Partyflock
 
Forumonderwerp · 737724
 
?
Daar word je gierig van..
hej old je begon zelf over je opa joh! wie probeer je nou voor de gek te houden? jezelf neem ik aan? mensen die vaag lullen hoefen niet altijd :vaag: te zijn kijk eerst naar jezelf en dan naar een ander! dan kom je verder dan je denkt! :[
ja?
ook best fucktuptzonderspatiesvoorjoudoorzettertjehahagewoo­nechtleukditalvastbedanktvoorjetoegevoegdelolwordz­eergewaardeertlaterz
hej old je begon zelf over je opa joh! wie probeer je nou voor de gek te houden? jezelf neem ik aan? mensen die vaag lullen hoefen niet altijd te zijn kijk eerst naar jezelf en dan naar een ander! dan kom je verder dan je denkt!


wat wil je nou precies zeggen....
terror girl into op moment 1lijnzegmar staan samen sterk en vormen het ideale team om bijdehandjes die onze lol upgraden uit te dagen tot vage rommel die mijn ouders vast niet begrijpen.jullie kunnen dus nog terug en snel die pc afsluiten.maarja je kan ook gwoon niks doen.kijk maar ff terror girl xxx
haha ik snap em ja maar waar is die old nou ineens? ik verwacht wel wat trug natuurlijk anders heb ik voor niets getypt whahahaha lol ik sta op met lol en lol lol lol de dag rond :vaag:
Rondje 33,5! je ligt op schema
mijn rondje duurt al 250%lol
laatste aanpassing
ow nou wat ik eigenlijk wou zeggen/brabbelen was dat je je eigen voor ons echt niet groot voor hoeft te doen hoor :) als je wat kwijt wil ik wil best ff luisteren als je ergens mej zit enzo minderwaardigheidscomplexjes ofzo ik luister graag.
beetje jammer tja van die stad waar je vandaan komt das niet zo fijn maja kan jij ook niets aan doen je zal er vast niet zelf voor gekozen hebben om jezelf/jou te zijn. doe rustig an he
laatste aanpassing
Ik zit hier met Ruud Krol en Johnie Rep B)
shit happens
en wie mogen ruudje knol en johnny rap wel niet zijn? kennen we die?
abnrs? of wa? :x

moet ik nu gaan bibberen? zeg het maar als ik je er blij mej maak wil ik da best ff doen :vaag:
Dat is van voor jou tijd... heb je geen gabbernazitje ofzo?
Wil je ff dansen ofzo....
gabber? ga ff auwe knoeiels uit de sloot halen zeg ( echte gabbers bestaan niet meer) what evah het gaat weer ovr een grasspriet en een veer sjonge jonge kom eens met een goed onderwerp dandoe je teminste wat nuttigs


dansen? mwa nej wil wel stampuh of pogo maja ieder voor zich :D
Zooitje peper op je eitje vanmorgen gehad PFFFFF ;p
Blaas niet zo hoog van de toren joh!
zal ik je snel uit die droom helpen gebruik alleen op feesten en aangezien ik dit weekend niet naar een feest ben geweest is nu dus de grote kans en ja let op hier komt het dat ik NUCHTER ben... :) ben gewoon goed gek en mezelf en dat zal niet veranderen ook :)
en aangezien ik geen eieren lust en peper al helemaal niet klopt jouw vraag nu niet meer das nou ontzettende tijdverspilling geweest
De groeten van mezelf aan jezelf dan ok
isnt she great!!!!

luvyax
spontaan is m'n middle name ;)
BllllllOooooWwwZZaaHHHH zow goed
laatste aanpassing
:bloos: zo doe je dat meissie
vast niet bij of op jou.
doe nog eens voor hoe??
:bloos: jedat!
kan ik nie wat zijn die tekentjes die er voor en er achter staan?
De kloeinkertjes....Terror... kan jij je vriendje niet ff gezelschap gaan houden ofzo..
Wat wil je dan in godsnaam?
hoezo wat te doen met je ex??? wil je haar opeten ofzo???:S
goh late reactie kan je klok kijken? die gozer slaapt allang man whahaha :P
in godsnaam niks

jij wel?


Ik kan wel het een en ander bedenken ja...
Spelletje rummikub?
levend ganzenborden dan?
 
wat je met je ex moet doen afschrijven en vergeten als het echt een lul is.en anders vriendjes meej blijven!!!
Oh yeah....
foto's van haar op internet zetten ;)

nee gewoon doorgaan met je leven en lekker je ex je ex laten.
laatste aanpassing
Niks ..

het is niet voor niks je ex O:)
 
mn ex gooi ik in de prullenbak, stop ik in de bezemkast, zet ik op het dak of schopk het huis uit


















:yes:
:no: Laat hem gewoon en das andersom ook ff Geen contact :yes: Was de enigste oplossing maybe ooit een vriendschap :D
 
sex me je ex ... (Y)
wij zijn beste maatjes:knuffel: geworden, we gaan nu nog leuker en beter met mekaar om dan toen we de laatse maanden wat hadden...maar in het begin was het klote ff klote we hebben tenslotte drie jaar wat gehad:lief:
wij ook...we zijn gewoon hele goeie vrienden...:D
 
Lintje er omheen en weg geven :)
neuken (Y)

en anders ophangen :[
grote praatjes.geloof er niks van haha wel grappig
 
Wat te doen met je ex?
Euhm, zo snel mogelijk proberen te vergeten en na verloop van tijd alleen de leuke herinneringen overhouden zonder hem/ haar terug te willen.