Partyflock
 
Forumonderwerp · 1042885
feedback welkom natuurlijk :D
Artiest Xerxes
zit in alle2 goede melodieen in :jaja: Het enige wat mij tegenvalt is het feit dat je kick boven je melody uitkomt...
voor de rest vind ik het wel wat hebben ;)
Fijn om te horen :D thx wat die melodie betreft moet ik echt nog dat masteren aanleren bij andere nummers kreeg ik al de feedback dat het echt een kwestie is van miereneuken zo precies, moet daar echt het geduld voor gaan krijgen haha maar nogmaals thx voor je feedback
Groundshaker

hardkick10.wav gebruikt?;) Gebruik ik ook regelmatig maar probeer zelf ook voort wat andere kicks, hoor die kick nogal vaak langskomen.

Track gemaakt in Reason? de melo lijkt me daar in ieder vandaan te komen, maar misschien heb ik het mis?
Main gedeelte mag zowiezo nog wat aan gewerkt worden. Maar vind dat ook altijd het moeilijkste stuk om het allemaal als 1 geheel te laten klinken. Over het algemeen geen slecht werk in ieder geval.


Curse Control
intro e.d. vind ik van deze track al zeker beter als Groundshaker, maar ook hier hoor ik dezelfde kick (hardkick10.wav) terug komen. Weet wel dat dit geen verwijt is, zie het alleen even als een tip dat die kick vaak herkend wordt. Hij klinkt lekker okey, maar probeer wat anders te zoeken om orgineel te zijn. Ook bij deze track hetzelfde comment over de main als bij Groundcrusher.


overall even een tip: mocht je nog niet in Cubase werken probeer hier eens naar over te stappen. Is de stap in één keer te groot, begin dan alvast met het uitwerken van de melo in Cubase en die vervolgens importeren in Reason. De melo's klinken dan in ieder geval al een stuk zuiverder. Het kan zijn dat ik het mis heb met welke proggrammas je gebruikt, zo niet zie dit dan als een goede tip. ik werk nu ook met beide programma's, en dat gaat me een stuk beter af als alleen Reason. Cubase ben ik nog druk bezig om alles te oefenen om er volledig mee te gaan werken.
het thx voor je reactie het is indd die hardkick 10 maar wat uitgewerkt met microtronic wel vet programmatje :D maar ik gebruik fl studio reason ben ik nog aan het uitvogelen haha zou niet weten hoe het werkt cubase heb ik ook nog nooit gebruikt maar zie het op dit forum vaak voorbij komen dus nu jij er ook over begint ga ik het zeker is proberen thnx voor je tip iig, toppie!
probeer op aanpassen te duwen maar om 1 of andere reden lukte dat niet maar hardkick 10 zit alleen in de intro van groundshaker heb voor curse control microtronic gebruikt
aanpassen heb ik ook problemen mee ja.

Heb ik het niet helemaal goed gehoord dus:)

Maar inderdaad een overstap maken is een goed plan.

Flink blijven oefenen met reason dan krijg je het wel onder de knie. Ik ben nu dus bezig met Cubase uit te vogelen. maar snap er niet veel van. Melodietjes met de Nexus wil me al wel lukken. maar kick, bass e.d. lukt me werkelijk voor geen meter, maar ga binnenkort maar is hulp vragen aan een maat van me. Die heeft de complete overstap op cubase gemaakt. En gezien de nummers die er uit rollen bij hem moet het dan wel goed komen.

ben benieuwd naar toekomstige nummers van je, succes ermee!
 
Artiest Diabolic
scope dj brengt platen uit met FL...dus waarom zou je overstappen?? het is mogelijk:jaja:
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 26 december 2008 om 18:25:
scope dj brengt platen uit met FL...dus waarom zou je overstappen?? het is mogelijk


Wat dacht je van frequencerz en da tweekaz..
Het kan echt wel goed met fl :yes: duurt gewoon even
okey dan

nou is het al een eeuwigheid geleden dat ik met fl heb gewerkt.
ook geen idee dus hoe het tegenwoordig is.
fl werkt iig zwaar verslavend! na het werk lekker beetje aan de slag ermee en voor je het weet is het al 4 uur maar zou scope dj alleen fl studio gebruiken?
Uitspraak van Oh Oh Gôôl op vrijdag 26 december 2008 om 14:26:
ben benieuwd naar toekomstige nummers van je, succes ermee!


THX:D
1e track is qua idee wel oke,alleen de geluiden klinken erg dun en de melodie mag wel wat meer pakkend.

2e track klinkt qua geluiden wat beter,alleen de melodie is ook weer niet pakkend genoeg.
 
Uitspraak van Dokuh op zaterdag 27 december 2008 om 18:50:
zou scope dj alleen fl studio gebruiken?


ja alleen gebruikt hij echt de allerbeste plug ins...de standaard plugins in FL zijn kut...vind ik zelf ook eigenlijk..