A Nightmare in Rotterdam DVD
door M-Base, gepubliceerd op
Genre: hardcore
hardcore
hardcore
Live Registration van A Nightmare In Rotterdam. Is deze DVD de moeite waard?
INTRO
Elf December 2004 was het alweer de tweede editie van A Nightmare in Rotterdam sinds de comeback van dit legendarische feest. Ook deze keer is er, net als bij de vorige editie, een dvd uitgebracht met daarop video en audio materiaal en een aantal extra’s. VIDEO
De hoofdfilm begint met een kort stukje van de opbouw waarna meteen de beelden voorbij komen van het feest zelf. Zoals bij veel dvd’s en video’s komen ook hier een hoop artiesten voorbij. Een aantal daarvan zijn The Darkraver, Neophyte, Panic en Rob & MC Joe. Ook staan er beelden op van optredens van G-Town Madness en Euromasters. Wat ik zelf een erg leuke toevoeging vind, is dat er ook beelden van de ‘Neophyte DVD’ de revue passeren. Nadat The Darkraver het nieuwe album ’13 Jaar Terreur’ gepresenteerd heeft komt de nieuwe versie van ‘Alles Kapot’ met beelden van de desbetreffende DVD. Verder bestaat het grootste deel van de DVD uit beelden van het publiek (zowel overview als close). Sommigen daarvan staan lekker uit hun dak te gaan, maar ook zijn er mensen die zich maar al te graag willen laten zien. Daarnaast komen ook de nodige middelvingers voorbij. Dat het gebeurt is al jaren bekend, maar het voegt niets toe aan de DVD. Ook Freddy ontbreekt natuurlijk niet en om de bewijzen dat het geluid wel degelijk hard was is er kort een decibelmeter gefilmd. Als extra op de DVD zijn interviews gehouden met The Darkraver, Nosferatu en Mc Joe. Het interview met The Darkraver leveren leuke beelden op zoals we van Steve gewend zijn. Helaas is het stuk met Nosferatu wat saai en langdradig, maar dat kan komen doordat het gefilmd is om 08:00 ’s ochtends na de party. AUDIO
De tracks die ten gehore gebracht worden zijn voor een groot deel afkomstig uit, hoe kan het ook anders, Rotterdam. De ene hit na de andere hit, kortom: het bekende werk. Het geluid is deze keer wel live opgenomen. Helaas niet 100% (je hoort geen publiek), maar iets is beter dan niets. Ook een minpuntje is dat het geluid niet altijd overeenkomt met de beelden. Zoals eerder gezegd komen voornamelijk bekende tracks voorbij. Nummers als ‘Maurizio Braccagni - Bass Solution (DJ Paul Remix)’, ‘Pilldriver - Apocalypse Never’, ‘G-Town Madness – Silence’ en ‘Dune - Hardcore Vibes’ hebben geen uitleg nodig en zullen menig hardcorefan bekend in de oren klinken. Wat opvalt tijdens het bekijken/beluisteren van de DVD is dat de tracklist niet klopt. Zo wordt na nummer ‘Love Really Sucks’ de track ‘Hymn’ van The Stunned Guys gedraaid en staat ‘Stereo Murder’ ertussen welke helemaal niet gedraaid wordt (enkel de stem wordt er doorheen gemixt). De grootste fout zit tussen ‘Neophyte - None Of You Left’ en ‘Belgica Wave Party - The Wave’. Daar wordt een deel van het optreden van Euromasters getoond met 4 tracks welke niet in de tracklist vermeld worden. Naast deze mindere kanten zijn de tracks bij elkaar een degelijk geheel welke het gevoel van vroeger (een beetje) terugbrengt. Vooral de tracks van die tijd doen denken aan de aussie’s en nikes. CONCLUSIE
‘A Nightmare In Rotterdam – Never Sleep Again Live Registration’ is een redelijke DVD welke een aardig beeld geeft van het feest. Zeker als je naar het feest geweest bent is deze leuk om te hebben, omdat er memorabele beelden voorbij komen die je terug doen denken aan deze nacht. Extra’s zoals de interviews en het deel van Euromasters maken de DVD compleet meer tot een reden om te kopen.
Elf December 2004 was het alweer de tweede editie van A Nightmare in Rotterdam sinds de comeback van dit legendarische feest. Ook deze keer is er, net als bij de vorige editie, een dvd uitgebracht met daarop video en audio materiaal en een aantal extra’s.
De hoofdfilm begint met een kort stukje van de opbouw waarna meteen de beelden voorbij komen van het feest zelf. Zoals bij veel dvd’s en video’s komen ook hier een hoop artiesten voorbij. Een aantal daarvan zijn The Darkraver, Neophyte, Panic en Rob & MC Joe. Ook staan er beelden op van optredens van G-Town Madness en Euromasters.
De tracks die ten gehore gebracht worden zijn voor een groot deel afkomstig uit, hoe kan het ook anders, Rotterdam. De ene hit na de andere hit, kortom: het bekende werk.
‘A Nightmare In Rotterdam – Never Sleep Again Live Registration’ is een redelijke DVD welke een aardig beeld geeft van het feest. Zeker als je naar het feest geweest bent is deze leuk om te hebben, omdat er memorabele beelden voorbij komen die je terug doen denken aan deze nacht. Extra’s zoals de interviews en het deel van Euromasters maken de DVD compleet meer tot een reden om te kopen.
Tracklist
AUDIO
- Maurizio Braccagni - Bass Solution (DJ Paul Remix)
- Hard Creation - Dance 2 Da House
- T.N.T. - Kiss The Ground
- Neophyte & Evil Activities - Alles Kapot
- Darrien Kelly & The Unknown MC - The People Want More
- Forze DJ Team - 98 To Piano
- Pilldriver - Apocalypse Never
- DJ E-Rush - Fuck You Man
- G-Town Madness - Silence
- Hyperact - My Best Friend
- Genaside - Fuck You
- Charly Lownoise & Mental Theo - Live At London
- Sunbeam - Outside World
- Nightstalkers - Gangster Shit
- DJ Paul Elstak - My Name Is The Lord
- Dune - Hardcore Vibes
- DJ Paul & The Stunned Guys - Thrillseeka
- The Stunned Guys - She
- The Stunned Guys - Love Really Sucks
- Endorphin - The Great Strife
- The Visitor - Vengeance
- Neophyte - None Of You Left
- Belgica Wave Party - The Wave
- The Lawyer - Yo DJ (Buzz Fuzz Remix)
- Marshall Masters - Stereo Murder
- Public Domain - Rock This Joint
- Sound Enhancers - The Strongs Survive
119 opmerkingen
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 juli 2005 om 01:15:waar staat die dan???ik kan em niet vinden

ik zoek dat nummer van Endorphin - the Great Strife waar kan je die het best zoeken..?
Zeker een vette dvd, vooral kick dat er nog een vrij lang stuk van de Euromasters op staat.
Uitspraak van BASS-BOY op vrijdag 8 juli 2005 om 09:43:
Lees nix over het afscheid van Ruffneck, staat er van hem niets op dan???
afscheid van ruffneck? ja en 2 weken later staat ie gewoon weer ergens te draaien