Partyflock
 
georganiseerd door Site Site

Tickets & prijzen HardClassics Festival

Voorverkoop 1:€ 61,75
Voorverkoop 2:€ 67,75
Voorverkoop 3:€ 72,75
Alle bovenstaande prijzen zijn inclusief servicekosten.
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.

Stemresultaat: zeer goed

geweldig6843%
zeer goed5836%
goed2516%
ok53%
voldoende21%
onvoldoende11%
slecht0
zeer slecht11%
waardeloos0

18 waarderingen

Jappiee
Altijd top!
Anja
Misschien wel de beste editie ooit :liefde:
tuinterror
Leuk feestje met heerlijke ouwe rammers
[Early] Eefjeee :bounce:
Heb me weer uitstekend vermaakt!! :bounce:
* Sanneke *
Top dagje gehad!
Dance @ G
Geweldig vermaakt weer viva la reverb bass
hompi
Hardclassic stage was top.. Had het idee dat het veel drukker was dan vorig jaar. Barren en wc's was wel prut.
Arnotjee!!
Hardcore was gezellig.
the eXtreme
Het spijt me te zggen maar wat aan waardeloos feest. Met hoge verwachtingen naar binnen want (naam uit het verleden) maar de gehele dag geen classiscs gehoord. Iedereen deed zn best om zo roigineel te zijn dat we nergens de nummers hoorden waarvoor we kwamen. Het geluid was bijzonder schel, de bass voelde je niet maar was een klein tikje in de verte. Tell daarbij de lange wachtrijen voor wcs en bar bij op. Munten en blikjes waren smiddags om 17.00 al "op". Dan krijg je een dwaaloza schap massa die nergens uit zn plaat gaat. Geen sfeer , beuken, gezelligheid........bijzonder jammer. Alleen de Nostalgiche deuntjes die haddne de vib nog te pakken. De rest was standaard in een dozijn. Mooie stages maar niet gebrachgt :-(
PartyPinda
Voor de ticketprijs vond ik de aankleding wat tegenvallen. Daarnaast gewoon alleen maar lauwe flesjes water kunnen kopen....heel apart. Gezien de beperkte aantal plekken waar je drank kon halen, was sneller barpersoneel wel fijn geweest. Setjes waren ok, alleen zoals tegenwoordig gebruikelijk is: een genre/jaartallen lijken niet echt meer te bestaan. Op de Hard Classic stage een Freestyle setje gehoord...en gelukkig bij de Freestyle stage een hele set Hard Classics. Lang verhaal kort: Prima vermaakt, met bekende en onbekende mensen.
urly
wat een lekker feestje, top sfeertje, leuke locatie en een hele toffe lineup!
Sfeer en keihard knallen!
Edisfred
Heerlijk genoten 🍻🍻🍻 met leuke gezellige groep mensen. Muziek was goed, hoewel ik niet op alles los kon gaan en dan die botswagen stage 💪🏻
Goud feestje!
Djois...
Heerlukkk feestje
Fabian
Hardclassics-podium was goud, het bewijs dat er in hardstyle nog zoveel meer is dan de standaard-classicsfeesten. Haze&Abyss, Pila&The Scientist en Analogic Disturbance hielden het echt lekker oud, Eerste kwartier Deepack was supervet, met zoveel mensen springen op Funky Shit en The Prophecy, maar al snel werden het de nieuwere hitjes (weggelopen bij Like Thiz). Pavo&Luna waren vooral geniaal in de eerste helft. Daarna een van de hoogtepunten: TNT&Isaac met heel veel reverse bass en aardig wat nummers die ik al lang niet meer had gehoord. En dan Tatanka: bril-fucking-jant. Met een behoorlijke groep in de regen staan stampen op beukmuziek van 20/25 jaar geleden. Sfeer/muziek/geluid :bounce:
Cor.S
Pohh hc stage...
Bass-Powah
Begin was ff zoeken en ff op gang komen. Omdat de echte ouwe tracks van voor 2008 steeds minder te horen zijn, voornamelijk me gefocust op de Hardclassics stage. Binnen gekomen bij Deepack. was niet helemaal wat ik er van had gehoopt. Af en toe wat te nieuwe tracks voor deze stage, wat nieuwe edits en tracks die helemaal niks met ouwe hardstyle te maken hadden er tussen door gedraaid. Beetje jammer. Pila & The Scientist was lekker gouwe oude knallers uit de begintijd van de Hardstyle. Lekker genieten. Analogic Disturbance tijdje geluisterd maar toch net ietwat te obscure nummertjes ertussen soms dus maar ff een rondje over het terrein gedaan. Ff bij Gizmo gestaan was leuk die botsautobaan als stage. Leuk verzonnen. Klonk ook wel ok maar kwam niet voor de Hardcore vandaag dus weer ff door. Daarna Pavo & Luna. Heerlijk gewoon feest der herkenning, en gewoon weer genieten van die echte oude beukers! Aan het einde van hun set ff afgehaakt en aangezien Dozer niet heel erg hoog op mijn lijstje stond maar ff wat gaan eten en ff bij Buzz Fuzz geweest. Die draaide op een gegeven moment zelfs echte dikke 90's Hardcore, was echt gaaf om te horen. Daarna terug naar de Hardclassics voor Thera. Ook gewoon weer heerlijk, begin beetje meer het echte oude werk gevolgd door onder andere lekkere oude Brennan & Heart beukers! Heerlijk. En toen als afsluiter kwam de kers op de taart. Tatanka. Oef wat heb ik daar van genoten zeg. Zo'n dikke set! Lekkere oude Italian Hardstyle draaien zonder meteen tracks van na 2008 te draaien (zoals het hoort op deze stage) en dan toch dik knallen! Geweldig! Ondanks de buien heerlijk los gegaan met een aantal andere "veteranen'. Toppunten: feestje was klein maar fijn, geluid was ook dikke prima, gras onder de voetjes om los te gaan. Minpuntjes: flink dokken om te kunnen parkeren, wel 10 dikke lasers op de main maar niet 1 op een andere stage, beetje jammer. Misschien de barren ook gewoon weer bij de stages want dit was echt onhandig. Ik was overigens blij dat ik de BOB was want Bud is echt niet te drinken. Dus volgend jaar hopelijk gewoon Hertog Jan of Jupiler.

