- 30km vanaf het beursgebouw eindhoven.
- Er rijden de gehele avond gratis pendelbussen tussen de Soeverein en centraal station Eindhoven. Deze zullen om het half uur vertrekken.
- Er word een afterparty gehouden in de Shaft te Lommel
Wat een vaag feest Vaag volk..zootje wazi's, geen pendelbus terug en toegekeken hoe alles wat los en vast zat in een straat gesloopt werd..de baco's waren nog het beste deel van de avond
M'n vaagste feest ooit... paar keer op en neer geweest naar het Lommelse politiebureau, hele nacht gratis zuipen, Smirnoff Ice zoveel je wilde, al dat gedoe met die pendelbussen na afloop (was 19:00 thuis). Geweldig!
Ik von't SUPER Maar een half uurtje gew8 op de bus, de terugweg mee kunnen rijden met iemand Bij de locatie ook zo binnen (extreme fouillering maar had nix te vrezen) Eenmaal binnen was't GELUID VOORIN echt wel GOED De SCRATCH BATTLE was ver uit de beste, maar MOKKUM VS CENOBYTE was het LEKKERST! Ik hoop snel nog eens terug te komen op deze PR8IGE LOCATIE EA, 't was weer TOP eej Lekker met z'n 2en VIP'en
Heb van 8 tot 12 moete wachte op n bus khad t stik kou maar op zich was t wel lache toen ze met zn alle naar binne ginge om die flesse drank te jatte!! Heheh die organisatie stond egt op hun neus te kijke!! Maar de muziek was zkr geweldig natuurlijk alleen veel vage mense liepe daar rond ik keek mn ogen uit
EGT GOED FEESSIE GEWEEST VRESELIJK GELACHU DAAR, VOORAL HET SJOELLEN OP DE DANSVLOER WAS TOP MOOIE ZAAL WAS HET, LEUKE LOKATIE GOED KUNNEN VERMAKEN EN LEKKER WEZEN HAKKENBIJLEN DAARROO THANKS MENSU!!!!!!!!!!!!!!!
Jaja zeker schijtorganisatie!! Op heen EN terugreis kei lang staan wachte.. (was opzoch wel gezellig, daar gaat et nie om..) Had VIPkaartje, jaja die belge zijn gewoon heel DOM of heel VRIJGEVIG We hebbe met een paar man de hele groep van drank voorzien! (B)(B)(B) Verder geluid von ik prima.. Idd weinig/geen terror gehoord! Maar verder superfeest!! Nie te warm, goei muziek en leuke mense!
Vet feest!!!!!!!!! foto's staan op www.onparty.nl !!!!!!
was een geweldich feest
Aangezien dit mijn 1e feestje sinds 18 oktober 1998 was (shadowlands; heereveen) kan ik niet zo oordelen over de quality van dit feestje. Ook nog wat chemische factoren die meespeelden (of beter gezegd NIET meespeelden ) hebbe mijn avond een beetje verpest. De muziek was vet maar VEEL te zacht. BASS MOETJE VOELE! Ik werd natuurlijk weer als enigste uit het groepje ge-stripsearched. Maar ze hebbe nix gevonde whhahaha... Strak feestje, zonde van het lage aantal dB's. Tot op Braindamage!
Slechte organisatie. Wel goed gedraaid En als je naar een feest in België gaat kan je van tevoren weten dat de politie er niet zo lief is als hier, eigen schuld!
WAT N KK ORGANISATIE !! HEB GVD GELOPEN NAAR T STATION !!!! Weetje hoe ver dat dat was GVD !!!! ALLES NAAR DE KLOTE DAAR EN ZO HOORT T OOK!!! EIGENSCHULD !!! Verder vond ik t feest n beetje tegenvallen, maar zkr wel n goed feest! Partyraiser en co (scratching skills) echt n mega set !!!
uber vet feestje, goeie sfeer en mooie lokatie voor herhaling vatbaar laten ze alleen die drugs hond maar thuis verders echt
tot vijf uur viel het wel mee alleen kutvloer dus uitgeglede naar ehbo dan ziekehuis dan geopereerd geweest been gebroke ijzerplate in men been vandaag pas thuis vna ziekenhuis nu zes weke niet steune op voet wat ene herinnering ana feestje
ik vond het echt wel vet!!! heb flink staan te stampuh met mijn nieuwe lover!!!!!!
