Partyflock
 
Forumonderwerp · 713677
 
De grootste hel van een dj is mij overkomen, vanacht is uit mijn auto in Batenburg mijn platentas gestolen. Met de nodige onvervangbare platen!! Classics, Early Hardcore en voornamelijk hard- en jumpstyle. Het gaat om een zwarte tas met +/- 80 platen. Platen als control the universe, dont thouch that stereo, thunderground, french connection ed (allen origineel) Ook zat mijn koptelefoon in het voor vak.

Het meest klote is dat ik sind kort resident ben geworden en dat er steeds meer boekingen aankomen en ik juist deze tas vulde met mijn favo tracks omdat ik bang was dat ze gejat zouden worden! Dus kan nu weinig meer.

Wie heeft ening idee, ik loof een beloning uit van €200,- voor de gouden tip en zal degene meenemen naar een feest en vrijhouden! Stuur maar een PB

Kans zal wel klein zijn dat ik mijn platen terug vind, maar heeft iemand een idee hoe ik via de verzekering (meen te weten dat bijv cd's tot €250,- gedekt worden) mijn geld terug kan krijgen? Of ander opties?

Alvast bedankt!
 
ik loof een beloning uit van €200,-


wie bied meer??:D
Let vooral op van die site's als Marktplaats.nl ed. Daar willen nog wel eens dergelijke partijen voorbij komen.
 
tering pleaurislijers :[
ik zou helemal para worden

succes maat (y)
 
Klote...succes!!!
klote sterkte
ben je niet all risk verzekerd?

zou je het kunnen proberen

succes
zo das echt een naai streek... iig suc6 met het vinden van je platen... heb je niet meer details? straat tijdstip. ongeveer...
Artiest D-tail
heb je geen lijstje met wat je mist??

marktplaats, ebay e.d. heel goed in de gaten houden. misschien worden ze daar aangeboden.

p.s. Sterkte.
 
Aardige klappers...
Artiest Deex
Whaaa ik krijg al de rillingen als ik eraan denk wanneer mij dat zou overkomen. Veel sterkte met het terug vinden van je platen. Ik leef met je mee.

Greetz Deex
:O :O Dat is volgens mij het ergste wat een dj kan overkomen.

Ik hoop dat je ze terugvindt. :flower:

Platen als control the universe, dont thouch that stereo, thunderground, french connection ed (allen origineel)


Dader heeft wel goede smaak. :X :X :X
 
die van mij is ook gejat!
 
dit is zeker zwaar kut, als ik weet dat ik op 1 of andere manier mijn geld terug krijg dan wil ik met pijn in mijn hart proberen die onvervangbare platen te vergeten. Maar ik kan nu niet eens een fatsoenlijke set neerzetten. En 80 platen schud ik ook niet zo uit mijn mouw. Ben druk bezig op marktplaats en zo. Hoop mijn tas te vinden en eigenlijk nog liever de dader!!!
Dat soort mensen moeten ze verbieden ooit nog op een feest te komen. :[ :[ :[ :[ Draait een dj een goede set en dan bedank je hem door zijn tas te jatten. :S :S
hoop voor je dat je je tas snel terug krijgt
idd lekker vriendelijk

hopelijk zie je nog wat platen weer terug

sterkte
Denk wel dat PF een goede manier is om hem terug te vinden. De platentas van Luna was een tijd terug ook gejat en die heeft ie via PF ook teruggekregen. (y) (y)

Lijkt me wel handig als je er bijzet waar je gedraaid hebt, hoe de tas eruit zag etc.
ow dat is klote...!
Dit soort geintjes zijn echt zwaaar KUT!!!
En de desbetreffende persoon begin ik maar niet over..:x

k'hoop dat je em nog terug kunt vinden/krijgen!
Artiest {SHOWLIST artist 24361, 46946}
Echt zwaar kut voor je man :( Maar ik geloof dat je (een deel van) het geld van de platen kan terugkrijgen oid, maar dan moet je kunnen bewijzen welke van jou zijn dmv foto's ofzo. Weet niet precies hoe dat zit, misschien iemand die het wel weet??
 
Het gaat om een zwarte tas voor +/- 80 platen, met voorvak en twee zijvakken (Geen UDC tas, kan de naam zo even niet vinden maar kijk ik nog na) In mijn voorvak zat mijn koptelefoon (kan zelfs nu niet op het merk komen maar volgt ook) was geen dure verder. Zat de nodige atomic techno in, en veel jump. Ik blijf nog hopen, maar niemand een idee voor de verzekering?
 
Artiest Killerbase
Niet echt...
Echt zwaar kut voor je man :(

Dat is echt zwaar kut ja :/
Probeer op vele website te bekijken of er iets van zo'n tas wordt verkocht... kijk ook maar is bij feesten... Misschien dat je um toevallig tegen komt. de kans is klein maar je kan het wel proberen!!
Succes verder ;)
Wat een KLOTE streek...
 
