Partyflock
 

Dance Valley Festival #9 2003: Hard Dance Edition

door , gepubliceerd op
Genre: hard dance, hard house, hard trance, hardstyle, techno
hardstyle, house, techno, trance
Dance Valley: Hard Dance Edition.

Wie kent Dance Valley niet. Nadat de 1e cd van Dancevalley is uitgebracht is het nu tijd voor de 2e en wel de harddance versie.
Op deze cd kun je genieten van de laatste harddance tracks.

CD:1

Tom Harding begint cd 1 met een techno/uk hardhouse combinatie als een lekkere intro voor de rest van de cd.
Met tracks als New Time van Mauro Picotto en Alpharisc - Club Trax is duidelijk de nieuwe stijl van Tom Harding te horen.
Na Tom Harding is het tijd voor Yoji Biomehanika en zijn bijdrage aan de cd.
Het is duidelijk dat onze Japanse vriend aan de beurt is want de bas in zijn tracks is duidelijk een tandje hoger dan de vorige en zullen de rest van cd 1 ook flink laten beuken!


CD:2

Cd 2 zit iets anders in elkaar deze is gemixt door drie dj`s, wel te verstaan Dj Rossi, Dj JP en Danny D de laats genoemde is dan ook erg blij zijn eigen ding te kunnen laten horen, aangezien hij normaal altijd op feesten opent en nu kan laten zien dat ie ook meer kan.

De eerste vijf tracks zijn gemixt door Rossi, een strakke mix van Hardtrance/German hardhouse en gaat dan ook precies goed verder waar cd 1 gestopt is.
De volgende vier tracks zijn onder handen genomen door onze HQ favoriet DJ JP: een duidelijke mix van zijn handen de combinatie UK/hardtrance met een vleugje techno!
En dan nu tijd voor Danny D die meteen flink van stapel gaat met BK & Andy farley - Accelerate en duidelijk laat zien dat het tempo nog een stuk omhoog kan op deze cd.
Ook hier is weer een duidelijke mix te horen tussen Uk Hardhouse en hardtrance maar ook een vleugje hardstyle.


Mijn mening,

Een goede cd en lekker samengesteld door deze mensen. Goeie knallende tracks en en een goede opbouw. voor HQ fans is deze cd zeker een must om te hebben dus mocht je interesse hebben in de cd dan kun je meedoen aan de wedstrijd en kans maken op 1 van de 10 cd`s die we mogen verloten.

Tot zover deze (derde alweer) review van Demon Discord ;)

Tracklists

  1. Hard dance edition CD 1
  2. Innergy - Welcome Asteroid
  3. Lectrolux - Fearless (Rough And Ready Mix)
  4. DK8 - Murder With The Bass
  5. Damager 02 - Connected
  6. Guy McAffer - Raw 9 (Remix)
  7. Sharpside- - Space Cruising
  8. Mauro Picotto - New Time, New Place
  9. Alpharisc - Club Trax (Paul Mac Remix)
  10. The Nil vs. Miss Tracy - King Of House (Techtrance Mix)
  11. Donnel & Douglas - Club Is Open (Bostik Remix)
  12. Yoji Biomehanika - Hardstyle Disco (Original Mix)
  13. The Coach & The Planet - Una Musica (Technoconga's Mix)
  14. Yoji Biomehanika - Never End (Derler & Klitzing Remix)
  15. Mach 2 - Keep The Mix Rockin' (2003 Remixes)
  16. Diablo & Klitzing - Control (Don Diablo Mix)
  17. Arome - Hands Up (Yoji Biomehanika Remix)
  18. Rexanthony - Capturing Matrix 2003 (Hard Remixes)
  1. Blyant & Tusch - Hellfire (DJ Splint vs. Tukan Mix)
  2. Stormcatchers - Chillin (Dj Headhunter vs D Gor Mix)
  3. DJ Sabu - The Circle
  4. DJ Activator - NRG (Hardstyle Asylum)
  5. Panic Machine - Freeee
  6. Numbskulls - Self Induced Trance (Original Mix)
  7. Marcos - La Proxima Parada (Digital Pressure Mix)
  8. Dave Joy - First Impression (S.H.O.K.K. Remix)
  9. DJ JP & Fausto vs Pro-juice - HQ Style
  10. BK & Andy Farley - Accelerate
  11. Riot Brothers - My Star Control
  12. Signum feat. Scott Mac - Coming On Strong (S.H.O.K.K. Remix)
  13. DJ Destiny vs Organ Donors - What's Up?
  14. Paul Glazby - Fucking Hostile
  15. BONUSTRACK - DJ Fausto - Tha Vibe

34 opmerkingen

Lekker CDtje jah :)
Deze cd rocks!