GLAD,net ijs !!! Ben zo vaak onderuit gegaan dat ik eruit zag als een zwerver. Maarja dat heb je met gratis drank...beetje zuipen beetje brassen !!! Wel super vermaakt en gelukkig van pendelbussen geen last gehad !
was n zeer vet fessie,zeer veel bekende maar toch niet echt druk!!
Echt een bruut feestje jongen. Vond alles zeer goed geregelt. Lekker groot, genoeg beukruimte, gezellige mensen, heerlijke muziek en goed geluid. Helemaal toppie dat ik dan ook nog eens gratis kon zuipen. Respect voor de Masters Of Massacre Crew. Foto's staan inmiddels op www.tw-magazine.com voor de liefhebbers.
jaja was wel zeer relaxed vooral dat gratis zuipen stommerds moeten ze maar zorgen dat de brandweer zoiets maar niet afkeurd.ik ben benieuwd hoeveel geld ze dat heeft gekost haha
zeker geen slecht feestje voor de 1e keer! vette locatie, geluid&decoratie kan wel beter. Heb me zwaar goed vermaakt.altijd relx zo'n VIP bandje lekker gratiz zuipen, alleen kut als je nog moet rijden
Was echt een TOPfeestje! Heb me heel erg goed vermaakt met Harder&Harder! Scratching skills & Mokum vs. Cenobite
ik ga nooit meer naar een feest in belgië, ze kunnen niet eens fatsoenlijk een feest organiseren zat tot 12 uur buiten!!
heb me prima vermaakt ga alleen voortaan zelf wel met de auto
BELGIE UBER DOMME VARKENS!!!!!! was een MEGA GOED feest alleen kon ik het niet echt battlelen noemen,... en als ik volgende keer weer zo lang moet wachten op de PENDELBUSSEN DIE NIET KOMEN breek ik echt heel de tent af en niet alleen daarbinne... hahaha en voor die mensen die ons bij de eerste nederlandse bushalte hebben afgedropt in die rode auto BEDANKT!!!!! nu waren we tenminste om drie uur smiddags in puttershoek VOLGENDE KEER MET DE AUTO!!! groetjes aan die lieve drugshond bij de ingang
Leuk, alleen spijtig van het geluid, maar gelukkig stond ik net aant podium waar het dus wel lekker hard ging
Vaaag nachie maar zeker wel leuk feesy; wel takke-end rijden zeg en wat was 't moeilijk te vinden
Heb me echt heel goed vermaakt..Soske enzo bedankt voor de alchoholische dranken en de rest voor het schooie van de peuken, want die verkochten ze dus nie...zeer slechte zaak btw...en hou van honden, maar laat die joekel gewoon thuis!! het komt toch wel binne voor de rest goed staan stampuhh...beuqers van de avond thanks...dikke voor jullie!! goei feesje
ja het vervoer viel wel tegen,wij hebben een uurtje gewandelt van het station.het geluid was goed heb me goed geamuzeert ja wel ietsie te glad,jah voor een belgisch feesje is dit goed,al valt het probleem van de pendelbussen niet goed te praten!!!!
ja was best mooi feestje alleen beetje erg bezopen
wat een kutfeestman...geluid bagger...te grote locatie voor het aantal man dat er binne waren....geluid dat 10min uitvalt...dus gewoon verneukt...wel hele avond voor niks gezopen!!
