Partyflock
 
Forumonderwerp · 726287
Artiest {SHOWLIST artist 48346, 59806}
Ben je tevreden met je uiterlijk en zo nee wat zou je willen veranderen?

Ik zou persoonlijk niets willen veranderen. Kan volgens het 'modebeeld' altijd beter, maar mijn mening is dat je het maar moet doen met wat je hebt. :)
 
ik ben best tevreden
Ben niet echt tevreden :no: zou best wel wat dingetjes willen veranderen om eerlijk te zijn...
2 alligrator: moet je biergisttabletjes halen bij de drogist, die helpen echt! (Reinigen je huid van binnenuit)

Als ik een keer een rotbui heb dan bedenk ik me altijd dat er altijd mensen zijn die het slechter hebben ;) en gezond zijn is ook een belangrijke issue!
mij hoor je niet klagen, ben gewoon tevreden :yes:
tja...niet echt hahaha.
maar tja niemand is 100% tevreden met zichzelf..
 
Ben niet 100% tevreden, maar denk dat ik dat nooit zal zijn. Als ik nu naar foto's terug kijk waar ik een heel mooi plat buikje had heb ik iets van balen . maar toendertijd was ik ook niet tevreden..


amen :respect:
dat heb ik dus ook bij foto's van toen ik 16 was ofzo. volop platte buik, onwijs gaaf huidje (y) maar toen was ik dus ook niet tevreden.
bij mij wisselt het ook van "oh mijn god ik ben een walgelijk monster" tot "eigenlijk ben ik best een lekker wijf :9 "
uiterlijk is niet alles maar ik vind het wel belangrijk. over het algemeen mag ik niet klagen :)
2 nancy:heeeeeeeeeeeel herkenbaar :yes:

Moet ook wel zeggen dat de media, tv, tijdschriften etc.nou niet echt op het gemoed van de vrouw spelen :S
 
maar: nobody is perfect toch?!



En zo is het maar net!!

Kusje voor jou manon :flower:
ik ben gewoon wie ik ben, waarom zou ik daar ontevreden mee zijn
 
Ben wel redelijk tevreden :yes:

Kan altijd wel wat beter :)
bij mij wisselt het ook van "oh mijn god ik ben een walgelijk monster" tot "eigenlijk ben ik best een lekker wijf "

yep :D
 
ach ja ken zo een hele waslijst noemen:
borsten vergroten,
neusverkleinen,
rimpels laten weghalen
schimmel van me nagels af laten halen
wratten weg laten halen
puisten laten uitknijpen
etc...................
 
Hmmzz




Redelijk alleen er kunnen natuurlijk wel wat dingetjes btr, en ligt idd helemaal aan me bui en hoe ik er op dat moment uitzie :)
bwa er zijn een paar dinges da beter kunnen majah wa doede der aan, tschijnt dak al veel knapper ben als vroeger :p das toch al iet :p
 
ja iedereen heeft wel is van die momenten dat ze wel is wat aan zichzelf iets willen veranderen......
maar ik ben tevreden over mezelf en iedereen is op zijn manier mooi en voel je je goed van binnen dan straal je dat ook uit.....


je kunt nog zo genetisch perfect eruit zien als je geen leuk karakter en inhoud hebt dan heb je ook geen uitstraling, en uitstraling is ook een belangrijk onderdeel van een persoon:yes:


precies ben ik helemaal mee eens:yes:
Ben best tevreden met wat ik heb,...zou niks willen veranderen aan mezelf, misschien beetje gaan trainen om wat spieren te krijgen maar verder niks.
volgens mij is niemand helemaal tevreden..
 
Moet ook wel zeggen dat de media, tv, tijdschriften etc.nou niet echt op het gemoed van de vrouw spelen


ik denk dat dat inderdaad een HELE grote rol speelt. groter dan we ons misschien van bewust zijn.
ik heb het vooral bij van die mooie foto reportages zoals in FHM. ergens wéét je dat het allemaal bijgewerkt is met de PC, perfecte belichting en blabla.. maar als ik die huidjes en buikjes enzo zie denk ik altijd: das mooi! waarom ben ik niet zo? :(

antwoord is simpel: omdat ik niet uit de computer kom :frusty: maar toch... je ziet niets anders dan perfectie op tv en in bladen :/
maar toch... je ziet niets anders dan perfectie op tv en in bladen


Dat is inderdaad zo! Gaan toch richting een 'perfectiesamenleving' met al die extreme make-overs etc!

