Partyflock
 
Forumonderwerp · 740629

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.



Vrijdag 15 April zullen Generation-x events en Exceptional events hun handen ineen slaan voor een evenement genaamd Inferno De eerste keer dat deze twee organisaties samen gaan werken zal het resultaat gelijk een statement moeten gaan zetten. Omstreeks 22uur zullen de deuren zich openen en er toegang verleend worden aan een zaal met de capaciteit van 1000 personen vol oorverdovende hardstyle, jump ,hardcore en oldscool sounds. Dit zal gecombineerd worden met unieke laser shows en verblindende licht effecten. De opening zal gedaan worden door Tim E en Slavko van het [url name=C-Town Dj Team][/url] uit Coevorden. Deze dj’s zullen jullie gaan trakteren op een stevige hardstyle set van de bovenste plank. Daarna zal om half twaalf het Extreme dj team bestaande uit Marc Stevens events en Lex D ,de draaitafels in beslag gaan nemen en het publiek voor de aller eerste keer gaan presenteren met hun spetterende hardstyle act. Als het publiek dan helemaal opgewarmd is zullen Buzz Fuzz en Champ-e-on het roer overnemen en overgaan op het Oldscool en hardcore gebeuren. Daarna zal om half drie de voor iedereen bekende Dj Paul Elstak controle nemen over de draaitafels ,en zal ook deze top dj samen met zijn maatje Mc Ruffian een geweldige show neerzetten. Als afsluiten begint om vier uur niemand minder dan Dj Outblast onder andere bekend van de Masters of Hardcore feesten. Over de hele nacht zullen de artiesten ondersteunt worden door Mc Da Syndrome.
:bounce: Ben benieuwd, gaat een super mooi feessie worden :D (Y) en dat in Ter Apel :jaja:
 
Artiest Sonic
Dat word knalluh met zn alluh :D:bounce:
Artiest Tim-E
We hebben er zin in!
 
:bounce: en dat lekker dichtbij (Y)
Superdj's en dat in Ter Apel:D Goed gedaan or:bounce:
 
Thx Casj ;-)
gaan we zekers doen
en dat mooi dicht bij huis met een vette line-up
Outblast :kwijl:
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 33973, 23752}
Gaat knallen worden :bounce:

Nu s helemaal nix op aan te merken

:respect: DJ Paul :respect: MC Ruffian :respect:
Nice work guys !! :jaja:

(L) to Jeroen & harm Jan
 
;)
(Y) eindelijk goeie muziek in die Tent.. het werd er laatste tijd al stukken beter heb ik gehoord..
ben er benieuwd .. iig goeie boxen ophangen.. die er nu hangen moet al zachter bij het nummer van Satisfacion :no:
(anders explodeerd de shit :P)
Mooi lopend naar een feest met goeie line-up (y)

Goed Bezig!
laatste aanpassing
idd hopuh dat ut geluid wat beter word!!!!!! Maar ze hebbe iniedergeval al goede bedoelingen. eindelijk draaien ze dr een keer muziek!!! haha :bier:
 
:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: !!!!!!!
 
Dat wordt geweldig!!!!!! Lekker dicht bij ook!!!
(Y) Line - up :bounce:
This party will let me dance :bounce:
Hell yeah !! :D
Whoehoe!.. en dat naast de deur! :D
Cker aanwezig (Y) :p
 
Artiest Confider
Haha jepz lekker op de fiets heen :P
en met zo´n line up zal ut ckrs een super feesie worden
ene kunnen we weer keertje naar de Bermuda toe
Zie jullie daar
 
lekker :bounce:!!!
 
leuk :D
 
Jottum!!! :P
Gekkenhuissss :yes:

We gaan het dak eraf Blazennn!! :bounce:
Wha ha haah, even the girl like it! :P

Inferno will seriously damage your hearing

:D:D
 
hmm die line-up vind ik wel te pruimen !
 
dat wordt feesten in terror apel........
 
die naam heb ik lang niet meer gehoord "Terror Apel":P
Maar na dit feestje:P
 
wat is er na dit feestje ?
die naam heb ik lang niet meer gehoord "Terror Apel"

Maar na dit feestje

Miss wel weer??? Of was dat juist niet de bedoeling:P
 
who knows ;) misscien zetten we ter apel wel helemaal op zn kop :jaja:
laatste aanpassing
Whaha, gaan we doen toch:bounce: :D
ja ter apel kan wel een opknapbeurtje gebruiken

breek maar af :yes:
 
agree ;)

ff de vergrijzing van ter apel de deur wijzen :bounce:
 
Aanwazig....

mag ik nog wel Lonsdale aan in Bermuda btw?

:respect: Paul :respect:
 
nope :nee:
 
neeeeeee wat moet ik nu aan doen dan???????????????
 
uhm Ausie ?
laatste aanpassing
Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle overeenkomsten tussen generation-x ,Eceptional events en bezoekers van haar evenementen • Legitimatie verplicht • Minimumleeftijd 16 jaar • Parkeer op de aangegeven terreinen. • Bezoekers kunnen voorafgaand aan het evenement gefouilleerd worden. Degene die zich hieraan niet onderwerpt kan de toegang geweigerd worden • Rascistische uitingen ,lonsdale ,kisten,voetbalshirts en caps worden niet toegestaan • Het is verboden de volgende zaken mee te nemen naar de plaats van de voorstelling: foto-, film- en andere (geluids- en/of beeld-) opname-apparatuur, (alcoholhoudende) dranken, drugs, glaswerk, blik, vuurwerk, plastic flessen, (vuur-) wapens en andere gevaarlijke voorwerpen • De organisatie kan personen de toegang weigeren of verwijderen van de plaats van het evenement • Bezoekers zijn verplicht zich te houden aan voorschriften en/of aanwijzingen van het ordepersoneel • Het betreden van de plaats van het evenement en het bijwonen ervan is geheel voor eigen risico van de bezoeker • De aansprakelijkheid van de organisatie is in ieder geval beperkt tot het bedrag dat haar verzekeraar in een specifiek geval uitkeert vanwege enige schade c.q. letsel ontstaan aan bezoekers en/of goederen van bezoekers • Tijdens het evenement kunnen opnames gemaakt worden. Alle bezoekers geven door betreden van de plaats van het evenement stilzwijgend toestemming aan de organisatie om video- en foto-beelden te verveelvoudigen, openbaar te maken en/of te exploiteren
 
Gaat dan wel in Auss:yes:... wel Jammer dat Lonsdale steeds vaker geweigerd wordt....

maar Pogo is toegestaan aan de regels te zien :yes:
zeker weten aanwezig doen we ff!!!! jeroen we gaan knallen daar
 
maar Pogo is toegestaan aan de regels te zien


kut pogo altijd! ach ja er moeten altijd gasten bij zijn natuurlijk die de boel moeten verzieken :@
kut pogo altijd! ach ja er moeten altijd gasten bij zijn natuurlijk die de boel moeten verzieken


idd :(
laatste aanpassing
Fuck off met je Pogo
 
bang dat je nagels breken ofzo.... doe gewoon is gezellig mee dan :P

DJ Paul komt... dat betekent :respect: Pogo Action :respect:
juist...pogo :D en waarom mag je daar geen lonsdale :S das echt zielig
 
beetje meer variatie in uitgaans kleding is ook niet verkeert ;)
mee eens en ik heb ook wel variatie maar om dan meteen lonsdale te gaan verbieden... ik denk dat je meer bezoekers trekt als lonsdale wel gedragen mag worden.