😏
28 september 2009
28 september 2009
georganiseerd door Utreg Massive
–
De Nachtburgemeester (binnen) †
Stadhuisbrug 3 (onder het stadhuis)
Stadhuisbrug 3 (onder het stadhuis), Utrecht
Nederland
De Nachtburgemeester (binnen) †
Stadhuisbrug 3 (onder het stadhuis)
Stadhuisbrug 3 (onder het stadhuis), Utrecht
Nederland
Tickets & prijzen United
Voorverkoop: | € 15,- |
Deurverkoop: | € 15,- |
Minimumleeftijd?
18Stemresultaat: goed
geweldig | 2 | 13% | |
zeer goed | 4 | 25% | |
goed | 6 | 38% | |
ok | 4 | 25% | |
voldoende | 0 | ||
onvoldoende | 0 | ||
slecht | 0 | ||
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 0 |
Line-up United
Line-up is niet compleet.
1Area 1 |
---|
2562 techno, dubstep |
Illusive techno, drum & bass, downtempo |
Invite techno |
Mathias Schwarzwald dubstep |
Murtsew drum & bass |
Nicon drum & bass, dubstep |
Wesdex house, techno |
2Area 2 |
Chillum dubstep |
Druid techno, drum & bass, hip hop |
Lenzman drum & bass |
Myrkur drum & bass, dubstep |
Sinister Souls drum & bass, dubstep |
Strye dubstep |
Thrasher drum & bass, hardcore |
TMSV dubstep, reggae |
Trap house, techno, drum & bass |
Tyson drum & bass |
Unreal drum & bass |
Statistieken
37 | bezoekers | |
18 | geïnteresseerd | |
72 / 21 | · | mannen / vrouwen |
24.8 | gemiddelde leeftijd | |
24.5 | leeftijd mediaan | |
1 | · | nieuwsbericht |
2 | · | albumfoto's |
24 | · | opmerkingen |
4 | · | waarderingen |
goed | · | stemresultaat (16 stemmen) |
Nieuws
United - A celebration of underground electronic music
3 november 2009
Op 6 november presenteert de Utreg Massive in de (verbouwde) Nachtburgemeester de dance avond “United”, waar gedurende acht uur bijna alle electronische muziekstijlen verenigd zullen zijn. 1
24 opmerkingen
live video performance van 00:00:01s, check ze op: http://www.oneseconds.com/
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 3 november 2009 om 01:43:Erg veel zin in!
gaat er nog een timetable komen voor aanvang?
laatste aanpassing
astu:
Grote zaal:
22:00 – 23:30 Murtsew & Illusive
23:30 – 00:30 MileZ
00:30 – 01:30 Wesdex
01:30 – 02:30 Invite
02:30 – 04:00 2562
04:00 – 05:00 Nicon
05:00 – 06:00 Illvester
Kleine zaal:
22:00 – 23:00 Strye
23:00 – 00:00 El Maria & Chillum
00:00 – 01:00 Myrkur & TMSV
01:00 – 02:00 Lenzman
02:00 – 03:00 Trap & Unreal
03:00 – 04:00 Tyson & Druid
04:00 – 05:00 Thrasher
05:00 – 06:00 Sinister Souls
Grote zaal:
22:00 – 23:30 Murtsew & Illusive
23:30 – 00:30 MileZ
00:30 – 01:30 Wesdex
01:30 – 02:30 Invite
02:30 – 04:00 2562
04:00 – 05:00 Nicon
05:00 – 06:00 Illvester
Kleine zaal:
22:00 – 23:00 Strye
23:00 – 00:00 El Maria & Chillum
00:00 – 01:00 Myrkur & TMSV
01:00 – 02:00 Lenzman
02:00 – 03:00 Trap & Unreal
03:00 – 04:00 Tyson & Druid
04:00 – 05:00 Thrasher
05:00 – 06:00 Sinister Souls