Ach we moeten het maar doen met het uiterlijk wat we gekregen hebben! En zo slecht hebben we het hier in NL allemaal niet!

Eigenlijk moet iedereen gewoon een foto van bijv. Hanna Tokkie naast de spiegel hangen! Stappen we allemaal een stuk vrolijker de buitenwereld in :) Valt me op dat tegenwoordig iedereen met een extreem chago kop over straat loopt!
Van dat chaggo gedrag klopt! Ik ben echt altijd vrolijk enb spontaan en als ik een winkel oid inloop zeg ik de verkoopsters enzo ook gewoon gedag, mensen staan me soms aan te kijken alsof ik gek ben :S zo van huh waarom doet zij zo aardig????

Vreselijk!! Kan me er gruwelijk aan storen...dat egotrippin'chaggie gedrag is een naar trekje wat mensen erg 'lelijk' maakt :yes:

Als ik weer eens aan het mokken ben over een vetrol teveel denk ik altijd aan het feit dat ik niet zo moet zeuren, mensen die lichamelijk gehandicapt zijn of erge littekens hebben of een vervelende ziekte zouden een moord doen voor mijn figuur met die extra vetrol...
Ik vind mezelf niet de knapste, maar ik heb er vrede mee ;)
 
Vind het wel oke zo, al zijn er genoeg dagen dat ik in de spiegel kijk en er anders over denk :D
 
paar kilotjes eraf dan ben ik wel tevreden
Artiest {SHOWLIST artist 48347, 59806, 91185}
Ik ben ook wel tevreden :) Alleen als ik Zondagmiddag thuis kom of wakker wordt heb ik wel eens zoiets van: Mmmmjaaaa... :p
ben tevreden...
 
ben ook tevreden
laatste aanpassing
 
Ik ben tevreden :-)
ik heb mijn buien.. het ene moment ben ik tevreden, en het volgende moment vind ik mezelf te lelijk en te dik
 
To bridget:
Thanks for de tips ik heb al wat spulletjes gekocht!!!
Clearasil 3in1 complete en 2 spulletjes van Nivea;)

:flower:
 
ik ben tevreden en iedereen die het daar niet mee eens is heeft pech gehad ;-)
 
Vaak ligt het er ook maar net aan met wie ik mezelf vergelijk.
Vergeleken het ene meisje ben ik knap,vergeleken het andere meisje ben ik lelijk.
Vergeleken het ene meisje heb ik een goed figuur,vergeleken het andere meisje ben ik dik enz enz..

Eigenlijk moet je je niet vergelijken met anderen,maar ik denk dat iedereen dat weleens doet.
Het kan ook erg aan je bui liggen hoe je je voelt,of zelfs aan de kleding die je draagt.
ik ben best tevreden...
 
nope ik ben niet tevreden en dat zal ik waarschijnlijk ook nooit worden....
nee ik zou egt wel dingen willen veranderen..
 
Ik ben wel tevreden met me uiterlijk, je moet jezelf maar accepteren zoals je bent vind ik.
 
Ach ik heb geen twijfels maar er mogen wel een paar kilo's bij...voor de rest ben ik aardig tevreden


Same here!
Ik ben er wel tevreden mee.. alleen begin een beetje een buikje te kweken :no: dat is niet de bedoeling !!
Je moet tevreden zijn met wat je heb, en hoe je bent :yes:
Als je allemaal dingen gaat veranderen, wordt je er alleen maar lelijker op :no:
laatste aanpassing
 
Bij mij mag ook wel dingen veranderd worden :)
Ik ben vaak genoeg ontevreden... :yes:

laat ik maar niet beginnen...

:no: :no: :no:

elke vrouw heeft wel iets wat ze graag wilt veranderen..

en dat heb ik nou ook..

niet iedereen is perfect....

Maar het zou ook niet leuk zijn als iedereen perfect was..
of hetzelfde is...

Verschil moet er zijn! :yes:
 
ben niet tevreden :no:
 
als ik vol zelfvertrouwen zit ben ik te vreden maar ja dat is ook niet vaak!!!!
mogen wel heel veel kilo's af en me oren mogen ook wel wat anders!!
 
Ik ben wel tevreden maar ik zou wel grotere borsten willen.
kheb beetje een rare... ksou namelijk willen dag me kin wat meer uitstak haha.

voor de rest wel tevreden :)
best te vreden... alleen iets gespierder zou wel leuk zijn :jaja: (maar wordt aan gewerkt) :D
Tevreden, paar kilo kwijt zou leuk zijn, maar mag niet klagen