Wat un RAMDULL feest!! Heb me superz vermaakt!!! Zag er allemaal wel leuk uit VIP ruless!!! IDEAAL gewoon!! Snap alleen niet hoe zo'n organisatie die een locatie neemt waar zo'n 8000 man in kunnen, zo loopt te blunderen met die pendels dat hadden ze toch wel kunnen bedenken Triest!!! Wel aankondigen dat om het half uur pendels rijden, die vervolgens gewoon NIET komen Desondanks met onze groep weer superz vermaakt 't Was zkrzz un dulle bedoeling
echt weer een dik feessie!!! toffe mensen lekker staan knallen vet mazzel gehad bij de controle zeg maar helemaal niet!! en zoals gewoonlijk weer KNIJPERLEIPHEID!!!!! enne bussen... sorry hoor maar daar was ik een jaar of acht geleden al achter dat het meeste wat met "openbaar vervoer" te maken heeft zwaar verkankerd is!!
vond t best wel vet tot 3u daarna veel darkcore gedraaid best wel kutmuziek . maja heb me zeker wel geamusseerd , gratis zuip de hele avond.maicky merci !!! en voor de rest stond muziek wel wa zacht en de grond was veel te glad , dacht da we op schaatsbaan stonde , 2 keer op men snater gegaan.mja was t wel waard !!
was een leuk feesie.......had er eig meer van verw8!!! echt kut geregeld ja die pendelbussen konden terug gelukkig meerijden met auto.....verder leuke lokatie alleen geluid kon veel beter
HET WAS EEN VET FEEST ,geluid mochten ze idd wel wat beter verspreiden. Ze moeten voor M-o-H niet het Thialf, maar Sportpalijs de Soeverein gebruiken<Vip Was oke. Alleen de organistie van de Pendelbussen was TRIEST! Jullie hadden mazzel dat het niet REGENDE! Slecht hoor...
hehe het was me wel een feestje hehe alleen hennig kut dat we een uur langer buite moesten staan omda de deuren pas om 8 open gingen inplaats van 7 de locatie was wel geweldig het geluid viel tege en het licht was nietz o geweldig ma de sfeer was er zeker wel de volgende keer weer
ik vond het ech wel een heel tof feestje!!! juis wel beter dat het niet vol was, had je lekker de ruimte!
Feestje was wel leuk alleen wel matig geluid. Was blij dat wij met de auto waren want heb inderdaad veel gezeik gezien met die bussen Wij hebben nog heerlijk staan parkeerplaats-afterenO:) Gratis drank was ook trouwens!
ik heb zover ik weet nog nooit z'n wazige organizatie gezien kut om heen en terug te komen met name terug slecht geluid en er is slecht gedraaid dit hele feest sloeg echt nergens op de vloeren waren best glad maar daar kon ik we mee leven maar zelfs dat konde ze niet goed regelen
Feest was ech super goed!! terugweg was echt SUPER LANG...16:00uur pas thuis, klote bussen!! Maar cker zeer goed vermaakt onderweg... En het gratis was natuurlijk ook zeer goed!!
Zwaar bagger feest, KUTBELGEN!!!
volume te zacht geen sigaretten te koop zaal half vol ijskoud maar dankzij supper veel bekende toch zeker een geslaagd feessie!!!
het was wel een goeie feest vip was topie geregeld met zuipe men maten die hadde allemaal te zuipen gehehehe goeie sfeer alleen gewoon zwaar klote geregled met die bussen als ze iets belofen moete ze het ook doen tja doe je dat niet dan krijg je rotzooi en da zulle ze ook wel gemerkt hebben HAHAHAHAHAHA
WAS GOEI FEESTJE,ALLEN DIE BUSSEN JA ZWAAR KUT GEREGELD MENSEN,OP T STATION 2 UUR MOETEN WACHTEN EN DAN ZONDAG NOG EENS 3 UUR! MAAR BUITEN WAS T BEST GEZELLIG WORDEN ,FLINK ROTZOOI GEMAAKT IN BELS!
