Partyflock
 
Forumonderwerp · 640267
al mijn negatieve energie wordt geabsorbeerd door mijn biostabiel..

is het niet fantastisch dat zo'n dingetje bestaat?
sinds het gebruik ben ik gewoon zo vrolijk!!!! al die spanningen verdwijnen gewoon :D :D
welke heb je ? de goud/zilver of de gouden?
stabiel
deze:

Als Tineke de Nooij het gebruikt,
dan geloof ik er in :jaja:

Net zoals in alcohol en drugs,
alles wat Tineke gebruikt is goed,
en lost meteen al je problemen op (y):)
 
Wat een onzin. Ik zie het wel eens op tv, dan zap ik meteen weer naar de 0906 reclame's
het "placebo effect"
idd... vaak is het zo, als je denkt dat het werkt, werkt het...

dus misschien ben je emotioneel helemaal niet zo beschadigd als je dacht :P
Tineke de nooij het is echt ongeloofelijk die biostabiel :):):):):):):)
Artiest {SHOWLIST artist 18870, 45726}
Het lijkt wel een sekte!!

haha
biostabiel


:-S

Hoe verzin je het...
tzit tussen de oortjes he ;)
Zeker wel als je maar lang geneg blijft lullen kopen de mensen het vanzelf omdat ze het nog gaan geloven ook
en de groetjes aan tineke ;)
Artiest {SHOWLIST artist 13109, 55359, 47652}
Is voor t eerst dat Tineke weer stabiel is. Voordat ze dat ding had viel ze steeds om. :bier: ?
laatste aanpassing
Wat een onzin. Ik zie het wel eens op tv, dan zap ik meteen weer naar de 0906 reclame's


Alsof de duivel er mee speelt... Zit ik gister n8 nog ff te zappen en wie zie ik daar.... Tineke !!! :S :kots:

Lachen die vent....
* Het ei van columbus :S
* kein ooikoorts meer
* kein pijn

maar 119 euri voor dat dieng (+verz. kosten) is niet niks...
oh ik voel 'm weer stralen :D
 
ik vind t onzin maarja t is maar net waar je in vertrouwd
Werkzaam bij JP dance events
Artiest {SHOWLIST artist 40343, 66932}
“Ik heb migraine aanvallen en ik gebruikte 50 saridons (red. zware pijnstiller) per week. Echt per week bij de morfinepleisters. Toen dacht ik, laat ik de biostabil eens proberen. En wat schetst mijn verbazing: ik heb hem omgedaan en kreeg die week vijf heftige migraine aanvallen en vanaf die tijd heb ik nooit meer een saridon gehad. En ik kan weer slapen. Ik heb nooit kunnen slapen, maar ik slaap weer. Dus het is voor mij een wondermiddel."
“De biostabil draag ik in de eerste plaats vanwege mijn bloeddruk, want die was altijd veel te hoog. En die is nu prima in orde. Ik was altijd erg moe, ik kon bijna niet meer lopen en dat gaat nu fantastisch. Ik kan weer op vakantie, ik kan alles weer doen. Ik doe hem dus nooit meer af.”
..............................

het is *OFFICIEEL* bewezen dat ding niet werkt..
einde discussie :)

..............................
 
nee, want wat zit er in dat ding?



precies:
een magneet!


dus hang een magneet aan een ketting om je nek en t werkt ook en kost je geen 200 euro!
dus hang een magneet aan een ketting om je nek en t werkt ook en kost je geen 200 euro!


het is dus bewezen dat een magneet NIKS aan de gezondheid kan veranderen.........
Bestel nu het boek ‘Magneettherapie voor een beter leven’ voor slechts € 19,95 en ontdek de heilzame krachten van de magneet. Ook u kunt uw pijn en klachten verminderen op een natuurlijke manier.
“De biostabil werkt zeker, bij mij wel. Ik had beklemming op mijn borst en zat vol stress en spanning. Ik had medicijnen van de dokter voor een betere nachtrust, maar dat hielp weinig. Half februari heb ik de biostabil omgedaan en er viel een zwaarte van mij af. Sinds die tijd ben ik weer echt gelukkig. Ik heb er heel veel baat bij.”

Positieve spanning
Een teveel aan positieve spanning kan vaak de oorzaak zijn van vele chronische klachten zoals slapeloosheid, ontstekingen, hyperventilatie, hoge bloeddruk en vele andere klachten. Als u een teveel aan positieve spanning heeft, draait de Biostabil hanger en neemt deze spanning op. Tegelijkertijd zal de juiste hoeveelheid negatieve spanning worden aangevuld.

