Partyflock
 
Forumonderwerp · 710902
Artiest {SHOWLIST artist 52097, 65558}
Mijn moeder leeft sinds 2 en een half jaar met een aantal beperkingen en aandoeninigen.Na een 12 uur durende operatie aan dr hoofd (compleet met 3 hersenbloedingen op de operatie tafel)...is mijn moeder nooit meer hetzelfde geworden.Zoiezo zat die tumor al 10 jaar in dr hoofd dat in de loop der jaren is gaan groeien.Na velen keren te hebben aangegeven in al die jaren dat ze ernstige blackouts en hoofdpijnen had besloot uiteindelijk 1 arts t verder te gaan onderzoeken.Diagnose....een tumor van 3 cm die niet meer bestraald kon worden (omdat t te laat was...was ze eerder geholpen was er niet veel aan de hand).De ellendige details wat er daarna afspeelde zal ik jullie besparen.Anno nu is ze na de zware revalidatie goed terug gekomen...maar de beschadigingen tijdens de operatie verraad toch dat er "iets" met dr aan de hand is.Ze kan nooit meer normaal praten,eten en lopen.Godzijdank leeft mn moeder nog (wat voor andere mensen weer niet opgaat:( )...maar t doet pijn om dr zo te zien.Ze heeft jaren lang hard gewerkt...stond voor iedereen klaar...en was niet op dr mondje gevallen.

Ze gaat nu sinds een paar maanden alleen met de bus naar de therapie en de revalidatie centrum(voorheen werd ze door mn vader gebracht of door mij) ...wat zeer knap is (want dat had niemand verwacht dat ze dat kon).Nu....ik woon gedeeltelijk in Tilburg en gedeeltelijk in Groningen bij mn vriendin,ik kan dus niet altijd in de gaten houden hoe t met mn moeder gaat.Nu ben ik na een maand vakantie terug en vertelde mn vader (omdat mn moeder t niet wilde vertellen)...dat ze al een aantal dagen werd lastig gevallen bij de bushalte op het centraal station en in de bus zelf.Ze heeft de pech dat ze in de bus moet zitten die langs de universiteit rijd en alle hoge scholen.

Mijn moeder zo nu en dan hoesten (vanwege haar aangetaste luchtwegen)...t klinkt dan niet echt relakst...maar nu werd ze door een hele groep studenten uitgemaakt door AIDSLIJER!!! en de hele groep moest er hard om lachen.En vandaag zat er in het bushokje waar ze op de bus wachtte een gozer die zat te blowen...en toen ie merkte dat mn moeder moest hoesten....blaaste hij de walm in dr gezicht...ze liep weg (Ze kan ook moeilijk praten en durft daarom bijna niet haar mond open te doen dus hem verbaal op wijzen was heel moeilijk)en hij liep dr achterna om gewoon door te blazen in dr gezicht.Gelukkig waren er nog wel goed genoeg opgevoede studenten die hem er op attendeerde dat ie er mee moest kappen.Mijn god...ik werd echt razend toen ik dit hoorde...ik ben in alle staten.Mijn moeder gelukkig nog maar 2 weken met de bus....daarna krijgt ze een scootmobiel dus die ellende blijft haar daarna bespaard.Maar mn bloed begint echt te koken als ik in gedachten ben.......

ik moest t hier echt even kwijt...want tot 5 tellen helpt niet echt
 
hoe oud waren ze ook al weer..:@
achtelijk zeg...:yes: ik begrijp best dat je bloed gaat kooken... ik zou met me ma meegaan en de eerste de beste ffuh...:devil:
maja, ik snap dat dat voor jou moeilijk gaat als je er niet woont, dusuh.. ik wil wel ff met haar mee :[

(K)(K)
dit is toch echt te gek, respect voor de medemens is ver te zoeken.
jammer dat een paar van die kutgastjes het moeten verpesten voor iemand die zo hard aan het knokken is, waar je eigenlijk alleen maar respect voor kan hebben.
ik hoop voor jullie dat het helpt als je met der meegaat in de bus en hoop dat er in die 2 aankomende weken nix vervelends meer gebeurd.

veel sterkte
 
laat je nog ff weten hoe het is gegaan ? ;)
Artiest Mount
Pff, sommige mensen zijn echt gewoon te dom :no:
echt heel erg dit allemaal :(

ik hoop dat het voortaan beter gaan :yes:
sterkte
Hoe halen ze het in hun hoofd???
Kan hier gweoon met mijn kop niet bij!!!:@

Hoop dat straks beter gaat als ze scootmobiel heeft!

