Partyflock
 
Forumonderwerp · 637907
 
Hey mensen!!!

BNN is gered!!! Wat vinden jullie d'r van? Nog leuke ideeen en wensen voor BNN?

Laat het maar ff weten!

Artiest Maus
Ik kijk geen TV :)
Ik vind het leuk voor zij die het leuk vinden, ik kijk weinig tv nog maar, ik doe alles met de computer nu...
wanneer komen er nou is echt leuke programma's op bnn? zoals vroeger met bart :( bart was bnn... nu isset echt helemaal niks meer :(
 
Bridget is :kwijl:
 
sluiten zou ik zeggen
 
laat maar open hoor!
De topic waar fairytale over praat is toch al verneukt door een zieltje die meiose heet!
oo oke.. was t ook alweer vergeten.
ga hier maar verder dan mochten jullie bnn zo machtig interessant vinden:P
Ik vind BNN wel grappig, niet de hele dag maar wel zo nu en dan.. Gewoon een zender zonder piepjes :D
 
wat een slap geouwehoer! sluiten!
niloco pffff ga huilen man meiose lult je eruit :P:P:P
laatste aanpassing
 
tsja boeiend
 
op commando omdat jij het zegt snik, snik! proest snik!

............

:x
laatste aanpassing
vind BNN@work altijd wel een leuk programma.. laat jonge mensen zien hoe mensen overal over de wereld hun brood verdienen, met de meest rare en vieze beroepen :)

bovendien maakte BNN vorig jaar ook het enige programma ooit dat de jeugd betrokken maakte bij de politiek, met lijst 0...

dus wel beter dat het blijft, anders heb je dalijk nog een extra herhaling van Get the Picture ofzo.. lang leve BNN :D
BNN at work en Je zal het maar hebben zijn echt zulke (y) programma's. Was al een tijdje lid van BNN, en ben erg blij dat ze het gehaald hebben.
 
Hebben ze ook bieravonden?
ik wilde lid worden.. maar ze hadden het druk dus ze zouden me terug bellen.. maar hebben ze nooit gedaan.. nou dan niet :S
Ik vind het niks...

Bridget was toch dat preutse morkel dat dat concept 'neuken doe je zo' zo verprutst had ??

'Zo had Bart het gewild' doet me een beetje denken aan lijst Pim Fortuin.

Ik was wel lid maar ik kijk eigenlijk bijna nooit tv, waardoor die update folders ook geen nieuwwaarden hadden. Heb me op het minst gunstige moment maar afgemeld.
 
to rollie je bent net ene klein kind haha wie lult wie eruit!!
 
Kijk nooit naar BNN.
 
toch niet voor niks lid geworden!!
ge'me die katja!!!!!!!!!!!
:D
Ben al vrij lang lid, in 98 ofzo of 99 was ik in Llorett en daar waren gigantisch lekkere promo meisjes van BNN die natuurlijk elke jongen omlulde daaro.
Ik vind het cker wel goed dat ze blijven bestaan tenminste voor 5 jaar dan. Ze voegen cker wel dingen toe en ik mag ook graag luisteren naar hun radio programma's.
 
jaaaaaaaaaah :D

we kunnen toch costa blijven kijken