hij met: ''Het bewijst alleen maar dat mijn gelijk groter is dan ik ooit geschreven heb. Dit schrijfverbod wat ze willen, is een geschenk van Allah voor mij. Ik heb nog veel ontwikkelingshulp te verrichten.''


Hahaha :respect:
 
Theo Rulezzz...Hij moet ook maar weer eens op de buis komen!!! Theo for President!
Er wordt niet serieus ingegaan op hetgeen hij beweert, maar mensen willen hem meteen de mond snoeren.

En daar is hij op uit!

Wat dat betreft trappen ze simpelweg in het valletje wat Theo toch redelijk opzichtig opzet voor ze, wat tegelijkertijd weer onderstreept dat ze intellectuele vermogens missen.

De mensen die van Gogh al wat langer kennen als sinds hij "anti-moslim" is, weten gewoon dat van Gogh gewoon erg goed is in het tekstueel afbreken van mensen, de Moslimgemeenschap is slechts een van de vele slachtoffers van hem.

En toch vind ik hem wel goed.
Artiest {SHOWLIST artist 7148, 75201}
van Gogh gewoon erg goed is in het tekstueel afbreken van mensen


een eigenschap om jaloers op te zijn :D
Mooie mens die Theo :yes:
Theo is (y)
 
Mensen kunnen er gewoon nooit tegen dat er een iemand gelijk heeft :[
 
Van Gogh moet stoppen met roken :P
Van Gogh is gewoon een relaxte column schrijver en tuurlijk haalt hij soms het bloed onder de nagels vandaan van bepaalde mensen als hij weer een leuke column schrijft maar dat wilt niet zeggen dat hij dan meteen moet stoppen....

Ik zeg dat theo gewoon door moet blijven gaan!!!
 
Hij zegt wat hij denkt, heel veel andere mensen denken het ook, maar uite het niet hij durft er voor uit te komen..

:respect: (y) :respect:
:respect:
laatste aanpassing
ow ow ow ow!

echt een HELD die Theo :)

"Het bewijst alleen maar dat mijn gelijk groter is dan ik ooit geschreven heb


:d
 
Artiest Trunkz
Ik stel een petitie voor op het verbod van de islam, wegens het minachten onze Nederlandse samenleving en het niet respecteren van onze wetten, zoals vrijheid van meningsuiting!


Nee, want dat is dan weer discriminatie .. :S :[

:respect: Theo
laatste aanpassing
Het bewijst alleen maar dat mijn gelijk groter is dan ik ooit geschreven heb. Dit schrijfverbod wat ze willen, is een geschenk van Allah voor mij. Ik heb nog veel ontwikkelingshulp te verrichten."


:D:D
:respect: :)
 
Ik stel een petitie voor op het verbod van de islam, wegens het minachten onze Nederlandse samenleving en het niet respecteren van onze wetten, zoals vrijheid van meningsuiting!


Ik teken gelijk. (y)
Theo roeleerd!! Hulde aan die man.
Ik zie in theo een nieuwe Pim Fortuin.Theo rulezz.
Theo heb die moslimkneus ook ff gek gemaakt in dat debat :jaja:

theo 4 president? :d
 
Abou Jahjah bedoel je denk ik...
Gelukkig vertrok deze grote Islamitisch/Arabische denker met de staart tussen zijn benen.
Jammer dat onze regering nog steeds niets onderneemt tegen deze "pooier"club genaamd AEL.
Het probleem is dat er weer zo'n domme massa achter hem aan gaat huppelen net als bij fortyun,
die alles geweldig vinden wat hij doet,
terwijl ze eigenlijk geen flauw benul hebben waar ze achteraan huppelen.


Juist.

Maar Theo is wel mijn vriend :jaja:
 
Ik stel een petitie voor op het verbod van de islam, wegens het minachten onze Nederlandse samenleving en het niet respecteren van onze wetten, zoals vrijheid van meningsuiting!


Waar kan ik tekenen?
Heerlijke colums van THeo! Hij krijgt ze precies waar hij ze hebben wil! Van mij mag hij er lekker mee doorgaan!
 
Heerlijk die teentjes. Tjonge jonge, als ik een column lees van Theo van Gogh moet ik alleen maar glimlachen, zoiets moet je met een korreltje zout nemen. Hij bereikt precies wat hij wil bereiken, wat dat betreft is het een topper.