😏
500 × 500 · organisatie
23 januari 2023
georganiseerd door ParkCity Live
Bekkerveld (buiten)
Bekkerweg
Bekkerweg, Heerlen
Nederland
ParkCity Live dagen
ParkCity Live, | za 16 jul 2016, 12:00 | ← | |
ParkCity, | zo 17 jul 2016, 13:00 |
Tickets & prijs ParkCity Live
Uitverkocht
Voorverkoop, Weekend ticket, passepartout: | € 55,- |
Minimumleeftijd?
18Stemresultaat: zeer goed
geweldig | 1 | 25% | |
zeer goed | 1 | 25% | |
goed | 1 | 25% | |
ok | 0 | ||
voldoende | 1 | 25% | |
onvoldoende | 0 | ||
slecht | 0 | ||
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 0 |
Line-up ParkCity Live
Line-up is niet compleet.
Dotan · zang |
Statistieken
22 | bezoekers | |
10 | geïnteresseerd | |
4340 | bezoekers | |
1541 | geïnteresseerd | |
54 / 40 | · | mannen / vrouwen |
32.7 | gemiddelde leeftijd | |
29.8 | leeftijd mediaan | |
1 | · | video |
1 | · | opmerking |
1 | · | waardering |
zeer goed | · | stemresultaat (4 stemmen) |
Bezoekers
uitgebreid · beknopt
Geïnteresseerden
uitgebreid · beknopt
MAINSTAGE ////// SUNDAY 17 juli
13:00 FESTIVAL OPEN
13:40 - 14:40 77 BOMBAY STREET
15:00 - 16:00 LA GRAN PEGATINA
16:30 - 17:30 DOTAN
18:00 - 19:00 LUCAS HAMMING
19:30 - 20:30 UB40
21:00 - 22:15 KENSINGTON
22:30 - 23:15 aftershow
DANCE ////// SATURDAY 16 juli
12:00 - 13:00 LE GAR
13:00 - 14:00 NIGEL LAKEFIELD
14:00 - 15:00 BOSCHANOVA
15:00 - 16:00 DAY10
16:00 - 17:00 ROULSEN
17:00 - 18:00 LOUDGARDEN
18:00 - 19:00 ZONDERLING
19:00 - 20:00 STUK TV
20:00 - 21:00 THE PARTYSQUAD
21:00 - 22:00 RUGGED
22:00 - 23:00 MOKSI
23:00 - 24:00 JACOB VAN HAGE
DANCE ////// SUNDAY 17 juli
13:00 - 14:00 KID KASHA
14:00 - 15:00 DJ RILEY
15:00 - 16:00 KIM KAEY
16:00 - 17:00 SIMUN
17:00 - 18:00 JOE STONE
18:00 - 19:00 LUCAS AND STEVE
19:00 - 20:00 D-WAYNE
20:00 - 21:30 D-SQUARED
21:30 - 23:00 DARKRAVER & OUTSIDERS
13:00 FESTIVAL OPEN
13:40 - 14:40 77 BOMBAY STREET
15:00 - 16:00 LA GRAN PEGATINA
16:30 - 17:30 DOTAN
18:00 - 19:00 LUCAS HAMMING
19:30 - 20:30 UB40
21:00 - 22:15 KENSINGTON
22:30 - 23:15 aftershow
DANCE ////// SATURDAY 16 juli
12:00 - 13:00 LE GAR
13:00 - 14:00 NIGEL LAKEFIELD
14:00 - 15:00 BOSCHANOVA
15:00 - 16:00 DAY10
16:00 - 17:00 ROULSEN
17:00 - 18:00 LOUDGARDEN
18:00 - 19:00 ZONDERLING
19:00 - 20:00 STUK TV
