Partyflock
 

Progressive house liefhebbers worden in Panama bediend tijdens ADE

gepubliceerd door , op
Sudbeat & Hope Recordings
Het Amsterdam Dance Event is uitgegroeid tot 's werelds grootste club evenement en Panama presenteert over vijf dagen zes evenementen waarbij maar liefst 51 artiesten plaatsnemen achter de draaitafels. Op zaterdag 18 oktober komen progressive house liefhebbers aan hun trekken bij Panama Amsterdam. Hernán Cattáneo, Nick Warren en Olivier Weiter zullen in de mainroom hun geliefde sound laten klinken.

Hernán Cattáneo is een uitzonderlijke artiest, decennialang reist Hernán Cattáneo de wereld over en heeft hij duizenden muziek liefhebbers geïnspireerd over de hele wereld. Het is direct te horen wanneer Hernán Cattáneo staat te draaien, zijn geluid is speciaal en een ware belevenis; progressive house waarbij uitstappen naar Tech House en Deep House niet worden geschuwd.

Ook Nick Warren heeft zijn eigen sound. Zijn indrukwekkende carrière is hij begonnen als tour DJ van Massive Attack waarna hij resident van super club Cream werd. Vervolgens is Nick Warren de gehele wereld afgereisd en uitgegroeid tot een van de meest gerespecteerde dj's ter wereld. Altijd in staat om op top niveau te presteren terwijl hij constant blijft vernieuwen en verbazen. Nick Warren en Hernán Cattáneo worden bijgestaan door een van Amsterdams rijzende sterren; Olivier Weiter. Olivier Weiter heeft snel naamgemaakt in de Amsterdamse Scene en weet met zijn mix tussen house, melodieuze techno beats en in staat om het publiek te hypnotiseren.

Primeur
Panama heeft tijdens het Amsterdam Dance Event een primeur; het nieuwe club geluidsysteem van BOSE, een op maat ontworpen geluidsysteem, zal gedurende alle ADE evenementen in Panama te beluisteren zijn. Bose presenteert met deze primeur een systeem van wereldklasse dat uniek is in de clubscene. Tevens zal op een creatieve wijze gebruik worden gemaakt van 3D video mapping en spectaculaire visuals.

1 opmerking

Daar zijn we dus bij!
Wordt een vette avond in de main room! Misschien nog ff kijken bij Martin Röth, ligt aan de time-table ;)