Partyflock
 

XXlerator Volume 1 - Mixed by Ran-D

door , gepubliceerd op , waardering: 82/100
XXlerator Volume 1 - Mixed by Ran-D
OrganisatieScantraxx Site
ArtiestRan-D Site
LabelScantraxx
Genre: hardstyle, raw hardstyle
hardstyle
XXlerator is een van de grootste en bekendste hardstyle concepten in Nederland en vierde onlangs zijn jubileum. Al jarenlang geeft het de pure hardstyle liefhebber kippenvel en blijft het trouw aan de beginselen van de sound. Lang hebben ze het releasen van een album achterwege gelaten, maar voor dit jubileum maakten ze een uitzondering. En wie anders dan een der koningen van de raw hardstyle, Ran-D, kon dit beter verzorgen?

Dit eerste en mogelijk niet laatste album van XXlerator moest één groot feestalbum worden. En Ran-D heeft de laatste tijd al heel wat bewezen op vlak van producen en mixen zelf. Hij is zonder twijfel de leading man in de raw hardstyle. Toch staat deze release niet echt bol van de raw hardstyle schijven. Op zich is dat niet eens een slechte zaak. XXlerator draait om het totaalconcept en de verjaardagsrelease moet dan ook gevarieerd zijn. Vooral de opener "Tear U Down" van Audiofreq lijkt in een zeer apart straatje te zitten. Het is een leuk nummer en perfect als opener van een mix als deze, maar het het is wel heel erg soft. Het haalt niet eens de ruwheid van de mainstream hardstyle. Iets wat vanaf track twee wel komt binnengeslopen en er daarna niet meer uit gaat.

Daarna komen zowat alle grotere namen in de scene langs met hun meest recente hits, de ene al wat recenter dan de andere. Psyko Punkz, Frontliner, Noisecontrollers, Headhunterz, Wildstylez, Coone, ... Het zijn slechts enkele van de topnamen die de tracklist beheersen. Het lijkt een typisch hitjesalbum, maar het is het toch niet helemaal. De gekozen tracks hebben een zeker minimum aan kwaliteit en tracks als "Outrageouz" en "Skills" bewijzen dat hardstyle niet voor niets de snelst groeiende muziekstijl in de wereld is. "Monstah" van Coone ft. Nikkita is dan weer zo'n nummertjes dat je verschillende keren door de oren moet laten klinken. De eerste gedachten zijn eerder negatief, maar de appreciatie groeit naarmate het nummer vaker en vaker beluisterd wordt.

Maar het mooie van deze release zit hem in het einde. Dan komt namelijk de echte raw hardstyle boven en begint het meer en meer op een zeer mooi album te lijken. Hit van het moment Gunz For Hire, gevolgd door Adaro, B-Front, Crypsis en een perfecte afsluiter van opnieuw Gunz For Hire kunnen niets anders dan kippenvel geven. Alles bij elkaar genomen heeft Ran-D een zeer leuk album in elkaar weten te knutselen. Deze eerste editie van de XXlerator albums reeks is geen absolute topper, maar het verdwijnt ook niet helemaal in de boel andere releases.

Score: 82/100

www.ran-d.com
www.xxlerator.nl


Tracklist

mixed by Ran-D
  1. Audiofreq - Tear U Down
  2. Psyko Punkz - Dreamer
  3. Bass Modulators - Global Awakening
  4. Frontliner - Dream Dust
  5. Noisecontrollers - The Universe Was Born
  6. Shockerz - Rise Like The Sun
  7. The Anarchist - Outrageouz
  8. Headhunterz & Wildstylez vs Noisecontrollers - Tonight (Alpha2 Rmx)
  9. Ran-D & Frontliner - Skills
  10. Coone ft. Nikkita - Monstah
  11. The R3belz & Vamper - Cosmik
  12. Ran-D ft. MC Da Syndrome - The Rise
  13. Zany - Worship
  14. Gunz For Hire - The Cycle
  15. Adaro - No Time To Sleep
  16. Frequencerz - Revolution
  17. B-Front - Virus
  18. Code Black - Fear
  19. Crypsis - Gangstashit
  20. Gunz For Hire - Kings Of The Underground

11 opmerkingen

 
Super lekkere cd als je van hs houdt :D :honger:
Prima cd! Na meerdere malen afgespeeld te hebben verveeld ie nog steeds niet!
Vooral het tweede gedeelte van de cd is heerlijk! met name het gedeelte van track 9 t/m 16 alleen Monstah trekt mij persoonlijk een stuk minder aan!
Tear U Down van Audiofreq?? hoe komen ze bij die naam dan?
 
Artiest {SHOWLIST artist 39929, 73283, 87730, 109879}
gruwlijke tracklist
Uitspraak van WalRaver op woensdag 14 december 2011 om 14:37:
Tear U Down van Audiofreq?? hoe komen ze bij die naam dan?


Wat denk je van de opsplitsing van Bioweapon (voortaan Audiofreq op Scantraxx en Code Black op Fusion)...
Uitspraak van Nikkel. op donderdag 15 december 2011 om 00:04:
voortaan Audiofreq op Scantraxx en Code Black op Fusion


ahh oke dan is t duidelijk :)
 
Fijn Schijfje.
 
dit is geen cd die je al filtje gebruikt maar deze draai gewoon helemaal grijs

KLASSE WERK
heerlijke cd!
nix meer aan doen
vind m niet zo bijzonder hoor... :/