20:00 - 21:00 THE PARTYSQUAD
21:00 - 22:00 RUGGED
22:00 - 23:00 MOKSI
23:00 - 24:00 JACOB VAN HAGE
DANCE ////// SUNDAY 17 juli
13:00 - 14:00 KID KASHA
14:00 - 15:00 DJ RILEY
15:00 - 16:00 KIM KAEY
16:00 - 17:00 SIMUN
17:00 - 18:00 JOE STONE
18:00 - 19:00 LUCAS AND STEVE
19:00 - 20:00 D-WAYNE
20:00 - 21:30 D-SQUARED
21:30 - 23:00 DARKRAVER & OUTSIDERS
→ lees meer
////// MAINSTAGE ////// SATURDAY 16 juli
12:00 FESTIVAL OPEN
12:45 - 13:30 Winnaar we are bek
14:00 - 14:45 INDIAN ASKIN
15:15 - 16:15 KOVACS
16:45 - 17:45 Excl! RONNIE FLEX, Mr. POLSKA, LIL'KLEINE
18:15 - 19:15 TYPHOON
19:45 - 21:00 RACOON
21:25 - 22:35 JETT REBEL & THE REBELCLUB
23:00 - 24:00 BLØF
////// MAINSTAGE ////// SUNDAY 17 juli
13:00 FESTIVAL OPEN
13:40 - 14:40 77 BOMBAY STREET
15:00 - 16:00 LA GRAN PEGATINA
16:30 - 17:30 DOTAN
18:00 - 19:00 LUCAS HAMMING
19:30 - 20:30 UB40
21:00 - 22:15 KENSINGTON
22:30 - 23:15 aftershow
////// DANCE ////// SATURDAY 16 juli
12:00 - 13:00 LE GAR
13:00 - 14:00 NIGEL LAKEFIELD
14:00 - 15:00 BOSCHANOVA
15:00 - 16:00 DAY10
16:00 - 17:00 ROULSEN
17:00 - 18:00 LOUDGARDEN
18:00 - 19:00 ZONDERLING
19:00 - 20:00 STUK TV
20:00 - 21:00 THE PARTYSQUAD
21:00 - 22:00 RUGGED
22:00 - 23:00 MOKSI
23:00 - 24:00 JACOB VAN HAGE
////// DANCE ////// SUNDAY 17 juli
13:00 - 14:00 KID KASHA
14:00 - 15:00 DJ RILEY
15:00 - 16:00 KIM KAEY
16:00 - 17:00 SIMUN
17:00 - 18:00 JOE STONE
18:00 - 19:00 LUCAS AND STEVE
19:00 - 20:00 D-WAYNE
20:00 - 21:30 D-SQUARED
21:30 - 23:00 DARKRAVER & OUTSIDERS
////// LEX'S CULTUURSTAGE ////// SATURDAY 16 juli
12:15 - 12:45 SALSA SUERTE
13:30 - 14:00 CASH TRIBUTE
14:45 - 15:15 HEY ANGIE
16:15 - 16:45 DEMI-SEC
17.45 - 18.15 uur MISS PATTY PAM PAM , LUNA LLENA & YASMIN
19.15 - 19.45 OTTO UND DIE MADEL
21.00 - 21.30 uur LOVELAY ( BURLESQUE )
22.30 - LEX DRAAIT OUDE LEEM
////// LEX'S CULTUURSTAGE ////// SUNDAY 17 juli
13.15 - 13.40 SALSA SUERTE
14.40 - 15.00 RUBEN VERKERKE
16.00 - 16.30 IVO ROSBEEK & DE LOTGENOTEN
17.30 - 18.00 uur DEMI-SEC
19.00 - 19.30 MISS PATTY PAM PAM, HARIE SEVRIENS
20.30 - 21.00 ANDRE HAZES BAND
22.15 - LEX DRAAIT OUDE LEEM
////// COMPLEX STAGE POWERED BY NATIVE TONE ////// SATURDAY 16 juli
12:00 - 15:00 WEST & HILL
15:00 - 17:00 PERILL
17:00 - 19:30 FLATSPOT
