Partyflock
 

The Third Movement organiseert Label Night

gepubliceerd door , op
The Third Movement kondigt met trots aan dat op vrijdag 22 juli de allereerste TTM Label Night zal plaatsvinden in de Melkweg te Amsterdam.

Opgericht in 2000 door Sebastian Hoff (dj Promo) richt TTM zich hoofdzakelijk op de hardere stijlen binnen de dance muziek. Met haar 7 labels in diverse richtingen staat Third Movement voor het releasen van frisse, creatieve dansmuziek zonder artistieke concessies. Dit jaar zal TTM tevens haar lustrum vieren. Sublabels als Industrial Movement (een samenwerking met Lenny Dee, Industrial Strength records), Rude Awakening en Danamite records (label van Dj Lady Dana) vertegenwoordigd Third Movement een paar van de meest vooraanstaande dance stromingen binnen de Europese dancescene.

Op 22 juli zullen de diverse dj’s overwegend hardcore muziek ten gehore gaan brengen in de specifieke TTM stijl. Met als uitzonderingen Peaky Pounder en Armageddon Project, die bekend staan om hun futuristische industrial sound. Promo sloot vorig jaar Sensation black, Innercity en Mysteryland succesvol af. Lady Dana vertegenwoordigd dit jaar Third Movement op Sensation Black, Mysteryland en Q-base. Peaky Pounder was de afgelopen maand te horen op Defqon 1 en zal in het najaar met zijn debuutalbum uit gaan komen. D-Passion heeft net zijn “Wake up and become” release uit op TTM en zal deze zomer te zien zijn op het Dominator festival.

Als speciale gast zal Unexist 🇮🇹 deze avond optreden naar aanleiding van zijn recente release “The missing chromosome” op het Third Movement label. Als èèn van de beste turntablists in de hardcore scene staat Unexist a.k.a. Jappo garant voor een set stevige ‘recht in je raap’-hardcore met veel scratch invloeden.

De complete line-up voor deze avond: Promo, Lady Dana, Unexist 🇮🇹, D-Passion & Alex B, Peaky Pounder (FIN), Armageddon Project 🇮🇹, T-junction & Osiris en Husz & Dis-Funkshen (AUS). De artiesten Void Settler, N-Vitral, Hectic Fence & Xaphan, welke niet zullen optreden op dit evenement, zullen daarintegen wel aanwezig zijn voor een meet and greet.

Om de perfecte atmosfeer te creëren zullen VJ’s de gehele nacht beelden op de videoschermen in de Melkweg verzorgen. Daarnaast zal er een merchandise stand aanwezig zijn met exclusieve Third Movement producten. Kaarten à € 15,- (exclusief voorverkoopfee & abonnement) zijn nu verkrijgbaar door heel Nederland bij alle Ticketservice voorverkoop punten en de 150 grotere postkantoren. Online zijn er kaarten te verkrijgen via www.ticketservice.nl en via Third Movement’s online shop op shop.thirdmovement.nl.

De TTM Label Night zal plaatsvinden in The Max, de grootste zaal in de Melkweg, welke plaats biedt aan 1000 bezoekers. De Melkweg, gelegen achter de Stadsschouwburg aan het Leidseplein, is te vinden aan de Lijnbaansgracht 234a te Amsterdam. De locatie is uitermate eenvoudig te bereiken via openbaar vervoer of per auto. Diverse parkeervoorzieningen zijn aanwezig in de buurt. Meer informatie over hoe de Melkweg te bereiken is te vinden op hun website op www.melkweg.nl.

Bezoek de digiflyer op www.thirdmovement.nl/labelnight/ voor meer informatie over dit evenement.

95 opmerkingen

Artiest {SHOWLIST artist 8798, 85633}
zo dan das wel kikke :D
Peaky pounder!!!!! :D:D
D-passion:D, Armgeddon project:respect:,
Void settler :kwijl: & HuSzZsSz
en de rest is auk knalle!!!!!!

missgien wel ff kijkje neme dan
line up is zkrs lekker :D
laatste aanpassing
 
pff...heb 2 weken later m'n rijbewijs pas:( Was anders zeker aanwezig geweest!!