IK KON LEKKER OM 7 UUR MET DE BUS MEE!!!
goed feestje maar wel kut geluid moet echt veel harder pita
wat een klote feest de sfeer was slecht muziek werdt meerdere malen herhaald en de bus zouden om het half uur rijden nou mooi niet dus klootzakken bedankt !!!!!!!!!!
echt een zwaar vet feest was tenminste lekker beetje rustig werd goed gedraaid maar voor mij het laatste feest van masters of massacre was een kutstreek man met die bussen was gvd. zelfs te laat om te gaan werken.
niet geweldig maar toch goed feest! vervoer terug was zwaar klote vanwege het ontbreken van pendelbussen, maar ik ben nog een paar km met de auto naar een dorp gereden in nederland, bedankt heren!! verder bakte de lightjockey dr niets van, zonde want de lichtaparatuur was toch echt wel vet!
ik zat toevallig als eerste in die bus wij moesten die bussen ook naar de voorkant brengen ze wisten niet eens dat ze ons moesten vervoeren!! ze stonden richting fuutlaan in 1e instantie!! mongolen... op deterugweg opnieuw geluk gehad konden nog net meemet die 2e bus ik vond het super wreedalleen er veel wazi's
Zwaar vd kaart whaha, Was un goed feest, vette battles, enjah VIP he, gratis zuipen de hele avond alleen un kut organisatie, waar bleven die F*cking Pendelbussen?? maarja was opzich wel lachuh, waren veel bekende
Het was zker een lache feest maar alleen die klote organisatie met hun klote bussenK hbe gewoon 7 kilometer moete lope....Maar wel lekker rooie wodka geript ahhaah
was wel lagguh daar..op iets of wat namaar heb me over t algemeen wel vermaak!! met muh gevonduh viparmband..gratis zauffuh voor noukie
totaal geen sfeer (n) weer n hoop pogo (wat zijn jullie DIEPTRIEST! ) gezien (n) maar de locatie was en de mensen met wie ik was 2 Chaos, verder werd er maar bagger gedraaid
Was een leuk feesie Het wachten s'morgens op de pendelbus duurde wel erg lang maar was wel heel erg gezellig Alleen jammer dat sommige mensen de boel dan gaan slopen!!
Uber Bruut Feest! Drank zeer goed geregeld met VIP. Alleen als die klote organisatie nu de bussen ook beter hadden geregeld..... Dan was het echt top geweest!
Was een vet feest!!! goeie sfeer etc. alleen dat de bussen niet reden was gewoon zwaar kut!! 1.5 uur gewacht en een dik uur gelopen naar luyksgestel was niet leuk volgende keer sla ik toch maar over met zoo een organisatie~!!!!
was zekers wel een moooie locatie....alleen jammer dat ut geluid ineens zachter stond...enne diej vip was uberrelax hele avond voor niks gezopuh.en toen ff in slaap gevalle van de zatheid.. ik voelde me net een koe ofzow ahcter in de vrachtwagen..KUTPENDELBUSSEN(merjah zow maak je wel weer wat mee he) ! !ennuh ze hebbe in belgie wel dikkes harde bomen nog koppijn
door dat de busse erheen telaat kwamen had ik er al nie meer zoveel zin in t feest is me opzich nie tegengevallen maar super vond ik t niet . en trug is al helemaal erg om rond 10u kwame er gelukkig een paar ouders van ons groepje ons ophalen. wah een *****organisatie
Alluhmaal knkrlijers daar!!! Klotuh organisatie! Maar we hebben er toch nog wel wat van gemaakt daar Whahaha Alluh belgen hebbuh ......rrrrr!!!
BBBBBBBBRRRRRRR VON HET OP ZICH WEL MEEVALLEN...VAGE ZOOI DAARZO...GELUID WAS MINDER, LICHTEN GING WEL DAT VAN DIE 4 DJ'S WAS VOLGENS MIJ RIJNSTE ONZIN....VIEL DUS WEL MEE MAAR WAS ZEKER GEZELLIG EN TOPPIE SFEERTJE....
