Partyflock
 

Verslag van Visions Of Hardstyle, 8 februari 2025

door , gepubliceerd op
Visions Of Hardstyle
FeestVisions Of Hardstyle · For The Love Of Hardstyle
Datumzaterdag 8 februari 2025
Locatie't Ukien Site
Visions of Hardstyle:

We kwamen net over 22.00 aan in Kampen na een ritje van 20 min. Na de gebruikelijke dingen zoals muntjes halen kon het feest beginnen.

21.45-22.30 Ascend & Nostromo
Leuk om te zien hoeveel plezier deze DJ’s hadden tijdens hun set. We stonden wat achterin waar het geluid niet goed door kwam. Het klonk daar niet echt hard en was soms wat lastig om de muziek te volgen. Ik kende bijna niks van deze set, alleen The Dream en Alive. De platen die zij verder draaiden pakte mij niet echt, het klonk allemaal wat te dun.

22.30-23.15 #EMS - The Hardstyle Family
Ik kende deze DJ’s alleen van naam en was verder niet echt bekend met hun muziek. Voor hun geld hetzelfde als wat ik bij de vorige DJ’s had. Ze waren enthousiast maar de meeste tracks die zij draaiden pakte mij niet echt. Zij draaiden o.a: Our World, Wild Ones, Electricity (Miss Gaia Rmx), Unshakable en Yesterday.

23.15-00.15 The Vision, Zentiments & Bass Modulators Classics
Om 23.15 draaide voor de 1e x de organisator van het feest: The Vision. Samen met Zentiments waar hij al een aantal platen mee gemaakt had en met Roland, oud lid van de Bass Modulators. Hij zou Bass Modulators classic tracks gaan draaien. Voor mij begon het feest pas echt vanaf deze set. We besloten wat meer naar voren te gaan staan waar het geluid beter was en de sfeer goed was. Zij draaiden o.a: Psychedelic/Sunshine Mashup, Rocked Up (Live Edit), Make It One Day, Louder, Faster ‘N Further (Bass Modulators Rmx) (Live Edit), What It’s Like, Break The Show Edit, Dragonblood, WINMY, Let Me See Ya (Noisecontrollers Rmx) (Edit), I Want Your Love (Live Edit), The Gevoel Van, See The Light, Bring Me Back, Blue Horizon, en Bounce & Break (Atmozfears Rmx). Ik had verwacht dat er andere oudere platen van Bass Modulators gedraaid zouden worden zoals: Quarantaine, Anthem Of Summer, en Solar.

00.15-01.15 Sound Rush
De set van Sound Rush was een hele energieke set met veel enthousiasme van Sound Rush zelf en de interactie met het publiek. Ik kende niet alle nieuwere platen van hun maar ik was wel heel enthousiast dat ze oudere platen zoals Froz3n en Worlds Of Space draaiden. Dit was nog voor dat zij bij het label van Headhunterz en Wildstylez kwamen. Verder draaiden ze ook nog: Rescue Me, Fly Away, Unshakable, Disarm You (Sound Rush Rmx), Daughters, Brothers, Power Of The Tribe, Untameable, Project 1 (Sound Rush Rmx), Breakaway en The Art Of Creation.

01.15-02.15 Adrenalize
De enige buitenlandse DJ op de line-up komt uit Noorwegen: Adrenalize. Ook dit was een hele energieke set maar ik merkte wel dat het publiek wat minder enthousiaster mee deed dan tijdens de set van Sound Rush. De naam Sound Rush spreekt ze wat meer aan. Het was een mix van nieuwste platen en wat oudere platen. Vooral de collabs met B-Front: Elektronic Symphony, Above Heaven en Eternal, en Stars (Adrenalize Rmx) staken er voor mij bovenuit. Verder draaide hij onder meer: Epic Sax Song, Hide Away, Far From Home, Without You (Refuzion Rmx), een remix van One More Time, What About Us, Wherever The Light Ends, Dream (Adrenalize Rmx), Put This On Youtube (Wildstylez Rmx) en een nieuwe plaat.

Rond 02.00 zat het feest er voor ons op en besloten we weer naar huis te gaan.

Plus en minpunten:

Plus:
- de sets van Sound Rush & Adrenalize
- Algemene sfeer (geen opstootjes gezien)
- Geluid voorin
- MC Da Syndrome was geen storende factor

Min:
- Geluid achterin
- Weinig keus aan eten