Lekker afwisselend en meerdere stijlen gecombineerd met elkaar.

Vooral New Time, New Place van Picotto en DJ Destiny vs Organ Donors - What's Up? vind ik supertracks :)
 
Is wel een lekkere cdtje :d
Zo'n lekker cd'tje vind ik dit niet.Deze cd ga ik dus ook zeker niet halen.
Het is iets wat ik normaal gesproken niet echt zo speciaal vind, duidelijk hoog udc gehalte te vinden op deze cd, maar ik moest het een en ander schilderen en deze cd deed het goed op de achtergrond, lekker cdtje voor als je bezig bent.
 
08. Dave Joy - First Impression (S.H.O.K.K. Remix)

Goed nummer! 1 van mn favo tracks!

Waar is de link naar de wedstrijd om hem te winnen dan?
 
Twijfel Twijfel tussen Deze cd en die van decibel
 
Lekker cd-tje dit, maar die van decibel is ook lekker hoor.

HardStyle-->Gewoon allebei in huis halen :D
 
Ik zal m binnekort even aanschaffen. Veel nummers heb ik wel al, maar hij het ziet er zekers goed uit.
 
to beckham>>>>>>>DJ Destiny vs Organ Donors - What's Up? een supertrack,dat meen je toch niet echt he,1 keer horen en je bent em zat,echt :bah: nummer,maarja mijn mening,no offence :p
 
Hele wrede cd!! Ik draai hem constant in de auto, het houdt gewoon niet meer op!!!
EGT EEN TOPPERTJE!!!!!!!!
AROME- HANDSSSSSSS UP!!!!!!
:respect:

Super cd!!!
to beckham>>>>>>>DJ Destiny vs Organ Donors - What's Up? een supertrack,dat meen je toch niet echt he,1 keer horen en je bent em zat,echt nummer,maarja mijn mening,no offence


Smaken verschillen he? Gelukkig maar, anders zou de wereld er zo hetzelfde uit zien ;)
FUCKING HOSTILE!!!!! Zeker het beste nr. van de hele cd.......

Had hem al langer maar vind het toch wel erg leuk dat ie erop staat.
 
wat the f*ck is Harddance????
Artiest {SHOWLIST artist 13109, 55359, 47652}
Harddance is de mooiste stroming in de dance scene. het is geen trance, geen hardhouse, geen hardstyle, maar alles door elkaar en rete-gaaf! Music of today and the future! Dikke CD trwns, vind allen jammer dat die rare Japanner er weer met zn harses op moet staan met zn raggende gitaren techno! Maar ja, je kan nie alles hebben. Tom, Jp, Rossi, Danny, :respect: (y) :bounce:
 
Lekker cd tje dit zeg... Dat gimmick van de 4nonblonds is echt MASTERLIJK!!!!! Tom Harding klinkt ook lekker zeg. Goede nieuwe style. Erg origineel.....
 
Ik heb hem!!!!

:D

En de DVD ook!!

VET HOOR.
 
jazeker een vette cd

murder with the bass

en new time new place
harde tracks!!!

eindelijk weer een knaller
 
DVD-tje heeft mijn mannetje gemaakt *trots*
als het goed is sta ik in het boekje van die cd (moet hem nog halen) samen met een vriendin zou iemand het kunnen in scannen?
 
vind cd 2 wel ietsje beter dan 1..
Artiest Marzz
Hey ff een prangende vraag!
Ik sta hier volgens de tracklisting op als eerste track van CD 1, maar had te horen gekregen dat mijn track niet door de tracklisting gekomen was. Kan iemand die deze CD heeft, misschien ff zeggen of ik er wel of niet op sta?
het gaat om "Innergy - Welcome Asteroid"

thanx!

Michiel
en ik heb hem lekker gewonnen van PF :p
LEKKER PEUHH

haha nou mijn reactie op deze CD zal dus snel volgen
Ik heb hem ook gewonnen!! Cool ben erg benieuwd naar de goede reacties hierboven.
Artiest {SHOWLIST artist 169295, 55694, 50902, 511}
Whehehe..... ik heb hem ook gewonnen :P
 
Let op de foto van de MC (ROBSON) volgens mij...
Staat er erug plazant bij..... Al zeg ik het zelf...
 
CD1 begint pas goed te worden vanaf nummer 11... waar Yoji de taak op zich neemt. De enige opleving in het gedeelte daarvoor was Mauro Picotto, wat me toch een beetje tegen valt van Tom Harding.