:respect:TTM:respect:
:respect: :yes:

zeker heen, als me gezondheid het toelaat :s

maar ach, een groot deel komt ook al op alex b birthday party 8 july :yes: en daar zijn we zeker weer @!!
laatste aanpassing
 
ikke ook
 
Peaky Pounder (FIN), owwjah :S
laatste aanpassing
TTM lekker duister knalluh zwaar kicke
 
Vet T-junction en Osiris..
heeel vet.. :jaja:

vrijdags.. :no: , zaterdag weer werken :(
laatste aanpassing
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 juni 2005 om 14:55:
Peaky Pounder (FIN), owwjah


jazeker
Kicken maar ik had Void Settler en wel bij willen zien.
 
Ben helaaas op vakantie dan :( maar anders was ik zeker wel gegaan!!! :D:D:D:D

:bounce::bounce: DANA!! :bounce::bounce:
osiris & t-junction

:respect:
 
Uitspraak van Knits op donderdag 30 juni 2005 om 15:30:
Kicken maar ik had Void Settler en wel bij willen zien.


Hij is er ook, maar hij draait niet/nooit :P.
Op 22 juli zullen de diverse dj’s overwegend hardcore muziek ten gehore gaan brengen in de specifieke TTM stijl. Met als uitzonderingen Peaky Pounder en Armageddon Project, die bekend staan om hun futuristische industrial sound.


Beetje vaag... dat is ook de TTM style, anders staat het toch niet op hun label :)
Peaky Pounder was de afgelopen maand te horen op Defqon 1 en zal in het najaar met zijn debuutalbum uit gaan komen


Hij heeft geloof ik al een album hoor..:jaja: En hij komt idd gewoon uit NL, oftewel alias Da Ghoose
laatste aanpassing
 
Artiest {SHOWLIST artist 22202, 44097}
Op vakantie... huilie!
Dit wordt geniaal!
Industrial in de melkweg (Y)
 
jahoor dan ben ik op vakantie lekker hoor :/
 
pffffffff jappo ... KOTS
misschien dat ik nu wel juist niet ga door die kut jappo
 
Ik hoef gelukkig niet in de rij te staan o:) ik gaat gewoon via de achterdeur 8)
 
Artiest {SHOWLIST artist 4040, 25724}
Uitspraak van Gio AKA Ravehard op donderdag 30 juni 2005 om 16:14:
Hij heeft geloof ik al een album hoor.. En hij komt idd gewoon uit NL, oftewel alias Da Ghoose


hij komt ECHT WEL uit finland hoor!
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 juni 2005 om 16:41:
pffffffff jappo ... KOTS
misschien dat ik nu wel juist niet ga door die kut jappo


Wat is er mis met Jappo??
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 juni 2005 om 16:41:
pffffffff jappo ... KOTS
misschien dat ik nu wel juist niet ga door die kut jappo


verstand verloren:S dom praat heb ik zelf wel:jaja:
Uitspraak van Gio AKA Ravehard op donderdag 30 juni 2005 om 16:14:
Hij heeft geloof ik al een album hoor..:jaja: En hij komt idd gewoon uit NL, oftewel alias Da Ghoose


Als peaky pounder is het zijn debuutalbum, als da goose heeft jeffrey toch alweer wat jaartjes geleden zijn debuutalbum gehad :)

voor de mensen die nog steeds denken dat peaky pounder een fin is:

Finse dj Peaky Pounder blijkt Hagenees
laatste aanpassing
 
Leuk! :D:D
Uitspraak van Splendid <Mr. Blonde> op donderdag 30 juni 2005 om 14:34:
Vind Third Movement de laatste tijd echt niks :nee:


Jij weet weinig.
Third Movement staat niet voor iets dat nu is, maar wat nog gaat komen.

Maar dat hoef ik jou als echte 'kenner' :no: waarschijnlijk niet te vertellen...

Ik ben cker aanwezig :D:D:D:D
laatste aanpassing
DE TURT MOEFMUNT !!!
 
Das pas een lekker feestje,moeten ze natuurlijk wel weer geven als ik op vakantie ben :-(
 
Third Movement..

Had hier cker bij willen wezen..

