Glastonbury Festival (flyer)
Serie
Glastonbury Festivalwo 21 jun 2017 om 12:00
Glastonbury Festivaldo 22 jun 2017 om 12:00
Glastonbury Festivalvr 23 jun 2017 om 12:00
Glastonbury Festivalza 24 jun 2017 om 12:00
Glastonbury Festivalzo 25 jun 2017 om 12:00
Genres (schatting)
house × 25, techno × 21, drum & bass × 12, progressive × 7, minimal × 6
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Bezoekers
Maximaal 135000.
Prijs
Voorverkoop, Registratie voor maandag 3 oktober 12:00 (UK), toegang, passepartout + camping & kluisje:£ 243,-
Alle bovenstaande prijzen zijn inclusief servicekosten.
Tickets
Voorverkoop is gestart op zondag 9 oktober 2016 om 10:00.
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
pagina laatst gewijzigd op
Line-up & Timetable
Line-up is niet compleet.
1Glade
20:25 - 21:25:  Live: The Orb
21:45 - 22:45:  Live: The Orb
22:45
→ ?
 Live: The Orb
2WOW
20:00 - 21:00:  Moscoman Israël
21:00 - 22:00:  Live: Harvey Sutherland Australië
22:00 - 23:00:  Call Super
23:00 - 00:00:  Man Power Duitsland
01:00 - 02:00:  Solardo
02:00 - 03:00:  Shy FX
3Pussy Parlure
18:00 - 18:30:  Russ Ryan
4The Blues
20:00 - 22:00:  Andrés Verenigde Staten
00:00 - 01:30:  Kölsch Denemarken
01:30 - 03:00:  Seth Troxler Verenigde Staten
5Stonebridge Bar
15:00 - 16:30:  Eats Everything
00:00 - 01:00:  Madam-X
01:00 - 03:00:  Fabio & Grooverider
6The Rabbit Hole
7The Rabbit Hole's Funkingham Palace
01:30 - 03:00:  Nick Warren
8Bimble Inn
20:00 - 21:00:  Sam Walker
9Genosys
20:00 - 21:30:  Josh Butler
21:30 - 23:00:  Brawther Frankrijk
10London Underground
20:00 - 21:00:  Nicky Blackmarket
00:00 - 01:00:  Miss Pink Portugal
11Nyc Downlow
20:00 - 21:30:  Joe Nathan Nederland
12The Meatrack
21:30 - 23:00:  Guy Williams
13The Cave
22:00 - 23:00:  Celt Islam
14Rumshack
21:00 - 22:00:  Live: Reeps One
02:00 - 03:00:  Lazlo Legezer
15The Temple
22:00 - 23:00:  Noisia Nederland
16Salon Carousel
20:00 - 21:00:  Aries
22:00 - 23:00:  Mark XTC
17Clash
20:00 - 23:00:  JFB
02:30 - 03:30:  Live: Shades of Rhythm
18The Gastower
20:30 - 21:00:  Band: Afriquoi
04:00 - 05:00:  Monki
05:00 - 06:00:  Solardo
19Glade Lounge
19:15 - 20:30:  Dick Trevor
00:00 - 03:00:  James Monro
20Spaceport
19:15 - 20:30:  Mella Dee
21:45 - 23:00:  Danny Howells
23:00 - 00:15:  Dave Seaman
00:15 - 01:30:  Darren Emerson
01:30 - 03:00:  John Digweed
21Love Bullets
14:00 - 16:00:  Lord Leopard
19:00 - 20:30:  Santé Duitsland
20:30 - 22:00:  Toni Varga Spanje
22:00 - 01:30:  Skream
01:30 - 03:00:  Marc Maya Spanje
22The Beat Hotel
17:00 - 18:30:  Fantastic Man Australië
18:30 - 20:00:  Lovefingers Verenigde Staten
21:00 - 22:30:  Hunee Duitsland
22:30 - 00:00:  Matias Aguayo Chili
00:00 - 01:30:  Young Marco Nederland
01:30 - 03:00:  Palms Trax
Instrumentalist: Abrăo Brazilië
Statistieken



x
1Partyflockbezoeker · herkomst
5Partyflockgeďnteresseerd · herkomst
73692Facebookbezoekers
96734Facebookgeďnteresseerd
100 / 0·mannen / vrouwen
33.0·gemiddelde leeftijd
33.5·leeftijd mediaan