Partyflock
 
Forumonderwerp · 608144
 
Heeft jou drugs gebruik weleens tot problemen geleid?
 
sociaal-nee
geestelijk-nee
lichamelijk-kan ik moeilijk nu beantwoorden, maar ik heb nog nergens last van gehad.
nog niet...
maar ze maken wel een goed team:S
 
oh, das balen :P
ik heb nu ook een probleem, m'n drugs is op.. ;)
Sociaal alleen met mijn ouders... En ik had verkeerde vrienden door de dope
Geestelijk mijn korte termijn geheugen is niet meer wat het geweest is, sneller last van depressieve gevoelens.. een beetje de usual
snachts heb ik wel eens rare stuiptrekkingen en als ik gebruikt had zag ik twee dagen niet zo goed meer....
Bij mij heeft het dus wel problemen opgeleverd ja..
 
Mijn ma vond het in het begin ook niet echt tof maar was niet boos ofzo omdat ik het meteen eerlijk gezegd heb.
Maar ze dacht altijd harddrugs gebruik synoniem staat voor als junkie op straat komen te staan. Nu ziet ze gelukkig in dat dat lang niet altijd zo is.
Mwa alleen geheugen beetje slecht (korte termijn) maar tja..
 
ja, daarom ben ik ook geminderd :)
 
ja zwaar daroom minder ik nu dus ook :D
 
Het hangt denk ik ook erg van je redenen om te gebruiken af, als een probleem al een reden is om te gebruiken komt dat natuurlijk sterker terug.
Ik las laatst ergens dat vrouwen eerder in de problemen komen met alcohol en drugs omdat zij het vaker gebruiken als uitvlucht. Opzich onzin vind ik want ik ken genoeg vrouwen die er normaal mee om kunnen gaan en de meeste junkies die je ziet zijn toch echt geen vrouwen. Bij mannen stond er als voornaamste reden; omdat het erbij hoort, dus eigenlijk gewoon om stoer te zijn. En ik moet zeggen dat het voor een hoop mensen belangerijker is hoeveel ze slikken dan dat ze zich er lekker bij voelen. Maar die reden leidt wel minder snel tot een verslaving, hoog uit afhankelijkheid tijdens uitgaan.
 
euh wat was de vraag ookalweer ;P
 
dat heeft mij heel veel problemen gegeven jah..
bij mij verdwijnen juist al mijn problemen door drugs hehe :D
 
Ik heb vooral veel problemen met drugs als het op is ;) :P

Nee, serieus...
Jah, heb wel wat "probleempjes" gehad, maar nx wat niet meer te repareren valt enzo. Meestal zijn drugsproblemen opgelost als je ff stopt met drugs.
Ja mijn ma was er niet echt blij mee dat ik dat deed... Mijn vrienden zijn er ook niet echt kapot van.
Verder lichamelijk... Nou de laatste tijd gaat het trainen wel weer minder hard.

Geestelijk.... Ach ja ik vergeet wel eens dingen
 
Ja mijn ouders vonden het ook niet zo'n geweldig idee ;)
En lichamelijk ja wat zal ik zeggen de lichamelijke problemen worden steeds minder, net als me hele lichaam, val er wel erg veel door af.
En geestelijk gaat het ook niet altijd even geweldig gaat beetje anders tegen de dingen aan kijken....
Daarom ben ik nu ook rustig aan aan het doen :D:D
nergens last van.. maar kben dan ook niet weekelijkse gebruiker
 
Ja men gedreven tot PartyBoy acties , maar voor de rest ...ik heb ze allemaal nog !

;) Leejters ;)
 
ja ik ben een tijdje depressief geweest door de drugs en mijn geheugen is weg en er was nog iets maar dat ben ik weer vergeten:p
Voornamelijk korte termijngeheugen en concentratie probleempjes, en een licht maandag/dinsdag-dipje. Ik slik wel ongeveer elke week maar wel in een 'acceptabel' aantal, en zo dat ik van die problemen weinig last ondervind.
Toen ik bijna wekelijks ging stappen wel, vooral concentratieprobleem­pjes en vermoeidheid. Weinig zin hebben om dingen te doen die je wel MOET doen...zoals dingen met verzekering regelen enz. gebruik nu heel veel minder, misschien nog eens in de 2,5 maand. ben trouwens ook 2 maanden gestopt met blowen...en moet eerlijk zeggen dat ik wel degelijk verschillen tegen kom. denk trouwens wel dat het ook heel afhankelijk is van jezelf als persoon, je karakter en je situatie.
 