Wezig omstandigheden..gaat dat helaas niet.
..

Maar cker een Super line up...

Vind Third Movement de laatste tijd echt niks


Ga je toch lekker naar de Q-dance...

Third Movement staat uiteraard voor iets dat nog moet komen..

Maar alleen een echte Techno-Industrial..kenner ken dat weten..;)
laatste aanpassing
 
peaky pounder is een fin ! heb em ut zelf gevraagd @ Club hardcore !

wil hier zeker wel aanwezig , maar een vrijdag ...:no: dat lukt me bijna nooit ...toch maar kijken wat ik kan doen

:respect: TTM :respect:
 
Ziet er vet uit, zou er heel graag heen willen, maar ben dan op vakantie :(
FF kaartje HALEN!!!!!!!!!!!!!!
 
aanwazig! gaat zker vet worden:d:D:D
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 3417, 168}
Werkzaam bij {SHOWLIST location 14513, 22781}
D-Passion :D
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 juni 2005 om 17:55:
peaky pounder is een fin ! heb em ut zelf gevraagd @ Club hardcore !


:x
haha.. die is goed ja.. ik heb 't m zelf gevraagd..


maaruh geen hectic fence.. kan ik m nog niet zien... (voor de slimmerds onder ons: handje schudden heb ik geen behoefte aan)
laatste aanpassing
Ik heb er zin an :D
Wil hier zeker bij zijn :jaja:

Binnenkort maar's kaartje scoren ;)
Artiest X-Side
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 juni 2005 om 17:55:
peaky pounder is een fin ! heb em ut zelf gevraagd @ Club hardcore !


Lezen is voor sommige echt moeilijk volgens mij... :/

Probeer dit eens te lezen: Finse Dj Peaky Pounder blijkt Hagenees

Daar staat o.a. dat hij zich tijdens optredens ook altijd als Fin voor heeft gedaan...
laatste aanpassing
Waarom op vrijdag?!?! Verdikkie!
:bounce:
 
MElkweg om de hoek:P zeker ff kijkuh net etrug van vakantie ook:P :bounce:
Uitspraak van Poepzak op donderdag 30 juni 2005 om 17:18:
Als peaky pounder is het zijn debuutalbum, als da goose heeft jeffrey toch alweer wat jaartjes geleden zijn debuutalbum gehad


Hij heeft toch echt een cd voor TTM gemixt hoor... Dat was die 2e cd van r_AW :)
Uitspraak van Ockels op donderdag 30 juni 2005 om 17:05:
Wat is er mis met Jappo??


Misschien omdat Jappo altijd hetzelfde draait :yes: Als je die man 5x hebt gezien gaat keer op keer hetzelfde setje redelijk vervelen..
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 1435, 4024}
Had liever xaphan, void setler, en N vitral nog gezien. Vind dat 3thmm de line up wel een beetje magertjes heeft gehouden:/ mischien dat ik deze toch nog wel doe, al is het alleen voor ap en pp :p
Artiest {SHOWLIST artist 175696, 41598}
wel erg gruwelijk... ben alleen op vakantie dan!

toch blijft ttm erg vet!
peaky pounder is een fin ! heb em ut zelf gevraagd @ Club hardcore !


hahahahah :x
ja doe Unexist er ook nog maar bij :respect:

110% aanwezig!
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 juni 2005 om 16:41:
pffffffff jappo ... KOTS
misschien dat ik nu wel juist niet ga door die kut jappo


alsof iemand je mist :)
Uitspraak van Gio AKA Ravehard op donderdag 30 juni 2005 om 20:09:
Als peaky pounder is het zijn debuutalbum, als da goose heeft jeffrey toch alweer wat jaartjes geleden zijn debuutalbum gehad


Hij heeft toch echt een cd voor TTM gemixt hoor... Dat was die 2e cd van r_AW


ja maar dat zijn niet allemaal zijn eigen nummers he, dat is gewoon een mix en geen debuut album
het wordt wel weer in de zweetregen hakkuhh!!!
maar dat zijn we wel gewend denk ik zo:yes:
maar melkweg is wel erg :p
laatste aanpassing
Artiest Hazy
T3RDM snapt het wel
 
