Partyflock
 
Forumonderwerp · 588924
 
Hallo mensen hier ff een vraagje van een cm-verslaafde.....ik ben de laatste tijd intensief op zoek geweest naar Championship Manager 2002 - 2003 maar kan hem nergens vinden op i-net...!!!Misschien dat iemand hier weet waar je hem ergens kan vinden???Je zou me hier flink uit de brand mee helpen want krijg al flink ontwenningsverschijn­selen :P

greetzz
is die al uit? moet wel ongeveer tijd zijn ja:)
Championship Manager 2002 - 2003 is alleen uit op de Xbox.
Cm4 wordt gereleased in feb2003 en die is wel voor de pc.
Je kan wel met cm01/02 gebruik maken van de nieuwste update en die is te downen op sigames.com
Hej Rikkie,

Komt Cm4/ Championship Manager 2002/2003 ook uit op de Playstation2??

M.v.g.
Michael
 
shit zeg februari 2003 das nog een lange tijd....normaal gesproken kwamen ze rond november wel met het nieuwe seizoen uit maar das dit jaar dus niet zo.....!!!
 
in ieder geval thenx voor de info rikkie!!!
UhmmzZ....broer volgens mij is CM4 degene die wij al hebben, want dat is seizoen 2001 - 2002!!!:d

Maar jullie zullen wel een foutje in je berichtje hebben gezet!

2 Rikkie --> Jah dat is wel waar dat je kan updaten maar soms lukt dat niet met een gedownloade versie van het spel! :d:p
 
he broertie ga aan het werk man.....luie vent!!!
 
ik ben net afgekickt van het spel :) zooooo verslavend maar wel leuk :P
2 Paranoia...ik heb geen idee of cm2002/2003 uitkomt op de ps2. Kijk ff op de site van hun zou ik zeggen

2 Chaos, wedden dat je m kan updaten ;) Hangt er alleen vanaf wat voor een versie je heb. De volledige of alleen de ripversie.

CM4 is dus een totaal nieuw spel van Sigames. Ik heb de rollende demo gezien en dat zag er goed uit. Jeugdopleidingen, u21 elftallen wat je kan coachen etc.
Allemaal leuke nieuwe features dus

En nu maar wachten tot Feb 2003 :(
 
komt hij in de UK nie eerder uit....??
Nope, das de release date in UK. Dus zeg dat ie wat later uitkomt in NED. Hoe spijtig dat ook is.
 
idd kzou de demo opzich ook wel ff willen zien....!!!
vind de laatste paar versies maar k#t. De eerste managers waren gewoon te bruut, dagen/nachten spelen schitterend. Sinds ze die nieuwe layout zijn gaan gebruiken en je het commentaar niet meer kon veranderen vond ik er weinig aan.

Juist dat commentaar veranderen maakte het spel 10 keer frisser. Penalty!! Er ontstaat een relletje op de tribune :D en meer van die nonsens!
 
das ook wel waar de goeie ouwe tijd, in die tijd kon je ook met norton editor heel het spel editten, tegenwoordig heeft cm een eigen editor erin gepleurd!!!
ja met norton ja hehehehe

ga denk ik de eerste versie maar weer uit de kast halen :P
 
je weet dan dat je weinig vrije tijd gaat krijgen want je komt niet meer achter die comp vandaan!!!
Das waar, wacht wel ff tot vrijdag, zijn me tentamens weer geweest!!
 
ja dat lijkt me een verstandig plan ja.....
 
cm4 komt 6 december uit hoor je kunt hem al kopen via internet
Dan mag jij mij vertellen waar je dat vandaan hebt.
En idd je kunt m al bestellen ja, maar dat houdt in dat je m pas na de release date krijgt.
 
dat zou best eens kunnen dat dat zo is.....misschien verwachten ze een grote stormloop op het spel.....en das natuurlijk ook logisch!!!
 
wat een eikels hebben ze de release date veranderd er is namelijk al een topic hier over geopend en daar staat 6 december kijk ik net op die site staat er 14 februari :(:(
 
pre kost ie € 39.71
FF een ander vraagje.....ik heb nu net de update van CM 2001 - 2002 gedl. voor v3.65 n v.3.67 maar hij vraagt naar de cd!!!:s Weet iemand misschien hoe ik wel kan updaten!!!??!?!!