Negatieve spanning
Een teveel aan negatieve spanning kan de oorzaak zijn van vermoeidheid, moedeloosheid, weinig of geen sex, vermoeide ogen en ook hoofdpijn. In dit geval draait de Biostabil hanger en neemt deze spanning op. Tegelijkertijd zal de juiste hoeveelheid positieve spanning worden aangevuld.

Sinds wij de biostabiel gebruiken voelen we ons een stuk rustiger, vroeger gingen we iedere week naar zogeheten house-feesten om ons aldaar te vergrijpen aan drugs en alcoholhoudende substanties teneinde onze stress kwijt te raken. Nu we de biostabiel gebruiken leiden we een vele malen harmonieuzer leven!
Wij kunnen iedereen de biostabiel van harte aanraden!!!
laatste aanpassing
 
Sow, ookal zou ie niet werken.. wat een práchtig ding die biostabiel :|
 
Volgens mij is de werking net zo goed als de nasynchronisatie van de gemiddelde tell sell reclame.......
 
Bij die reclame hebben ze geen gebruik gemaakt van nasynchronisatie. Das gewoon een Nederlandse reclame, dus...


'Ik ben een dikke slet, ik heb drie vingers aan 1 hand (hehe dat is serieus zo :P) en daarmee lijk ik op een teenage mutant ninja turtle. Ik verkoop dit kuthangertje alleen maar om er zelf beter van te worden. De meneer die alles zou hebben gemaakt is een zwerver die we voor een kratje Heineken van straat hebben geplukt'



'Ik ben een onwetend laag geschoold persoon, alles wat op tellsell komt koop ik en werkt naar mijn mening ook. In het weekend bak ik koekjes en als luchtje gebruik ik muggenolie, en doordeweeks kijk ik naar the bold and the beautiful'



'Ik heet arie de gepensioneerde vrachtwagenchauffeur, en heb eveneens een lage opleiding genoten en ben verder net zo tyfesdom en lomp als mijn medevrienden hier vandaag'
 
Oplichters zijn het
 
Artiest Hungry
Whahaha, heel toevallig ken ik tineke persoonlijk (soort van tante van me), en het is gewoon een grote oplichterij. Dat kleine ventje wat heel even in beeld komt melden dat het zo geweldig is, is me kleine neefie, en die heeft nog nooit van ze leven zo een ding gedragen. Verder zijn die mensen die zeggen dat dat ding zo geweldig is, allemaal buren en bekenden van tineke en die andere vent.
hang dan eens stuk stront aan je nek... :gaap:

die lui hebben niks om zich aan vast te houden en gaan zo hard denken dat het werkt, dat ze het nog gaan geloven ook.
als je er een kerstbal met de naam "ultra-viper 360" aanhangt geloven ze het ook
stakkers...
 
Ik ken ook iemand en terwijl zij 's nachts dat ding om had, kreeg ze teveel energie :vaag: (ik noem het nachtmerries)

Maar ik denk dat het idd het placebo-effect heeft..
 
Achjoh zo'n soortgelijk ding trek ik ook uit de kermisapparaten. Dat mensen hier nog intrappen :D
 
:o die wil ik ook.. Van de kermis!
X-TinctioN 22 juli 2004 17:52
Achjoh zo'n soortgelijk ding trek ik ook uit de kermisapparaten. Dat mensen hier nog intrappen


tis maar waar je je geld aan wil verneuken...
die zooi op de kermis kopen ze zowiezo per 10.000 in voor een kauwgumbal en een kop koffie!
 
Nou speciaal voor alle pf-leden heb ik wel De Bios-Tinction, de wat? De Bios-Tinction juist ja!

Voor 400 euro heb je deze megateheftige magneet in je huis! Voor 200 euro extra grafeer ik er nog X-TinctioN in, na 7 dagen lang het wonderbaarlijke Bios-TinctioN te hebben gedragen worden al de 7 zondes je vergeven.

Prijs Bios-TinctioN: 400 euro
Prijs Exclusive Bios-TinctioN: 600 euro

Al dit moois heb je binnen een werkdag thuisbezorgt.

(Alle prijzen zijn exclusief btw en verzendkosten)
Verzendkosten & BTW: 900 euro.

Grtz :P
 
Ik heb zelf magneten genoeg thuis, die hang ik wel aan een touwtje, hupsakee.. Mn eigen biostabiel!
 
Ja maar die bereikt zeker niet de gewenste resultaten die de magische Bios-TinctioN wel levert.
Vertrouw op Bios-TinctioN, voor het maatschappelijke prijsje van maar liefst 1300 of 1600 euro. Thuisbezorgd en wel!
 
ik ben helaas bio-labiel, dus mag hem niet gebruiken van de dokter ;-)
laatste aanpassing
ik heb je dokter even gesproken. Je mag em wel gewoon dragen! Maarja, wat verwacht je ook van zo'n pracht apparaat! (y)