Artiest Da Hustla
VOID SETTLER :respect:

Wiertse Bende!
 
dit zijn de feesies :yes:
 
Artiest Hammer
ben sinds kort naar industrial gaan luisteren,
en ik ben echt verkocht nu! wat een vette muziek :jaja:

ben hier ook zeker aanwezig, dit word dan mijn 1ste industrial feest, en waarschijnlijk niet de laatste!
laatste aanpassing
 
Uitspraak van Splendid <Mr. Blonde> op donderdag 30 juni 2005 om 20:52:
Misschien omdat Jappo altijd hetzelfde draait Als je die man 5x hebt gezien gaat keer op keer hetzelfde setje redelijk vervelen..


:yes: Exactly
 
Zaterdag is er ook een leuk feest in Amsterdam-west maar dan oldschool en early rave :yes:
 
Hopelijk aanwezig :)
pffffffff jappo ... KOTS
misschien dat ik nu wel juist niet ga door die kut jappo


Blijf jij maar lekker thuis ;)
 
Artiest {SHOWLIST artist 44702, 68263}
heeel vett:D
godverdomme ff lekker pogo'en ...al die lui gek maken...Terror-Terreur-Pogo Brigade
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 1920, 811}
Voor de mensen die vrijdags niet kunnen en een wat rustigere oldschool & Early rave willen horen dan is er zaterdag 23 juli een leuk feest..https://www.partyflock.nl/party/44008.html
laatste aanpassing
godverdomme ff lekker pogo'en ...al die lui gek maken...Terror-Terreur-Pogo Brigade


FUCK POGO!!!!!! :devil:
wat een geauwehoer over peaky wat maakt t uit waar die knakker vandaan komt draait in ieder geval fucking lekkere muziek, zal dan ook ckr aanwezig zijn deze avond!!

pogo?? pogo???? GODVERDOMME hakke moet je!!
Heb nou al vette zin. Peaky Pounder roeleert bigtime!!!!!!
Zeker aanwezig
 
Werkzaam bij Audiophonik
Artiest Amanael
peaky pounder is een fin ! heb em ut zelf gevraagd @ Club hardcore !


dat is een nederlander die ook techno produceerd als Da Goose.
hoe heet die kerel ookalweer Jeffrey de Gans toch.
Anyway dat verhaal over peaky is een grote grap...
maaruh die avond lijkt me wel bruut, misschien kom ik wel s kijken.
 
vrijdag :/ verdomme waarom altijd op vrijdag :(
 
ziet er heftag uit:D
 
Uitspraak van non stop aktie op vrijdag 1 juli 2005 om 19:37:
Blijf jij maar lekker thuis


zals ff tegen je hoofd aan pogo-en :devil:
gvd.. echt verrot... dat mis ik weer:(:(

wel lekker trouwens jappo op 3rd movement:jaja:
zals ff tegen je hoofd aan pogo-en


'K zie je wel op HB,je weet hoe ik reageer als er in mijn buurt wordt gepogo-ed :devil:

Maar in jouw geval wordt het haarspeld-terreur ;) :jaja:
Maar in jouw geval wordt het haarspeld-terreur


:D O:)

Als je 't maar weet! :P
 
:[

tot HB :bier: lijpe-haarspeld-terreur-bende :[
laatste aanpassing
'k denk dat ik m'n haar maar in een knotje doe met je :bier: :P

lijpe-haarspeld-terreur-bende


:bloos: 8)
WOEI :bounce:

Kaartje is in the pocket!! :D

Heb zin in die lekkere rauwe techno en dikke industrial :doetiwoep:
 
Uitspraak van Water Joe Junkieee op dinsdag 5 juli 2005 om 03:35:
'k denk dat ik m'n haar maar in een knotje doe met je


Dat soort dingen doe ik dus echt alleen als ik dronken ben O:)
Dus jij mag je ieder feest wel zorgen maken :yes:
cker ff kijke/raggen hier
 
Lekker hor en ik ben ook van de partij oja en ik ga mee met een DJ!!!!
laatste aanpassing
 
waar haal je je kaartje?
ticketbox aan de deur?
ticketservice, midtown

zie de site van t feest
laatste aanpassing