Plattegrond HardClassics Festival

plattegrond HardClassics Festival

Line-up HardClassics Festival

1Reminder Mainstage
za 13:00 - 14:00: 
za 14:00 - 15:00:  🇮🇹 techno, hardstyle
za 15:00 - 16:00:  🇦🇺 hardstyle
za 16:00 - 17:00:  hardstyle
za 17:00 - 18:00:  house, hardstyle
za 18:00 - 19:00:  🇩🇰 hardstyle
hardstyle
za 19:45 - 20:45:  hardstyle
hardstyle
za 20:45 - 22:00:  hardstyle
🇮🇹 hardstyle
za 22:00 - 23:00:  hardstyle
· MC hardcore, hardstyle
2RAW Classics
za 14:00 - 15:00: 
za 15:00 - 16:00:  hardstyle
za 16:00 - 17:00:  hardstyle
za 17:00 - 18:00:  hardstyle
za 18:00 - 19:00:  hardstyle
za 19:00 - 20:00:  hardstyle
za 20:00 - 21:00:  hardstyle
🇵🇱 🇳🇱 hardstyle
za 21:00 - 22:00:  hardstyle
techno, hardstyle
za 22:00 - 23:00:  hardcore, hardstyle, dubstep
· MC hardcore, hardstyle
3Hardclassics
za 13:30 - 14:30:  hardcore, hardstyle, hard techno
za 14:30 - 15:30: 
za 15:30 - 16:30:  hardstyle
za 16:30 - 17:30:  hardstyle
techno, hardstyle, trance
za 17:30 - 18:30:  🇮🇹
za 18:30 - 20:00:  techno, hardstyle
hardcore, hardstyle
za 20:00 - 21:00:  hardcore, house, hardstyle
za 21:00 - 22:00:  hardstyle, trance, hardcore
za 22:00 - 23:00:  🇮🇹 hardstyle
· MC hardcore, hardstyle, dubstep
4Nostalgische deuntjes
za 13:30 - 15:00:  techno, hardcore, hardstyle
hardstyle
za 15:00 - 16:00:  hardstyle
za 16:00 - 17:00:  hardcore, hardstyle
hardcore
za 17:00 - 18:00:  hardstyle
za 18:00 - 19:00:  hardstyle, retro
techno, hardcore
za 19:00 - 20:00:  hardstyle
hardstyle
za 20:00 - 21:00: 
za 22:00 - 23:00:  🇩🇪 hardcore, hardstyle
· MC house, techno, hardcore, hardstyle, hard techno
7Early Rave
za 14:00 - 15:00:  hardstyle
za 15:00 - 16:00:  hardcore, hardstyle
za 16:00 - 17:00:  hardcore
za 17:00 - 18:00:  hardcore
za 18:00 - 19:00:  hardcore
za 19:00 - 20:00:  hardcore, hardstyle
za 20:00 - 21:00:  hardcore
za 21:00 - 22:00:  hardcore
za 22:00 - 23:00:  hardcore
· MC techno, drum & bass, hardcore, hardstyle, hip hop

Statistieken

248Partyflockbezoekers
120Partyflockgeïnteresseerd
64 / 31·mannen / vrouwen
38.1Partyflockgemiddelde leeftijd
38.3Partyflockleeftijd mediaan
8·albumfoto's
18·waarderingen
zeer goed·stemresultaat (160 stemmen)
Op 26 juli 2025 zijn wij terug met een nieuwe editie van Hardclassics Festival! Zet jezelf alvast op aanwezig in ons event zodat je op de hoogte blijft van de ticketsale en andere informatie.