Partyflock

tintelingen

 
Forumonderwerp · 18726
Wanneer ik nuchter ben heb ik sinds ik regelmatig drugs gebruik vaak tintelingen in vooral mijn vingertoppen en voeten (tenen)

Vooral de dag erna zeg maar en dan voel ik het soms even zo hard dat het pijn doet

Als ik gebruik is dat vaak verschillende drugs door mekaar dus ik weet niet precies waar het aan ligt.. heeft iemand er misschien een verklaring voor?
verklaring = drugs door elkaar mengen is nooit goed je verdoofd je lichaam zo dat je b.v. het verzuren van je spieren niet meer voelt waardoor je spierweefsel dus beschadigd en gaat tintelen als je weer "gevoel krijgt"

;) keep thinking about yourself
Ik gebruik met mate.. en waarom heb ik die tintelingen ook als ik al.. pakweg een paar weken niet gebruikt heb?
drugs werkt op iedereen anders misschien heb je b.v. wel een gevoelige schildklier ofzo

drugs blijft niet alleen in je bloed op het moment dat je het gebruikt hoor maar ook nog een paar weken erna (bij sommige drugssoorten zelfs maanden of jaren)