De locatie is zeker goed te noemen. Moet gewoon wat beter georganiseerd worden maar dan kan je er ook leuke feesten geven dus zeker de moeite waard om naar toe te rijden!!!! De terrortime waar ik voor kwam was had het gewoon net niet terwijl er echt super Dj's stonden Maar de beste battle was de scratchingskill-battle een lekkere binnenkomer Ik zeg op naar een volgende maar dan wel met betere organisatie En voor de vrienden in de partybus, wat een heen en terugreis
Vette Battles Lekker Sfeertje Veel Bekenden Met VIP-Bandjes En Mooie Dames Lekker Hard oftewel HakkuH van begin tot einde
was wel een goed feestje.alleen volgende keer speakers door de hele zaal ophangen.en dj's wat meer naar voren zetten.k vond dat de mense te stijfjes waren.
zwaar vet relaxed feessie goei sfeerke, en gelukkig met de auto zo te leze nog bijna hele lange vakantie gehad in bels meej die leuke hondjes aan de deur
Wat heeft t voor nut om te zeggen dat t n zeer mooie locatie was met lekker geluid, als er toch geen feest meer gehouden mag worden? (Teminste, na wat er allemaal gebeurd is, denk k niet dat ze nog snel een vergunning krijgen.. en Masters of Massacre zal nu ook wel dikke bak failliet zijn.. toch? ) Verder was t zeker wel aardig feessie.. was rond 17:45 thuis, terwijl ik net 20 km van Eindhoven af woon, alleen vanwege die bussen Maar toch leuke gezellige terugreis gehad met een leuk groepje
feestje was prima,,alleen vervoer was zwaar bagger.. terugreis duurde bijna 12 uur gvd
Opzich was het best een leuk feesie!! Alleen wel een kk organisatie zeg eerst 2uur moeten wachten op de bus erheen en dan ook nog is 5uur moeten wachten op de bus terug en moest de helft ook nog is een vrachtwagen zitten Was pas 4uur thuis!!!! Geluid mocht echt wel veel HARDER en helaas haast geen terror gehoord Maargoed ondanks alles was het wel heel erg gezellig !! Oja die flessen vodka waren ook goed tedoen ALLES KAPOTTTTTTTTTTTT
Organisatorisch gezien nogal knudde, een dik uur te laat open, geen gastenlijst bij de VIP maar ik kon gewoon om half 7 al naar binnen lopen langs de VIP waar niemand stond Mokum battle was tegenvallen, Scratch battle was heerlijk. Geluid was vanaf Partyraiser zéér goed, daarvoor nogal wisselend. Sfeer vond ik niks, geen kat die meeklapte ofzo en veel stilstaanders. Wel leuke locatie en heel vriendelijke bediening, ganse avond gratis gezopen whehehe
ja wij kome uit de buurt en horden van dat kutvervoer naar huis en hebbe toen maar alle mensen die wij zijn tegen gekomen ff bij de eerst nederlandse bushalte gedropt, met onze wagens en over het feest heel vet maar ik mocht alleen niet met de brandblusser spelen!!
wacht je gvrd zo lang op die terror battle.. niks was het , dat schoot dus echt niet op. regel dan ook terror en niet van die wazige zooi alles door elkaar aant goooien echt fout. laat dan akira ff zin ding doen ofzo
sfeer zeer goed lokatie goed geluid te zacht pendelbussen: geen last van was met auto(rode civic)der heeft nog een meisje van a'dam ingezeten die het koud had(stond voor de ingang rond 7 uur) Ja die met zen muziek
het feest was opzich goed alleen mog het geluid wat m,eer door de zaal en niet alleen boven het podium ik vond the battle skills te lang duren waardoor het een beetje eentonig begon te worden
Was wel een lekker feesie! Niet te druk, zodat je lekker alle ruimte had om uit je dak te gaan!
