Partyflock
 
flyer Pokke Herrie
-
Turbinenhalle (binnen) op de kaart Site
Im Lipperfeld 23
Oberhausen

Tickets & prijzen Pokke Herrie

Early bird:€ 19,95250 beschikbaar
Voorverkoop:€ 24,95
Deurverkoop:€ 30,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
16
Stemresultaat: zeer goed
geweldig918%
zeer goed1734%
goed1632%
ok48%
voldoende12%
onvoldoende24%
slecht0
zeer slecht12%
waardeloos0

8 waarderingen

Street Fighter
vette locatie! kwam fred F. nog tege..... :)
Feline_s
was een super feest!
Joey Daanson Janssen
Gaaf!
kussjoycehc
top feestje!
Lovemy2kids
Het muziek stond te hard; waardoor je soms moeilijk kon horen welke dj draaide. Verder prima feestje :D
Nico Crossbreed
Very bad soundqaulity @­ French and Terror Area ...­
leuke sfeeer , maar slechte kwaliteit muziek
Buenen
Heerlijke sets gehoord! Wel echt rustig gek

Line-up & Timetable Pokke Herrie

1Main
20:00 - 20:45:  Nederland hardcore
20:45 - 21:30:  België hardcore
21:30 - 22:15:  Italië hardcore
22:15 - 23:00:  Nederland hardcore
23:00 - 23:45:  Nederland hardcore
23:45 - 00:45:  Italië hardcore
00:45 - 01:45:  Nederland hardcore
01:45 - 03:00:  Nederland hardcore
03:00 - 03:45:  Nederland hardcore
03:45 - 04:30:  hardcore
04:30 - 05:15:  Italië hardcore
05:15 - 06:15:  Nederland hardcore
06:15 - 07:00:  Frankrijk hardcore
MC: Nederland hardcore, hardstyle, urban
2Area 2
uptempo, frenchcore, terror
20:00 - 21:00:  hardcore
21:00 - 21:45:  hardcore
21:45 - 22:30:  hardcore
22:30 - 23:30:  Frankrijk hardcore
23:30 - 00:15:  Italië hardcore
00:15 - 01:00:  Nederland hardcore
01:00 - 02:00:  Spanje hardcore
02:00 - 03:00:  België techno, hardcore
03:00 - 04:00:  Nederland hardcore
04:00 - 05:00:  Nederland hardcore
05:00 - 06:00:  drum & bass, hardcore, urban, rock/metal
06:00 - 07:00:  Nederland hardcore
MC: Nederland hardcore, hardstyle, dubstep
3Shadowlands Rave
early, millenium hardcore
20:00 - 22:00:  hardcore
22:00 - 23:00:  hardcore
23:00 - 00:00:  house, techno, hardcore
00:00 - 01:30:  Nederland hardcore
01:30 - 03:00:  Nederland techno, hardcore
03:00 - 03:30: Live: Nederland hardcore
03:30 - 05:00:  Nederland hardcore, hardstyle
05:00 - 06:00:  Nederland hardcore
06:00 - 07:00:  Nederland hardcore, hardstyle
MC: Nederland hardcore
4Area 4
all stylez
20:00 - 20:45:  hardcore
20:45 - 21:30:  hardcore
21:30 - 22:15:  hardcore
22:15 - 23:00:  hardcore, hardstyle
23:00 - 00:00:  Nederland hardcore
00:00 - 00:45:  hardcore
00:45 - 01:30:  hardcore
01:30 - 02:30:  hardcore
02:30 - 03:30:  België hardcore, techno
03:30 - 04:30:  Nederland hardcore
04:30 - 05:30:  hardcore
05:30 - 06:15:  hardcore, techno
06:15 - 07:00:  hardcore
The hardest of the Hardcore combined in 4 Areas !

