Partyflock
 

Ground Zero 2007 - The Live Registration

anoniem gepubliceerd op , waardering: 68/100
Diep verscholen in de bossen van Bussloo, ver van de bewoonde en beschaafde wereld vond op de magische datum van 07-07-07 voor de tweede keer het Ground Zero Festival plaats. Het terrein bestond uit liefst elf area’s die de primaire elementen van het leven vertegenwoordigden; de Water community, de Fire community en de Forrest community. Vele dj’s, veel verschillende stijlen, een mooi gedecoreerde omgeving en 25.000 bezoekers; alle ingrediënten voor een geslaagd feest waren aanwezig. De dvd registratie van Ground Zero 2007 is vanaf nu in de winkels verkrijgbaar.

Na een coole intro en de binnenkomst van de bezoekers, begint de main feature van de dvd, welke vanzelfsprekend een overzicht vormt van het feest. Logischerwijs krijgt de mainstage de meeste aandacht en dj’s als Mark EG & Proteus, Miss Djax, Max B. Grant vs Daniele Mondello, Partyraiser, Darrien Kelly en de suprise-act passeren de revue. Aan de beelden mankeert niks, alles is goed in beeld gebracht en de afwisseling tussen dj, terrein en publiek is prima. Wel is er een punt van kritiek op het geluid. Hoewel het wel live-geluid betreft, loopt het meestal niet gelijk met de beelden en dat is toch zeer spijtig. Het ‘klopt’ gewoon niet als je geluid hoort dat niet bij de beelden hoort die je te zien krijgt. De enige momenten dat beeld en geluid wél overeenkomen is bij de aankondigingen van de dj’s. Gelijk heb je dan ook zoiets van ‘zo hoort het!’. Maar helaas is dit dus maar van korte duur.

Gezien het grote aantal area’s, is het bijna ondoenlijk om deze allemaal (voldoende) in beeld te brengen. Dit is dat ook niet gebeurd. Behalve aan de main, is er ook aandacht besteed aan de hardcore, early rave, hardstyle en dolschool/jump area. Zij het dat sommige wel erg karig bedeeld zijn qua beeldmateriaal. Een artiest die daarentegen niet karig bedeeld is, is Partyraiser. Hij stond die avond liefst drie keer geprogrammeerd en is zodoende aardig wat keren terug te vinden op deze dvd. Bij de extra’s vinden we onder andere de standaard onderdelen als een fotogallerij en een trailer. Wat wel van toegevoegde waarde is, is ‘Building Ground Zero’. Hierbij krijgen we een kijkje achter de schermen bij de opbouw van het festival en dat is zeker interessant om te zien.

Zetten we alle plus- en minpunten even op een rijtje, dan komen we tot het volgende overzicht:
+ Mooie beelden, met goede afwisseling dj, terrein en publiek
+ Veel aandacht voor de mainstage
+ Veel aandacht voor Partyraiser (voor de fans)
+ Building Ground Zero

- Geluid veelal niet gelijk met beelden
- Beperkte aandacht voor de overige area’s
- De duur van de dvd (iets meer dan een uur) had wat langer gekund
- Weinig interessante extra’s

Kijken we naar de bovenstaande punten, dan kunnen we concluderen dat we helaas te maken hebben met een gemiddelde dvd. Eentje die zich jammer genoeg niet weet te onderscheiden van andere dvd-registraties. Natuurlijk zijn er evenveel plus- als minpunten genoemd maar een punt als het geluid weegt natuurlijk wel extra zwaar mee. Net zoals de duur van de dvd ook een belangrijk aspect is. Zoals zovaak is de dvd vooral interessant als naslagwerk voor de mensen die het feest bezocht hebben en dan nog is het niet een regelrechte aanrader.

Score: 68/100


www.groundzerofestival.nl
www.mid-town.nl

Tracklist

Scene Select

126 opmerkingen

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 4 september 2007 om 01:49:
Eindoordeel: het feest was gewoon te heftig, dat kun je gewoon niet 100% op DVD weergeven!


dat is waar :P ja dit was echt een top feestje..trance generators :worship: (Y) dvd is wel leuk om jezelf terug te zien..bouncend in de hardstyle zaal :P whaha *flashbacks* goede herinneringen aan Ground Zero, volgend jaar weer B) ! (maar hopen dat de organisatie van ze foutjes geleerd heeft) :D
 
Ik wacht op de DefQon1 en Decibel DVD...Ground Zero moet ik toch maar ff gaan halen..ben wel benieuwd en is leuk als herinnering..kan me lang niet alles meer herinneren hahaha...
was egt mooi en dvd is ook vet.... herinnering aan heh:D:D
nou heb hem vandaag gekocht!

valt klein beetje tegen. maar toch is tie ook weer heel vet :) moet je gewoon hebben als herinnering aan zo'n feest!
zeer vet feest ondanks het bagger geluid in de terrorzaal
ennu sinds wanneer is bos een element :/
als ze niet alle area's laten horen is het een bagger dvd
laatste aanpassing
 
feesje was goed :bounce:
dvd niej gezien... mssn togh es doen
mot de dvd nog aanschaffe!
 
dvd valt tegen net als het feest had van alle bij meer verwacht
 
Dikke amateuristische dvd:S
Redelijke dvd..