-concentratie problemen
-motivatie voor bijv. school is helemaal weg
-korte termijn geheugen slecht
-af en toe waanideën
-vroeger tog wel wat meer lol in 't leven
 
Ja, ik heb altijd na gebruik z'n super relaxte na chill week. Dan ben ik nog steeds zo wappie als wat, maar goed moet er maar mee leven :( :)
- Onverantwoord rijgedrag, waarmee ik gelukkig alleen eigen auto beschadigd heb
- Kortetermijngeheugen duidelijk aangetast (waarsch tijdelijk
- Concentratieprobleme­n.
problemen door drugs
hmwah nie echt behalve dan da'k in me begin periode met de verkeerde mensen omging wat mij wel een paar probleempjes heeft opgeleverd
maar andere vrienden gezocht en nu geen problemen meer
Nope.. alleen met een aantal vrienden die echt super ANTI-DRUGS zijn die erover zitten te zeiken als je het weer een xtje heb gedaan! maarja.. dat heeft iedereen volgens mij wel!
Jah zeker maar gaat nu beter :bier: :p
concentratie problemen

korte termijn geheugen
meer dan genoeg paar bezoekjes aan de ehbo concentratie problemen geheugen vermindert, auto tegen een boom gereden enz te veel om op te nomen en dat het te snel op gaat dat is het grootste probleem...
 
Nope
Nou Parkneger,

Ik denk dat de problemen pas goed beginnen als we jou er van alles over gaan vertellen... :S
 
Korte termijn is voledig naar de donder...
 
korte termijn is voledig naar de donder...
 
oeps... :p
laatste aanpassing
 
2 gonzalez (y) (y)


ik snap eigenlijk ook niet echt waarom iedereen hier tegen een wout dat allemaal gaat vertellen :s
is geen wout joh gewoon een gefrustreerde stadswacht die politieagentje wil spelen :P
 
Artiest Sentinel
Euh nee hoor geen problemen. Ik vergeet het altijd als ik gebruik. :P
 
Nee echte problemen niet...
Maar merk wel dat ik soms echt dingen vergeet (belangrijke dingen)..
En soms heb ik ook echt zo iets van:
Lin wat doe je???:S

Bv een hele tijd terug was ik vrijdag en zaterdag weze stappen en flink doorgegaan.. en zondag avond gaan slapen en maandag middag vroeg me ma: heb je zin om ff mee naar de C1000 te gaan en naar Kwantum? Ik zo ja is goed..
Dus we doen bootschappen bij de C1000 en ik leg alles in de auto, dus we rijden naar de kwantum.. En onderweg vraag ik aan mijn ma: Waar gingen we ook al weer heen??:S
Dus mijn ma zo: Ja naar de Kwantum dat zij ik net:s O ja:)
Dus we komen aan bij de kwantum en ik stap uit en wat doe ik:S pak alle boodschappen uit de auto en wil de kwantum in lopen:S:S Mijn ma zo van: Lin wat doe je?? Ik zo o kut ik dacht dat ik al thuis was..

Dat heb ik dus wel, maar dat is eigenlijk meer de dag na het stappen!!
En zeg ook vaak dingen fout!! bv ik wou tegen een vriendin zeggen dat ik vaak praat in me slaap, maar ik zo: Ja ik slaap echt veel in me praat:S

Maar ja ik vind dit niet echt erg.. het is meestal echt de dag na het stappen, want heb eens aan vrienden gevraagd of ze wat aan mij merken, maar ben gewoon nog net zo gek als eerst:D (prettig gestoort):P
Idd Gonzales daar zeg je zo eens wat... (Y) good thinking buddy! :)
Ja sorry hoor, maar het lijkt mij niet echt slim om met een afgekeurde parkeerwachter 3e klas over drugs te gaan praten.

Volgens mij zit ie er gewoon op te azen dat iemand iets zegt waar ie wat mee kan om er vervolgens met zijn collega zwaailampliefhebbers op af te gaan... :S
 
Alsof de gevolgen van zwaar drugsgebruik nog niet bekend waren :/ :s
 
ujj Weekend weer feessie!!
nee heb ik nog geen last van gehad volgens mij:)
 
Valt bij mij ook wel mee.

Soms wat vaker een dippie na een weekend flink los gaan..Maar dat is gelukkig ook zo weer over!! :D
 
Ik zeg nix zonder advocaat Parkneger.
Trouwerns wel un rare naam voor een smeris :S
 
nooit last gehad
 
Ik wel!

Mijn korte termijn geheugen is een beetje naar de klote geholpen! Ik heb nu al een tijd niet meer genomen, maar nog steeds heb ik nog last van mijn korte termijn geheugen!
Nog iets is dat je uitgaan zonder drugs klote vindt.
Dus ja beste beschadigingen (vind ik dan) opgelopen..