Get your Ticket now: https://partyflock.nl/order_ticket/289246

Area 1 (Main) : Angerfist * Partyraiser * Tieum * Unexist * Art Of Fighters * Neophyte * Paul Elstak * Masters of Noise * Re-style * Alien-T * The Beat Controller * Bigfoot * Omira * The Syntax Mc

Area 2 (Uptempo // Frenchcore // Terror)
S.R.B. * System Overload * Spitnoise * Lady Dammage * Detest * Miss Enemy * Harry Potar aka Roms * Corruptive Chaos * Sandy Warez * Cryogenic * Hellter Skellter * Little K * Mc Buddha

Area 3 (Shadowlands Rave Area - Early / Millenium Hardcore) : Shadowlands Terrorists * Vince * JDA * Buzz Fuzz * Promo (Promo Files Set) * X-Treme * Kahlkopf * Chio * R-Kane * Mc Syco
→ lees meer

4 opmerkingen

Tumult
Werkzaam bij Partyflock
Waarom nou weer tegelijk met Together we are hardcore ? Kut concurrentie
Area 1 (Main) : Angerfist *­ Partyraiser *­ Tieum *­ Unexist *­ Art Of Fighters *­ Neophyte *­ Paul Elstak *­ Masters of Noise *­ Re-style *­ Alien-T *­ The Beat Controller *­ Bigfoot *­ Omira *­ The Syntax Mc

Area 2 (Uptempo // Frenchcore // Terror) :
S.­R.­B.­ *­ System Overload *­ Spitnoise *­
Lady Dammage *­ Detest *­ Miss Enemy Harry Potar aka Roms *­ Corruptive Chaos *­ Sandy Warez *­ Cryogenic *­ Hellter Skellter *­ Little K *­ Mc Buddha

Area 3 (Shadowlands Rave Area - Early / Millenium Hardcore) : Shadowlands Terrorists *­ Vince *­ JDA *­ Buzz Fuzz *­ Promo (Promo Files Set) *­ X-Treme *­ Kahlkopf *­ Chio *­ R-Kane *­ Mc Syco

Area 4 (All Stylez) : Bios *­ Kaaden *­ Kay Dee *­ TerrorClown *­ S-Kill &­ Morbius *­ Pink Passion *­ Madman B.­ *­ Synchron-X *­ D-Razor *­ Cheshire Cat *­ Mad *­ Paranoid *­ Chok Dee
 
Timetable:
Area 1 (Main) :
20.­00-20:45 Bigfoot
20:45-21:30 Omira
21:30-22:15 Alien-T
22:15-23:00 The Beat Controller
23:00-23:45 Re-style
23:45-00:45 Art Of Fighters
00:45-01:45 Neophyte
01:45-03:00 Angerfist
03:00-03:45 Paul Elstak
03:45-04:30 Masters of Noise
04:30-05:15 Unexist
05:15-06:15 Partyraiser
06:15-07:00 Tieum
Hosted by: The Syntax Mc

Area 2 (Uptempo // Frenchcore // Terror) :
20:00-21:00 Little K
21:00-21:45 Hellter Skellter
21:45-22:30 Corruptive Chaos
22:30-23:30 Harry Potar aka Roms
23.­30-00:15 Miss Enemy
00:15-01:00 Cryogenic
01:00-02:00 Lady Dammage
02:00-03:00 Sandy Warez
03:00-04:00 Spitnoise
04:00-05:00 System Overload
05:00-06:00 Detest
06:00-07:00 S.­R.­B.­
Hosted by: Mc Buddha

Area 3 (Shadowlands Rave Area - Early / Millenium Hardcore) :
20:00-22:00 R-Kane
22:00-23:00 Kahlkopf
23.­00-00:00 Chio
00:00-01:30 J.­D.­A.­
01:30-03:00 Promo ( Promo Files Set)
03:00-03:30 Shadowlands Terrorists (live)
03:30-05:00 Vince
05:00-06:00 Buzz Fuzz
06:00-07:00 X-Treme
Hosted by: Mc Syco

Area 4 (All Stylez) :
20:00-20:45 Bios
20:45-21:30 Cheshire Cat
21:30-22:15 Madman B.­
22:15-23:00 Kay Dee
23:00-00:00 S-Kill &­ Morbius
00:00-00:45 Kaaden
00:45-01:30 Paranoid
01:30-02:30 D-Razor
02:30-03:30 Chok Dee
03:30-04:30 Mad
04:30-05:30 TerrorClown
05:30-06:15 Pink Passion
06:15-07:00 Synchron-X
laatste aanpassing