Partyflock
 
Forumonderwerp · 618801
Miss Djax Gecancelled



Ondanks eerdere toezeggingen van haar management heeft Miss Djax af moeten zeggen voor Decibel Outdoor op 30-08-03. Ze heeft om persoonlijke redenen af moeten zeggen. Wij als organisatie kunnen hier niets aan doen en hebben er ook alles een gedaan om nog een goede vervanger aan te trekken. Aangezien de meeste artiesten door het festival seizoen een overvolle agenda hebben zijn we erg blij dat we Rino Ceronne uit Italië als vervanger aan hebben kunnen trekken. Samen met alle andere toppers zal het ongetwijfeld een groot feest worden in deze door Reactor gehoste tent.
laatste aanpassing
spelfoutje in de titel, Ceronne dus :P

Maar goed, iedereen weer op de hoogte...
ah fuck off... dit is niet cool :/
Je kan t niet vergelijken met Miss Djaxx maar op Defqon vond ik Rino toch echt wel lekker draaien. lekker italiaanse trommeltjes techno!!!
Wil bij deze toch mn complimenten geven voor de line up die ze presenteren.
hij draaide op Defqon idd zeer zeer zeer lekker .. ech (y) :kwijl: :bounce:
 
Nee ik vind dit niet goed man ik dacht dat ze een goede vervanger voor haar zouden plaatsen zet dan ook iemand die de zelfde stijl draaid.
er staat toch: vele agenda's zijn vol :-/
Ze hebben heus wel hun best gedaan hoor, djeez.

Ze kunnen ook niks doen, net als UDC met chicane bij de afgelopen impulz.
laatste aanpassing
 
Waarom zetten ze niet een onbekende dj neer nee moet gelijk een die hoge ogen gooit bij het grote publiek.
laatste aanpassing
jahoor, en als er een onbekende stond, zegt iedereen: Who the fuck is dat? Die is veeeel minder dan Djaxx!
Zo hebben mensen gewoon altijd wat te zeuren.
Waar of niet?
 
Ok daar heb je gelijk in.
 
Maar toch ik had het toch liever gehad en dat die mensen die dat denken ook is zouden horen dat onbekende dj's net zo goed rocken als de bekende.
 
:cry:
Naja maakt niet zoveel uit. Cerrone kan ook roeien! :D

Bronco a.k.a. Dronco 4 juli 2003 16:42
spelfoutje in de titel, Ceronne dus

Maar goed, iedereen weer op de hoogte...


Zoals je het nu schrijft is het fout. In de topictitel staat het goed ;)
 
Verdine kan jij niet gaan draaien daar op Decibel?
ok dan bellie hahaha, ben nou eenmaal geen technoot ;)
da drum major® - ANTI BeuQ Crew 4 juli 2003 17:01
Maar toch ik had het toch liever gehad en dat die mensen die dat denken ook is zouden horen dat onbekende dj's net zo goed rocken als de bekende.

Sorry, ikw eet niet goed hoe ik hier moet C/P'en..

Maar even terug komend op onbekende DJ's: je weet zelf ook dat je grote namen moet aantrekken om een succesvol feest/festival nee te zetten, bij de line-up van de Reactor-tent op Decibel is er naast deze grootheden zeker wel rekening gehouden met relatief onbekende dj's. daarom zal Vin-ill zijn opwachting gaan maken en Carlos Rios en Vincent de Wit met een Live-set.! en ik kan je verzekeren dat deze sets tot de betere van decibel gaan horen! mark my words.!

:-)
 
Mickey ik geloof je we zullen dan maar afwachten alleen ik weet niet zeker of ik ga lowlands klinkt ook zeer aantrekkelijk.
dat meen je niet man,, lowlands klinkt idd ook lekker maar dit is zeker een feestje wat je niet wilt missen..

ik zeg eerlijk dat ik geen groot liefhebber van hardtrance/erly rave/hardhouse etc. maar voor de techno line-up wil je zeker komen..

de klachten die ik hoor over vorig hjaar decibel gaan voornamelijk over geluid en service, nou dat zijn zaken die dit jaar zeker beter zijn.. geluid wordt door dezelfde leverancier geleverd als op extrema.. en daar was niks mis mee, CU hopefully there..:-)
geluid op extrema in die reactor tent was FUCKING GOED!!! Die rollende techno bassen horen door je lijf te gieren en dat deden ze dan ook!!!
Geluid (JBL) is door Storm geleverd op extrema en zal precies hetzelfde zijn op Decibel..ghoede redne om te komen dus,.:-)
 
Was inderdaad lekker vertoeven in de Reactor tent op Extrema (y)
 
Ik ben aan het twijfelen aangezien ik trouw ben aan reactor en de line up wel koel is.
Gewoon komen Da Drum!!!!
Techno line-up alleen al is voor mij dat feestje waard
Ja, jammer van Miss Djax, was weer erg vet op DefQon 1 hoor.. maar goed.. Rino Cerrone kan er ook wel wat van, en daar had ik op DefQon 1 niet zoveel van gehoord, dus pikken we die wel mee... :)
Erg jammer, wou eigenlijk speciaal voor Djaxx gaan....Maar ja omdat de rest ook goed kan knallen gaan we toch maar eens even kijken. Heb RIno nog nooit gehoord volgens mij, dus ik ben beniewd!
Hier ben ik ultra-blij mee...Rino Cerrone is DE MAN...écht super!!:D (y)
laatste aanpassing
 
RINOOO C Daar kom je verder mee!

Wel jammer :( Raggen met Djaxx op Defqon, niet normaal!! Ik was er ff, maar een vriend van me was niet lekker en wou naar huis. Dus ik had ze maar heel ff gehoord. Was heel errug benieuwd hoe ze et zou doen op decibel
Als je wilt raggen blijf dan zeker ind e tent naar Vin-iLL luisteren....:-) de grote verrassing van Decibel!
:(
2Xypso: what's up?
 
Toch beter dan Cerrone komt ipv Djaxx blijven de Beukers tenminste weg! :P
Rommert>
Alleen voor die uitspraak kom ik ff een rondje Beuqen in die tent ;)
 
Djaxx is ´n softie vergeleken met Carlos & Vincent & Vin-iLL :P

voor ´t lompe snoeiwerk is ´r ook nog remus..dus niet zo zeuren allemaal :P
alsof er iemand is die Djax kan vervangen qua style..

nee, dus ik vind Rino een prima oplossing! :)
Damned krijg steeds meer zin in dat feestje als ik al die reacties zo lees!!!
Gaat een verrassend goeie techno avond werden heb ik heel sterk het idee :) :bounce: