Partyflock
 
Forumonderwerp · 728715
19 november naar The MAtriXX geweest in Nijmegen, Jumpstyle XXlerator avond. Was een leuke avond... er botste ineens een ventje tegen me aan. En ineens voelde ik een intense hitte aan mn vinger. Leek wel een peuk ofzo... echt mn hele hand verkrampte ineens.

Maar eens naar de wc's geweest, ( terwijl ik hard ging op de pillen) ik gekeken, was helemaal rood geworden. Nou ff onder de kraan ermee, damn het pikte toch best wel erg.

Nou ff naar de EHBO dan maar... ik daarnaartoe.

'Ja dat is niks, zal wel een peukje zijn geweest ofzo wat er tegenaan is gekomen. Kom op is niks, doe ff onder de kraan is het zo over'

Ik gedaan... Maar omdat ik hard ging op dat moment ging ik maar terug naar de zaal toe. Ik deed met mn zweetbandje het nat houden.
Ik merkte later die avond dat ik mn hand niet meer kon gebruiken... maarja daar denk je niet bij na.


De volgende morgen... ik werd wakker met het gevoel er een auto over mn hand was gereden. HELEMAAL DIK

Een grote plas felgele rotzooi lag op mn bed. Ik schrik wakker en bekijk mn vinger. Ik heb nog nooit echt zoveel pijn gehad. Ik ging die maandag erop naar de dokter.

Het werd snel duidelijk dat het ging om Zoutzuur dat op mn vinger is gevallen.
Ik moest het maar insmeren iedere dag en schone pleisters erop doen.

Gister ging ik maar naar de dokter... mn vinger begon er nogal raar uit tezien


Zoals je ziet kijk je gewoon op het bot. Ik werd gister met een noodvaart naar het ziekenhuis gestuurt. Hier zeiden ze dat waarschijnlijk een groot gedeelte van mn vinger verloren zal gaan. Hier komt kunstweefsel voor in de plaats.

20 december ga ik naar de plastische chirurgie om weefsel enzo aan te brengen.


In wat voor een kutland wonen wij waar mensen gewoon zoutzuur mee naar discotheken nemen om over mensen te gooien.
Waar gaat t heen dan :S hoe haalt iemand t in ze botte kop om zoutzuur mee naar een discotheek te nemen!!! :nee:

Hopelijk komt t allemaal nog goed met je vinger! Sterkte iig (F)
:| Sterkte ouwe!
 
Ik zal iig wel wat beter uitkijken als ik naar de xx ga... kom er regelmatig en als ik mn vinger brandt ga ik toch dan wel ff na wat t is na t lezen van dit verhaal :yes:
 
gek he.. je gaat naar een feest om te feesten ensow niet om zulke zieke geintjes uit te halen.. :@:S en de ehbo is meestal kut :[ majaa..

sterkte met je vingertje!! (Y)
hoe gaat ie nou?
 
pff dat mensen zoiets meenemen naar binnen:S!egt triest!
veel beterschap in elk geval!
wou zeg!!! wat een zieke shit!! sterkte man
Jezus! Wat een tyfus debiel joh!!!! Das toch niet normaal, echt ziek...

Hoop dat het met je vinger wat beter gaat en de operatie goed geslaagd is..

Sterkte!
 
wow dit is best ziek shit man....

hoop dat het mij nooit gebeurd hetzelfde geld voor anderen :O

sterkte met je vinger
:o echt te triest voor woorden die lui moeten ze echt zelf ff onderdompelen :[
 
:no: verschrikkelijk!
zulke mensen hebben weinig verstand :S

sterkte met je vinger :flower:
laatste aanpassing
 
Wereld wordt steeds gekker...:S
:S ziekelijk

maargoeed sterkte en hoop dat het nog een beetje goed komt met je vinger :flower:
tering he dit is echt ziek :S

maar ik denk niet dat de rook machine theorie opgaat aangezien stikstof-rookmachines een "op de grond hangende" mistlaag creeren wat eigenlijk vooral in films gebruikt word. ik weet niet hoe dit in de matrixx zit maar ik betwijfel dat ze dit daar hebben
 
de tering wat een vertiefte actie! khoop dat et goedkomt met je vinger...wat maakt iemand zo dat ie et leuk vind om dit te doen...met zoutzuur rond gaan lopen om iemand te verminken :S
Jezus wat zijn sommige mensen ziek zeg:/
 
zieke shit zeg! Ik wens je beterschap toe, ik hoop dat alles nog goed komt.
X W en P
 
nederland weer hea!!


Wat heeft zoiets met Nederland te maken? :S

Inge
Heb je dit voorval gemeld bij de Matrixx zelf? Kan me voorstellen dat, ze niemand binnen willen hebben die dit soort zieke zieke geintjes flikt :S nu was jij de l*l, volgende week misschien iemand anders...

Ik zou er zeker melding van maken!

En heel veel beterschap :yes:
 
Bridget Heb je dit voorval gemeld bij de Matrixx zelf?


