Partyflock

DJ tijden bekend Mysteryland / Q Dance

 
Forumonderwerp · 14089
De tijden zijn bekend.

12:00 Bas en Ram
13:15 Yves de Ruyter
14:30 Kai Tracid
15:45 Hennes en Cold
17:00 Gary D
18:15 Dana
19:45 Luna
21:15 Technoboy
22:45 Pavo

Een betere opbouw kan je niet bedenken. Vanaf 18:15 tot 00:00 Het dak er compleet af.
wat dacht je van Hennes & Cold, hun nummers zijn echt zwaar bruut
jaaaa dat word ckr stampuh!!:D Maar is dit het enigste waar de de time table van hebt:S? Ik wil die van de rest ook wel weten eigenlijk....
Check id-t even.
wie draaid er eigenlijk dan het eerste uur want het feest begint toch om 11 uur. Of niet????
volgens mij niet, het begint om 12 uur
Feest begint om 11 uur maar Q-dancetent zal wel om 12 uur beginnen...
Op de site van ID&T staan nu de volledige Time-table :d
en dit wordt zwaar puzzelen voor mij omdat ik de Cocoon tent ook zeker wil gaan checken. damned
Yeah :D
Deuren gaan om 11 uur open, muziek start om 12 uur in elke tent.
Voor de belangstellende technoers onder ons ook maar even de time-table van de Cocoon-tent:

12:00 D. Diggler
13:30 G-Force
15:00 Funk D'Void
16:30 Michel de Heij
18:00 John Selway
19:30 Pascal FEOS
21:00 Johannes Heil
21:30 Sven Vath
23:30 The End

Geweldige line-up, goed gekozen time-table. Heb er helemaal Niets op aan te merken.
Dit wordt goed vertoeven op Mysteryland
al zet je nou gelijk ff de andere tijden er ook bij :S

Colosseum - Main

12:00 Benny Rodrigues
13:15 Lucien Foort
14:30 Johan Gielen
15:45 Jean
17:00 Roog
18:15 Felix da Housecat
19:45 West Bam
21:15 Marco V
22:30 Ricky Effe (live)
22:50 Mauro Picotto
00:00 sluit


Ysylon - SOAP

12:00 Ricky Rivaro
13:00 Marnix
14:30 Tiefschwarz
16:00 Tom Novy
17:30 Mousse T
19:00 Junior Sanchez
20:30 Emjay
22:30 Jos de Divina
00:00 sluit


Atomium - Cocoon - Techno

12:00 D. Diggler
13:30 Stanny Franssen aka G Force
15:00 Funk D'Void
16:30 Michel de Heij
18:00 John Selway
19:30 Pascal FEOS
21:00 Johannes Heil (live)
21:30 Sven Vth
sluit 23:30


Eclipse - Serious - Trance

12:00 Eddie Halliwell
13:30 John Kelly
15:00 Judge Jules
17:00 Matt Hardwick
18:30 Anne Savage
20:00 Sonique
21:30 Scott Bond
sluit 23:00


Matrix - CAPITAL - Progressive

12:00 Andy Jay
13:30 Dave Seaman
15:30 Stef
17:15 Ashley Casselle
19:00 Remy
20:45 Seb Fontaine
sluit 22:45


Q-Dance - Hardstyle

12:00 Bas en Ram
13:15 Yves de ruyter
14:30 Kai Tracid
15:45 Hennes and Cold
17:00 Gary D
18:15 Dana
19:45 Luna
21:15 Techno Boy
22:45 Pavo
MC Ruffian
sluit 00:00


Speedfreax - UK Garage/ 2 Step

12:00 Gomes
13:30 Groovemaster' johnson
15:15 Femme Fatale
17:15 Vanbellen
19:00 Ramsey & Fen
21:00 Mike 'Ruffcut' Lloyd
MC SPYDER 12:00 tot 15:15
MC DART 15:15 tot 19:00
MISS BUNTY 15:15 tot 19:00
MC VIN-E 19:00 tot 23:00>
sluit 23:00


ID&T Tent

12:00 Francois
13:30 Marcel Woods
15:00 Rank 1 ( dj set)
16:30 Ferry Corsten
18:00 JamX and De Leon a.k.a. DuMonde
19:30 Armin van Buuren
21:00 Cosmic Gate
22:30 DJ Joop
sluit 23:30


ID&T Radio tent

12:00 Marcus
13:00 Faro
14:00 Benny Rodrigues
15:00 Erick E
16:30 Olav Basoski
18:00 Eric de Man
19:00 Michel de Heij
20:00 Stef
21:00 Quazar (live)
22:00 Armin van Buuren
23:00 Astrid
sluit 00:00


The Third Movement presents: RUDE AWAKENING

12:00 K.Cee
13:30 Innerdrive
15:00 Beast Machines
16:00 Vitalic (live)
16:30 Kay D Smith
18:00 Peaky Pounder
19:30 Rude Awakening
21:00 N-Vitral (live)
21:30 The Happymakers
sluit 23:00


Namaste-Connecting cultures
12:00 DJ Bluestorm
13:30 DJ Riches
14:45 Dj Hepcat
16:00 The E fans (live)
16:15 DJ Bass 80
17:30 Dj Danyel
19:15 The E fans (live)
19:30 DJ Zen
21:15 DJ La.nebuleuse
sluit 23:00


de wereld houd niet op bij Q-dance!

ps: is voor mass bedoeld niet voor kapi...
laatste aanpassing
Dirt wordt dus egt wel op t eind naar mauro :bounce:

Alleen hopen dat t weer een beetje meehelpt
Ziet er allemaal wel heel verdiend uit! Maar deze jongen gaat lekker savonds naar de fun en 5 uur lang los op dana!!
Zal wel het grootste gedeelte bij de Q-dance tent staan ;-) Daarnaast wil ik zeker : Michel de Hey, Innerdrive & N-Vitral horen ;-)
laatste aanpassing
The Third Movement presents: RUDE AWAKENING

12:00 K.Cee
13:30 Innerdrive
15:00 Beast Machines
16:00 Vitalic (live)
16:30 Kay D Smith
18:00 Peaky Pounder
19:30 Rude Awakening
21:00 N-Vitral (live)
21:30 The Happymakers
sluit 23:00


TeKno tent!!!
heb ik net gehoord van een van de Happymakersssss