Partyflock
 
Forumonderwerp · 587607
Afgelopen zondag in de efteling heeft een neger van rond de 19 jaar 2 kleine kinderen bedreigd in de efteling. Dit volgens een woordvoerder van het park. De man met een gemiddeld postuur en c.a 1.80 lang pakte eerst de lollie van de 2 kinderen af en begon daarna ze uit te schelden voor kutkakkerlakken. Dit omdat de 2 kleintjes een feyenoord jas aan hadden. De 2 kinderen renden vervolgens heel hard weg, waarna de man ze achtervolgde. Hij riep hen nog allerlei dingen na en bedreigde ze door te zeggen dat als feyenoord zou winnen van ajax hij hun wel wist te wonen en dat t dan erger zou aflopen. De man is daarna het park uit gevlucht en is niet meer gezien. Hij luisterd naar de naam : DAAN. Meer weten wij niet over deze man. Heeft u meer informatie over dit voorval belt u dan naar t volgende nummer : 0800-pakdienegerdaan

Alle informatie is welkom. Alvast bedankt!
 
hey joh s dat nie die partyflocker hier....:)

geintje....

s wel zwaar gek of nie dan!!
Daan is geen neger maar een chinees ;):D :D :D
 
De jongeman in kwestie schijnt ook gekke foto's te hebben gemaakt van willekeurige dames die voorbij kwamen. Waar deze foto's voor gebruikt worden is justitie volstrekt onduidelijk. Wellicht zouden dit zijn nieuwe vermeende slachtoffers kunnen zijn.

De man staat als zeer agressief te boek. U wordt verzocht geen actie te ondernemen, maar gelijk de politite te waarschuwen !
laatste aanpassing
wat een idioot zeg

al kan ik me er wel in vinden dat ie dat bij een kakkerlak zou doen

alleen zou ik die lollies dan weer niet aan willen raken
 
h00i mensjes :)

Ik heb lollies te koop :bloos:
weggevertje zeker ;)
hehehehe

Mail met NAW gegevens van ''Daan is een aap'' naar de koppers verstuurd.
Daan feyenoord lollies zijn neit lekker ;)
 
R-MAN>

rende jij niet hard weg toen? :)
heheheh

Ik dacht dat j-tjes altijd keihard weg rennen en hun vrienden in de steek lieten.
Verklaard waarom jullie nu agressie op kinderen richten.


hehehe
 
Owh, w8, ik zal je effe leuke foto's sturen van Feyenoord - Ajax op de tribune :P

Kijken wie er wegrennen :P
hehehe
post is ff...
 
Ik heb al PB gedaan :)
 
Artiest {SHOWLIST artist 83211, 11369}
R-Man ik weet dat je niet serieus bent, maar wil je dat soort uitspraken achterwege laten a.u.b...
 
LoL @ gem :D:D:D

Check ze reply en ze profielpic :D

Ennuh, Haardcore, we zijn niet anders gewend van hem, wij Amsterdammers hebben al zo vaak geprobeerd hem af te richten :P
 
Sssssst :)

Ik ben onderkoffer :)
Zeg haardcore...


Waarom??
 
Wat denk je zelf R-Man... Maar goed laat ook maar :S
beter hehehhe


Ik ga rennen.
Naar mijn bed.
Vriendjes reeds veilig.


SMAK
 
Vriendjes veilig in je eigen bed?

Safe sex?
 
en weer heeft t iets met voetbal te maken :S

FEYENOORD rules ;) hehe!
 
AAP :P

Ajax ruled over Feyenoord ;D

Talk to tha hand (Y)
Artiest {SHOWLIST artist 45822, 30830}
Die klooio mogen ze vanmij halverwegen de baan van de oldtimers op die rails vastbinden, kijke of die dan nog zo debiel gaat doen
Ik steun je hoor daan

Irritante kinderen met hun lollie's

En dan jou beetje uitlachen omdat je een kleurtje heb

Gelijk heb je hoor
 
Ik = die "klooio"
 
(L) Rowan

(K)
 
Artiest William Tech
hahahaaa wat een zielig figuur, volgens mij issie een beetje vergeten dat het maar een sport is dat voetbal :)
Is Bob d€ B€uk€r een neger?
 
Jonge, ik moet toch duidelijk laten weten wie er de baas is in de Kuip :P

Bobje is 100% neger :)
AHAHAHHA :)
Dan moeten we dus extra ons best doen.

JE raadt 't nooit!
 
Altijd weer die negers he :)
Whahahhahahaha...:D lol met bop en annie... mooie ploert...
Maar bob en neger? als je je nou eens wat minder naar kleine kinderen kijkt mooie pedofiel dan zie je dat bob 100% een kaaskop is..;)