HAHAHA KNEUZEN!! gratis gezopen heel de avond, bar personeel waren de helden! feest was niet schokkend, foto;s komen op CORE-C.NL// Borst vergroting door hand oplegging 0.50€, niet goed geld terug
VeT, VeT, VeT... alleen die afterparty sleog helemaal nerges op
Lol was wel nog grappig feestje alleen kut dat er geen bussen kwamen, wij hebben savonds naar de soeverein moeten stappen van aan het station en smorgens ook weer. inplaats van om half 9 thuis waren we om half 12 thuis Sfeer vond ik wel goed, alleen spijtig dat de helft van het volk dat er was in een "alles kapot" stemming was
belgie nee daar ga ik niet meer heen voor een feest, en de belgen nog nooit hebben gehoord van een decor heb ik het toch wel naar mn zin gehad. door de battle: Scratching skills
was een goed feessie ! maar eerst 3 uur op die kk bus w8 en die kwam nie en vervolgens na nederland lopuh en nog een heluh rondreis en half 4 thuis! kk organisatie !
t kwam langzaam op gang maar uiteindelijk kwam t in mijn ogen toch nog vrij behoorlijk goed ! Bass-D vs Partyraiser vs The Viper vs Vinyl Junk zorgden voor een zeldzaam vertoonde show en dat t geluid nie altijd goed klonk ligt aan de geweldige deejays die alles zo nodig vol in t rood moeten rossen jammer voor diegenen die moesten pendelen
Taxi heen.. taxi terug.. fijn hoor ! .... VIP was relaxt gratis zuipe.. eigen wc zeer goed feestje.. toen ik eenmaal binnen was dan.. volume stond wat laag.. maarja kan niet alles hebben.. wat wel een uitvinding was : Airco op een feest
ik von ut echt en prachtig feeske helemaal nie stil gestan
Had er meer van verwacht Geluid was kut en het deur beleid mogen ze daar ook wel eens aan passen Voor de rest vond ik alleen de scratch battle goed, de rest klote maar wat aan (N) De heen en terug reis waren iig. wel de moeite waard
Geweldig feest jammer dat t zo rustig was maar dan had je wel de ruimte werd ook heel vet gedraaid alleen t geluid was de ene keer goed en andere keer slecht en op t einde was t kankerslecht geregeld met die KANKERPENDELBUSSEN was GVD 16.00 thuis kutorganisatie
ondanks dat ik de polonaise heb gezien het kutgeluid kut decor en dat de djs naar mijn mening te ver stonden was t tog wel grappig alleen vooer mij geen belgie meer
Jeh het kon allemaal idd beters...maar jeh heb me wel ZEER goed vermaakt oei oei oei!!!!
haha jullie moete maar zien was een super dik feest.. helemaal goud v.i.p...lekker dronke en PARTYRAISER!!! enj akira is al gigantisch lang kut ..gewoon super!!!
terror viel tegen dattie kankerbus niet kwam viel tegen voor de rest was het KNETTER
hmmzz... beetje slecht georganiseerd... met de pendelbussen..... maruh, verders toppiej
ik heb me best vermaakt, maar had er toch wel wat meer van verwacht, en dan die fokking bus waar we bijna 2 uur op hebbe zitte wachten!!dat was egt bagger geregeld
WAT EEN KUT ORGANISATIE... bedankt voor de rit in de vrachtwagen met woute escort...bedankt da je ons 5,5 uur heb laten w8te om naar huis tekomen......maar wel bedankt voor al dat 'gratis' drinken en twas mooi feesje lokatie muziek
haha die vip, geweldig maar wat een gekkenhuis met 8 draaitafels toch nog best goed gelukt aleen jammer dat het zover van het publiek afstond , thanx mensen
klote tyfus tering organisatie!! je hoort je bezoekers niet zomaar massaal in de middle in de kou te late staan!!!!
het was echt een geslaagd feesje met een goeie sfeer en dikke schijve!! alleen die rotte kuthond!!mja voor de rest was het VIES KNALLLEEUH!!!
Pfoe... 2 uur pas thuis van een feest na kei lang gew8 te moet5e hebbe in Belgie. Vond het niks nie gek da er vanalles gesloopt werd en vernield. Toch was de terugweg wel vet!!
voor o.a. Partyraiser & zeker ook voor MC Da Hustla.... was echt super gezellig.... en die danseresen waren ook om te kwijlen zeg.... echt een top feest
GVD 4 UUR LATER THUIS DAN NORMAAL... KLOTE ORGANISATIE.. BETAAL DE TAXI MAAR TERUG
Geslaagd avondje! Geluid stond wat zacht maar al met al heeel lekker gegaan!!!