Jammer dat Enzyme X er niet opstaat bij de Hardcore :(
Eigenlijk alleen maar de eindes van de area's :S
Geluid is wel zoals het daar was maar loopt niet synchrron.. dus ach het kan VEEL beter..
 
Werkzaam bij Audiophonik
Artiest Amanael
Uitspraak van verwijderd op zondag 2 september 2007 om 15:11:
Hmm hebt de dvd gekocht maar vond hem niet echt super..
heel vervelend telkens van die plaatjes er doorheen van de Area's

idee voor misschien de volgende keer ook wat van de andere Area's laten zien..bijv. industrial

veder was het een super feest ...NRA!!


was idd echt vet ja !
helaas idd beelden niet gelijk met geluid..

en geen beelden van de terrortent waar t toch wel HEERLIJK los ging..


voor mij opzeker t feest van t jaar !!
Uitspraak van Little E :devil: op dinsdag 28 augustus 2007 om 19:57:
Partyraiser

die populariteit van hem begint me ook de keel uit te komen

WTF... die zal toch populair zijn omdat ie goed draait of niet??
en als ie goed draait ... dan vind ik het (Y)
was mijn b-dayparty heb me vermaakt tot nu mijn beste feestje van dit jaar next year weer aanwezig cd en dvd waren gruwlijk
Uitspraak van -RuuD- 88 op zaterdag 8 september 2007 om 11:16:
WTF... die zal toch populair zijn omdat ie goed draait of niet??
en als ie goed draait ... dan vind ik het


Populariteit hoeft niets te maken te hebben met goed zijn.
Britney Spears en Madonna waren/zijn mateloos populair maar echt goed zingen konden ze niet, net zoals veel soap sterretjes die mateloos populair zijn maar niet echt goed kunnen acteren.
Partyraiser is niet slecht, maar is nu een rage omdat hij wat harder draait en omdat veel mensen de kudde volgen, net zoals een tijdje terug Angerfist zo super populair was, maar je kan zeggen wat je wil er zijn betere DJ's die minder populair zijn.
wel oke
Artiest {SHOWLIST artist 59346, 24255}
logisch dat de beelden en geluid niet samenlopen das meestal niet zo ;) anders krijg je stukkies muziek dwars door elkaar of je moet een uurtje van hetzelfde filmen op de avond ;)
ground zero samen met decibel 1 van de betere festivals dit jaar
Zwaaar irritant dat Logo steeds.! Wij weten ook wel dat het Ground Zero was, en als er 1x gemeld word welke area het was is ook wel voldoende :frusty:
+ punt is dat ik er op sta :cheer:
Sets van Partyraiser :respect:
 
vond het maar een boutfeest

dus koop hm ook niet :no:
Leuk om een keer te zien..
ik sta er ook nog op :)
best vette dvd, vooral vergeleken met die van vorig jaar. Zou er alleen geen 20E voor neerleggen
Uitspraak van Dhr. Avada op woensdag 29 augustus 2007 om 15:32:
Uitspraak van Little E :devil: op dinsdag 28 augustus 2007 om 19:57:
Partyraiser

die populariteit van hem begint me ook de keel uit te komen


http://perswww.kuleuven.be/~u0013314/retorica/bk2ch10.htm

http://www.morpheus-emotionele-bevrijding.com/jaloezie.html

http://users.belgacom.net/citaten/afgunst.htm

http://www.thebecompany.nl/jaloers.htm
 
Kroesje met de blote reet vast op het podium voor al het publiek:P Bij Mad Dog en Tommyknockerrr.... en self sta ik tusse de fotos met melvin
laatste aanpassing
deze dvd is al veel beter dan de vorige!!!!
toch???????????????
kgaat hem strax ff kijken :P
vind hm ook nie zo boeiend eigenlijk :/
Vooral het laatste stukje op de mainstage is te gek:)
weet iemand misschien hoe dat nummer heet waarmee partyraiser begint te draaien op de fire area? gr Jesse