Dat lijkt me ook :/
Ik zit zelfs al te piekeren als ik geen naald meer heb.. en moet wachten tot ik het geld ervoor weer heb :/
wat een kutgevoel moet dat zijn :|

sjah
hou de sites in de gaten of er ergens een partij wordt aangeboden
maar ik geef je weinig kans denk ik
Dit is echt zo k*t voor je :(

Mijn medeleve :flower:
Hou je niet toevallig een lijst bij van de vinyls die je koopt? Anders moet je die ff posten, help ik ook ff mee zoeken.
 
good fucking luck my friend :flower:



platen jatten is laag :[

tyfus lijers!!!!!!!
mmm das mooi klote zeg....
zag een paar plaatjes staan die je niet meer origineel kan krijgen:(
hopelijk kan je ze terug vinden.......
klote klote klote


wat de verzekering betreft , volgens mij valt dat onder je inboedel verzekering .



verders veel suc6
 
het is toch meer hardstyle en jumpstyle...is niet erg :P


:vaag:
 
kon het niet laten maar uhhh das inderdaad wel erg...Trouwens dat bod dat je bied zou ik zeker verhogen...wat is 200 euro ???

:s
ah man!!! wat een snertstreek!!! echt nie leuk gewoon dat soort dingen :(

ik hoop echt (!) dat je ze nog terug kan krijgen!
wat de verzekering betreft , volgens mij valt dat onder je inboedel verzekering .


Als het in je auto lag?

Dan is je auto neem ik aan opengebroken. Aangifte gedaan? Vervolgens verzekering inlichten en de waarde opgeven.
 
nieuw kost een plaat al 9 euro.... er zitten ook nog klappers bij... en dan wil je 200 opgeven.... zou et maar is ver(drie)dubbelen :P
zo dat is echt kut succes met het zoeken ik hoop echt dat je ze terugvind
 
Dit is echt kut, echt een klotestreek, als ik die gast zou vinden, zou ik hem flink te grazen nemen :@

Succes met zoeken :flower:
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 1068, 115740}
:s weer te triest voor woorden dit :no:

Ik hoop voor je dat je ze terug krijgt, (ik weet dat dat gewoon niet mee zal vallen) en vooral dat ze de dader toevallig vinden, want dit is en blijft gewoon te triest en respectloos voor woorden....BAH!
Ik denk niet dat je hem weer zult krijgen, probeer het te verhalen bij je verzekering.
Mensen kunnen ook nooit van andermans eigendom afblijven :S.
Te schandalig voor woorden.
Sterkte!
 
Het gaat niet om de beloning, maar dat deze dj zijn platen terug krijgt. Tip: je hoeft nu nog niet op ebay of marktplaats ed te zoeken. Meestal zetten die fukkers het er pas later op.

Als mij deze week een partij wordt aangeboden inc de platen die je hebt opgenoemd zal ik contact met je opnemen.

Doe in ieder geval aangifte. Heb je nog bonnen en/of foto's van de tas/platen??
 
troost je met de gedachte dat geen enkele plaat op deze wereld onvervangbaar is.......ik spreek uit ervaring.

vooral de dingen die jij noemt, die weet ik iig zo optesporen.
 
Ja ik ook wel, maar weet je wel hoelang het duurt voor je ALLES weer hebt gevonden. Laat staan wat het kost..... Bovendien heeft iemand anders nu zijn platen waar hij hard voor heeft moeten werken.
 
klote zeg, maar volgens mij had je er een verzekering voor af moeten sluiten.

Staat me ook iets van bij dat je foto's van je platen moest hebben. Vraag ff na bij de verzekering ofzo want veel platen zullen nog wel aan te komen zijn, word alleen een duur grapje
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 182, 681, 1669}
Artiest Dynamike
Is t alweer zo ver ? wat is t toch ook n fucked up world :(
Artiest Jones
Heel simpel: BLIJF TOCH MET JE POTEN VAN ANDERMANS SPULLEN AF!!!!

Houdt het dan echt nooit op met dit soort kutgein! :frusty:
laatste aanpassing
Artiest Mike
Sow dan!!!Flippe streek....!

Hoop dat je in ieder geval direct aangifte hebt gedaan diezelfde nacht!
En als het goed is heb je de bonnetjes van je platen nog voor je btw teruggave toch?

Neem zeker contact op met je tussenpersoon waar je je verzekeringen hebt lopen en vraag bij hun de juiste in's & out's.

En als ik jou was, geef ff juiste details over je DJ GEAR en waar het precies is gebeurd want de info die je geeft mbt DJ GEAR merk tas,merk headphone, ect ect...is beetje weinig.
dit is echt kut !!!
maar heeft iemand een idee hoe ik via de verzekering (meen te weten dat bijv cd's tot €250,- gedekt worden) mijn geld terug kan krijgen?


Als ze uit je huis zijn gestolen, valt het onder de inboedelverzekering, anders had je volgens mij een reis of speciale artiestenverzekering moeten hebben,
laatste aanpassing