IK HEB EIGENLIJK NIKS GEMERKT VANDIE 4 DJs+8 DRAAITAFELS TEGELIJK(zogenoemde : Battles!?)...WANT DAT WAS OOK GWOON N OASE VAN ILLUSIES(zo zag k t tenminste)
ik vond het een grellig vies feejuh. ik denk da ik vandaag en morgen toch wel wa spierpijn ga hebbe in mijn BENEN BUIK BORST NEK en ARMEN. en KUTBELGEN BESTAAN NIE ---- alleen ikke ik was pas om half negen daar ofsow moest nog eerst 3g snats binne joepere BTW akira is happyhardcore---- ohja AFTERPARTY IN DE SHAFT WA WEL MEGA BOM ( een gans uur trance en dance ligge luisteren shit man zo'n koppijn had ik nog nooit gehad
Was op zich best lachuh, maar nie dat ik zeg super speciaal
heb me goed vermaakt daar...beetje jammer van die klote hond en dat ze er geen peuken verkochten was ook wel kut eigenlijk
was wel mooi... alleen wat was die klote vloer vooraan glad waardoor k op het begin van de avond al met mn poot omhoog lag bij de ehbo En de terror was geen goeie harde terror!!
lokatie 8 , inrichting van de lokatie 6 , Sfeer 5 , Geluid (in het midden daarbuiten 6,5 . Feest zou om 19u beginnen en ik was er al om 18u30 ... deuren waren pas open om iets na 20u ... Maar kheb me bij momenten goed geamuseerd
het was best bagger jah... halverwege leek het wel of er een versterker gesprongen was.. de muziek zou ook wel wat beter hebben gekund.. en als de allerlaatste terrorbattle begint met jungle-achtige breakbeat begint.. dan is dat toch sneu voor die 30 euro.. maarja... de mensen waren iig wel relaxed.. jammer van de lokatie... want die was echt ideaal!!! ( en die vrouwkes hadden wel wat grotere boobs mogen hebben )
Groene timetable laat tijden zien waarbij de klok verzet wordt. 'z' voor de tijd geeft zomertijd aan, 'w' wintertijd. Grijze timetable laat tijden zien alsof er geen overgang naar zomertijd plaatsvindt.
Nog maar twee weken te gaan tot dat ruim 35 van de beste hardcore dj’s elkaar te lijf gaan met 8 draaitafels en 5 mixers in battles tussen 4 dj’s tegelijkertijd. Daarom wil de organisatie middels dit persbericht iedereen nog een laatste keer op de hoogte brengen van de laatste ontwikkelingen en iedereen nog een laatste maal op het hart drukken dat er nog vele evenementen zullen komen met een indrukwekkende line up maar dat een programmering zo extreem als deze slechts eenmalig te aanschouwen zal zijn! 97
Het is zover. Dj Chaos begint met de maak van zijn videoclip. Eénmaal gereed dan zal deze te bezien zijn op één der muziekzenders. Gedacht wordt aan TMF en The Box. Chaos zet hiermee zijn definitieve stap de profwereld in. Desalniettemin blijft hij zijn fans trouw zo ook zij hem trouw zijn. De opnames worden namelijk gemaakt in Lommel en wel op 26 maart 2005. 118
In juni kondigde masters of massacre het children of the core festival aan, en kreeg iedereen de kans om zijn stem te laten horen bij het beslissen van de line up. Via verschillende forums, de e-mail en via de masters of massacre website stroomden de suggesties binnen. Na alle inzendingen zorgvuldig te hebben bekeken heeft de organisatie getracht de ideale line up samen te stellen. 106
Een nieuwe organisatie op hardcore gebied in Nederland “Masters of massacre” lanceert het nieuwe hardcore concept “Children of the core”. Dit evenement vindt plaats in een nieuwe lokatie en ze vragen jouw input wat betreft de lineup! 178