😏
31 oktober 2011
georganiseerd door Monday Bar
–
M/S Silja Galaxy (boot)
Silja Line terminal, Värtahamnen
Värtahamnen, Stockholm
Zweden
M/S Silja Galaxy (boot)
Silja Line terminal, Värtahamnen
Värtahamnen, Stockholm
Zweden
Tickets & prijs Lucia Cruise 2011
Voorverkoop: | € 95,- |
Voorverkoopadressen
- Silja Line booking office: +46 (0)8-666 33 33 Booking code: MBAR
Minimumleeftijd?
20Bezoekers
Maximaal 2000.
Maximaal 2000.
Stemresultaat: geweldig
geweldig | 4 | 100% | |
zeer goed | 0 | ||
goed | 0 | ||
ok | 0 | ||
voldoende | 0 | ||
onvoldoende | 0 | ||
slecht | 0 | ||
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 0 |
Line-up Lucia Cruise 2011
Line-up is niet compleet.
Aladdin psy |
Aly & Fila trance |
Anneli techno, trance, psy |
Ashley Wallbridge trance |
Digital Punk hardstyle |
Hardstyle Masterz hardstyle |
Jack of Sound hardstyle |
Mark Sherry techno, trance |
Myon & Shane 54 trance |
Tha Playah hardcore |
Titan hardstyle |
Zatox hardstyle |
Statistieken
15 | bezoekers | |
9 | geïnteresseerd | |
46 / 33 | · | mannen / vrouwen |
29.6 | gemiddelde leeftijd | |
28.4 | leeftijd mediaan | |
1 | · | video |
13 | · | albumfoto's |
16 | · | opmerkingen |
1 | · | waardering |
geweldig | · | stemresultaat (4 stemmen) |
16 opmerkingen
Iemand al eerder geweest, aanrader?
Vraag het even aan Alex, die is er geweest..
http://partyflock.nl/user/3182:ILoveHardStyle
Uitspraak van -= Flatliner =- op dinsdag 8 november 2011 om 19:08:Hier moet ik toch ook echt nog eens heen
Uitspraak van VanMutshuYzen op maandag 28 november 2011 om 01:04:uh gewoon TnT ft mc V dus
Alleen Antonio Donà.
MONDAY BAR MAIN FLOOR
Starlight Palace, deck 6-7
21.30-22.30 : Kolizz (warmup)
22.30-00.00 : Ashley Wallbridge
00.00-01.30 : Aly & Fila
01.30-03.00 : Myon & Shane54
03.00-04.30 : Mark Sherry
04.30-06.00 : Zatox
13.30-15.00 : Jace
15.00-17.00 : DJ Anneli
MONDAY BAR FUTURE LOUNGE
Disco Zenith, deck 10
20.30-22.00 : Slim Vic
22.00-23.00 : Anuga
23.00-00.00 : Emil Segerdahl
00.00-01.00 : Kebbe
01.00-02.00 : Mad Fool
02.00-03.00 : Melvin Honda / True North
03.00-04.00 : Diamanic
04.00-05.00 : Amini
MONDAÝ BAR BLACK
Moonlight Bar, deck 6
Hosted by MC Villain
22.00-23.30 : Fredrik Grass
23.30-01.00 : Digital Punk
01.00-01.30 : Live: Hardstyle Masterz
01.30-03.00 : D-Block & S-te-Fan
03.00-04.30 : Titan vs Jack of Sound
04.30-06.00 : Tha Playah
MORNING FULL-ON
Moonlight Bar, deck 6
06.00-08.00 : Aladdin
MONDAY BAR T-DANCE
Moonlight Bar, deck 6
13.00-14.30 : Tava
14.30-16.00 : Organ Donors
Starlight Palace, deck 6-7
21.30-22.30 : Kolizz (warmup)
22.30-00.00 : Ashley Wallbridge
00.00-01.30 : Aly & Fila
01.30-03.00 : Myon & Shane54
03.00-04.30 : Mark Sherry
04.30-06.00 : Zatox
13.30-15.00 : Jace
15.00-17.00 : DJ Anneli
MONDAY BAR FUTURE LOUNGE
Disco Zenith, deck 10
20.30-22.00 : Slim Vic
22.00-23.00 : Anuga
23.00-00.00 : Emil Segerdahl
00.00-01.00 : Kebbe
01.00-02.00 : Mad Fool
02.00-03.00 : Melvin Honda / True North
03.00-04.00 : Diamanic
04.00-05.00 : Amini
MONDAÝ BAR BLACK
Moonlight Bar, deck 6
Hosted by MC Villain
22.00-23.30 : Fredrik Grass
23.30-01.00 : Digital Punk
01.00-01.30 : Live: Hardstyle Masterz
01.30-03.00 : D-Block & S-te-Fan
03.00-04.30 : Titan vs Jack of Sound
04.30-06.00 : Tha Playah
MORNING FULL-ON
Moonlight Bar, deck 6
06.00-08.00 : Aladdin
MONDAY BAR T-DANCE
Moonlight Bar, deck 6
13.00-14.30 : Tava
14.30-16.00 : Organ Donors