19:30 - 22:00 GLENN THOMPSON
22:00 - 00 :00 TOMMEN
////// COMPLEX STAGE POWERED BY NATIVE TONE ////// SUNDAY 17 juli
13:00 - 15:00 PIERRE AUGUST
15:00 - 18:00 TOMMEN
18:00 - 20:00 WEST & HILL
20:00 - 23:00 REINOUT
12:00 FESTIVAL OPEN
12:45 - 13:30 Winnaar we are bek
14:00 - 14:45 INDIAN ASKIN
15:15 - 16:15 KOVACS
16:45 - 17:45 Excl! RONNIE FLEX, Mr. POLSKA, LIL'KLEINE
18:15 - 19:15 TYPHOON
19:45 - 21:00 RACOON
21:25 - 22:35 JETT REBEL & THE REBELCLUB
23:00 - 24:00 BLØF
////// MAINSTAGE ////// SUNDAY 17 juli
13:00 FESTIVAL OPEN
13:40 - 14:40 77 BOMBAY STREET
15:00 - 16:00 LA GRAN PEGATINA
16:30 - 17:30 DOTAN
18:00 - 19:00 LUCAS HAMMING
19:30 - 20:30 UB40
21:00 - 22:15 KENSINGTON
22:30 - 23:15 aftershow
////// DANCE ////// SATURDAY 16 juli
12:00 - 13:00 LE GAR
13:00 - 14:00 NIGEL LAKEFIELD
14:00 - 15:00 BOSCHANOVA
15:00 - 16:00 DAY10
16:00 - 17:00 ROULSEN
17:00 - 18:00 LOUDGARDEN
18:00 - 19:00 ZONDERLING
19:00 - 20:00 STUK TV
20:00 - 21:00 THE PARTYSQUAD
21:00 - 22:00 RUGGED
22:00 - 23:00 MOKSI
23:00 - 24:00 JACOB VAN HAGE
////// DANCE ////// SUNDAY 17 juli
13:00 - 14:00 KID KASHA
14:00 - 15:00 DJ RILEY
15:00 - 16:00 KIM KAEY
16:00 - 17:00 SIMUN
17:00 - 18:00 JOE STONE
18:00 - 19:00 LUCAS AND STEVE
19:00 - 20:00 D-WAYNE
20:00 - 21:30 D-SQUARED
21:30 - 23:00 DARKRAVER & OUTSIDERS
////// LEX'S CULTUURSTAGE ////// SATURDAY 16 juli
12:15 - 12:45 SALSA SUERTE
13:30 - 14:00 CASH TRIBUTE
14:45 - 15:15 HEY ANGIE
16:15 - 16:45 DEMI-SEC
17.45 - 18.15 uur MISS PATTY PAM PAM , LUNA LLENA & YASMIN
19.15 - 19.45 OTTO UND DIE MADEL
21.00 - 21.30 uur LOVELAY ( BURLESQUE )
22.30 - LEX DRAAIT OUDE LEEM
////// LEX'S CULTUURSTAGE ////// SUNDAY 17 juli
13.15 - 13.40 SALSA SUERTE
14.40 - 15.00 RUBEN VERKERKE
16.00 - 16.30 IVO ROSBEEK & DE LOTGENOTEN
17.30 - 18.00 uur DEMI-SEC
19.00 - 19.30 MISS PATTY PAM PAM, HARIE SEVRIENS
20.30 - 21.00 ANDRE HAZES BAND
22.15 - LEX DRAAIT OUDE LEEM
////// COMPLEX STAGE POWERED BY NATIVE TONE ////// SATURDAY 16 juli
12:00 - 15:00 WEST & HILL
15:00 - 17:00 PERILL
17:00 - 19:30 FLATSPOT
19:30 - 22:00 GLENN THOMPSON
22:00 - 00 :00 TOMMEN
////// COMPLEX STAGE POWERED BY NATIVE TONE ////// SUNDAY 17 juli
13:00 - 15:00 PIERRE AUGUST
15:00 - 18:00 TOMMEN
18:00 - 20:00 WEST & HILL
20:00 - 23:00 REINOUT