Neem eens de moeite om alles te lezen pfff
 
sjezus! egt ziek van dat ventje! dat doe je iemand tog niet aan?egt misselijk..wat voor nut heeft het om zoutzuur mee naar binnen te nemen en daar mensen mee verminken? je komt tog om te feesten?
sterkte!
 
jezus man, dan ben je toch ook niet lekker in je kop:S

Hopelijk kan je vinger weer goed worden opgelapt (Y)
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 3627, 73598}
Ik denk dat je heel blij moet zijn dat het niet in je gezicht terrecht is gekomen. Los daarvan is het onbegrijpelijk dat zulke dingen gebeuren.
Hoe kan iemand btw uberhaubt aan zoutzuur komen? Accuwater is volgens mij geen puur zoutzuur...
nog 2 nachtjes voor de operatie! K ben heel benieuwd! Hou ons n beetje op de hoogte Rob!
 
Jeetje zeg, wat een achterlijke mensen leven er toch weer! Snap nou niet wat er leuk aan is!
Je bent toch in staat om bij diegene ff een bekertje zoutzuur over z'n piemeltje te gooien...

Hopelijk komt het allemaal nog een beetje goed met je vinger! Sterkte (f)
 
:S auwieee ja das echt super kut sterkte ermee (K)
wat doe jij op die feesies zeg :s


de tering zeg :s

wie heeft er nou zoutzuur mee :s
hoe is de operatie gegaan?
kill,destination death voor die jongen die dat op zijn geweten heeft.
 
wat een stelletje mongolen hebbie ook op de wereld he?

me kop staat zo :o :[ tering gekken man....

he sterkte :kusje2:

doe effe laten weten hoe het nou is dan ook he???????
w0w egt ziek dit sterkte ermee!!!

:hug:
 
jezus dat klopt echt niet hoor :|
sterkte :kusje:
 
ik wou dat je op het voorhoofd van mensen kon zien of ze het goed of fout zijn om af te schieten of niet, bleven alleen de goede,lieve,normale mensen over :D
Wat een ongelofelijke asociale sukkels zijn da zeg. Zo iemand moeten ze in de cel gooien en er nooit meer uit laten!!! Wat een kutwereld leven wij dan als mensen dit al gaan doen!!!
Ik weet wel wat een tent is waar ik nooit naartoe zal gaan!!

Ik wens je ontzettend veel suc6 en beterschap en het is kut dat het jou moest overkomen, ik had liever gezien da iemand een topic had geopend met: "Ik had zoutzuur meegenomen naarbinnen om het over iemand heen te gooien, maar ik kreeg het over mezelf, en nu ben ik voor de rest van mijn leven verlamd!!"
hoe is t inmiddels met je vinger?
wilde ik net vragen....
Dat die gast het over mn vinger heeft gegooit is klote, maar wat die doktoren mij flikken is helamaal idioot.

Ben maandag naar de plasisch chirurg geweest, enn kreeg te horen dat ik wéér verkeerd behandeld ben geweest. Het is uiterst slecht als zo'n wond zwart word. Wil zeggen dat het ontstoken is.

Nou ik heb een antibioticazalf gekregen waardoor het zichzelf moet gaan helen. Dat hoopt hij dan tenminste. 2 a 3 keer per dag nieuw verband erop, en over 3 weken wéér terug naar het ziekenhuis. Als het dan niet goed is geheelt dan moet hij maar een handje meehelpen.


Dus na 4 huisarts bezoeken en na 3 ziekenhuis bezoeken heb ik 3 keer te horen gekregen dat een andere arts me verkeerd geholpen heeft.

Na 5 weken is het nog steeds niet dicht of lijkt het dicht te gaan.
Die wond heeft inmiddels al 4 feesten overleeft :bounce:
Jezus hee.... dat schiet idd niet op.... :S Mooi klote joh...

Hoop dat de zal f aanslaat!! Succes!
Het wordt steeds gekker allemaal...

Heel veel sterkte er nog mee...!
 
sterkte ermee..
das wek heel bizar.. :/
welke idioot neemt er nu zoutzuur mee, tijdens het stappen :vaag:
 
Rob je bent toch nie in weert naar 't ziekenhuis geweest he hoop ik voorje!
Stelletje kwakzalvers daar :@
Zwaar klote voor je :/

Hebben ze dit verhaal onderzocht in de matrix?


Even iets heel anders: Had jij laatst niet een onderonsje met de beveiliging in de matrix? (of ging dat over je vinger? )Ik herken je shirt op de foto ;)
laatste aanpassing
 
jezus wat een teringlijers zeg...sterkte nog met je hand,hoop voor je dat ie er weer mooi uit gaat zien
:flower:voor jou
Even iets heel anders: Had jij laatst niet een onderonsje met de beveiliging in de matrix? (of ging dat over je vinger? )Ik herken je shirt op de foto laatste aanpassing: 24 december 2004 09:09


Ja klopt, Some day that t-shirt is gonna make me famous :D
 
Ja klopt, Some day that t-shirt is gonna make me famous:D


hehe wazuge ;)


wel fuck up voor je man :(
damn kan ut nog gekker..
 
Geen woorden voor!!!!!!!
Stekte Fire Starter
Te ziek dat mensen met zoutzuur lopen!