Partyflock
 
Forumonderwerp · 1063140

Onderwerp is dubbel!

Zie "Vader leert 4-jarig kind beroven en doden" voor eenzelfde onderwerp.
Vader leert peuters roven en doden

De Braziliaanse politie heeft een videoband gevonden waarop een man zijn 4-jarige zoontje en 3-jarige nichtje leert mensen geld af te troggelen en ze daarna te doden.
De politie ging poolshoogte nemen bij de man, omdat hij ervan verdacht werd een lerares en haar 3-jarige zoontje te hebben ontvoerd. In het huis van de vader vonden ze de videoband. De kinderen zijn opgevangen door de Braziliaanse justitie. Van de vader ontbreekt elk spoor.
Cel

Braziliaanse kinderen raken steeds jonger betrokken bij criminele activiteiten. Bendes die zich met drugshandel en ontvoeringen bezighouden, werken graag met minderjarigen omdat die minder lang de cel in hoeven als ze gearresteerd worden.

http://rtl.nl/(/actueel/rtlnieuws/opmerkelijk/)/components/actueel/rtlnieuws/2009/06_juni/07/opmerkelijk/0607_1145_Vader_leert_kind_roven_en_doden.xml
tja dat hoor je ook steeds vaker :D

je kan er niet jong genoeg bij zijn 8)
Artiest {SHOWLIST artist 69600, 57719}
Ziek... Arme kids weten niet eens waar ze mee bezig zijn.
dubbel appel :[
Uitspraak van appeltje of toch.... op zondag 7 juni 2009 om 20:48:
waarop een man zijn 4-jarige zoontje en 3-jarige nichtje leert mensen geld af te troggelen


Gaat dit over Wouter Bos??!!
In zekere zin humor, maar in een ander licht gesteld nogal triest.
Hoe groot is de kans dat een kind van 4 een volwassen iemand doodt?:S
 
Boeie. Ik ben weer vrij!!!!!!!!!!
Ivy is tegenwoordig ook een scheldwoord.
 
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 7 juni 2009 om 22:25:
Boeie. Ik ben weer vrij!!!!!!!!!!
Ivy is tegenwoordig ook een scheldwoord.


eyz mek ik ben ook zo vrij :smoke:
 
free jorang