Sterkte!!!
ik vertrek over 10 min met dr met de bus dus we zullen straks zien.
Wat n ongelovelijke klootzakken!!! :@ Zo walgelijk hoe sommige mensen met anderen omgaan :/

Je zou bijna hopen dat ze zelf n keer iets ernstigs meemaken, misschien dringt t dan tot dat soort miesgassers door hoe kut het is met n handicap door t leven te moeten...
 
succes man..hou je hoofd erbij
Ben vanmorgen 1 persoon tegengekomen van heel t zooitje (mn moeder hekende m).Nadat ik haar naar de stationsretauratie had gebracht confronteerde ik hem wat ie had gedaan (hij was 1 van die gasten die mn moeder had uitgemaakt voor aidslijer).Hij wist geen raad toen ik m verbaal vernederde in het bijzijn van zn kuttekop vrienden.Ik had mn moeder beloofd dat ik geen fysiek geweld zou gebruiken en ik was bang dat ik dat wel zou gaan doen,maar gelukkig heb ik m met gelijke munt terugbetaald.Wat betreft die jongen met die joint...die kom ik nog wel een keer tegen.
Ben nu weer wat opgelucht en mn moeder ook:)
Werkzaam bij 4-Uz Events
Artiest Men-Oh
Ik had mn moeder beloofd dat ik geen fysiek geweld zou gebruiken en ik was bang dat ik dat wel zou gaan doen,maar gelukkig heb ik m met gelijke munt terugbetaald.


:respect: voor jou! Weet niet of ik mezelf ook zo goed had kunnen inhouden...

Zou me iig een stuk opgeluchter voelen...
Wat erg :S
Hoe kunnen ze :@

Sterkte.. (F)
Hij wist geen raad toen ik m verbaal vernederde in het bijzijn van zn kuttekop vrienden.Ik had mn moeder beloofd dat ik geen fysiek geweld zou gebruiken en ik was bang dat ik dat wel zou gaan doen,maar gelukkig heb ik m met gelijke munt terugbetaald.


:respect: kerel..

dat je je toen nog hebt kunnen inhouden... (Y)
getuigt toch dat je ff heel wat hoger staat dan die teringmongool...

nogmaals :respect:
 
idd :respect:

kan zelf ook slecht tegen onrechtvaardigheid...en dan ook nog zoiets met je moeder...


neem anders ff je camera mee als je die ene gast ziet..
:respect: (Y)

Voor jou
 
:respect: ik had zo niet kunnen reageren zou compleet door draaien....

jammer dat er zulke respectloze mensen bestaan!!!
tja wat moet ik erop zeggen....ik wordt al kwaad als ik het lees. ben wel blij dat je het hebt kunnen verwoorden en niet door het lint ben gegaan. sterkte!
 
hey nasenbluten (en mamma van lex, als ze nog steeds meeleest),

wat een ongelofelijk verhaal zeg...
ik heb het hele topic niet heel intensief doorgelezen, dus ik schrijf waarschijnlijk dezelfde dingen als anderen al hebben gepost.
maar goed, allereerst: ontzettend veel sterkte voor jullie allemaal. een dergelijke ziekte met zoveel complicaties, al het verdriet en de pijn wat erbij komt kijken, de frustraties, wat moet dat wel niet met een gezin doen?
heel veel sterkte in deze moeilijke tijden. ik hoop heel erg dat er ook een heleboel leuke en mooie dingen gebeuren waar jullie je kracht uit kunnen putten, en dat jullie ten alle tijden steun bij elkaar en bij anderen kunnen vinden.
ten tweede: wat is er toch een trieste respectloosheid in deze wereld... er zijn haast geen woorden voor.
hulde, hulde en nog eens hulde voor de manier waarop je dit alles hebt geprobeerd op te lossen, de manier waarop je toch je geduld weet te bewaren als je die knul erop aanspreekt, de manier waarop jullie toch proberen hierboven te staan.

er zijn hier veel reacties te lezen als:

erg dat mensen dat kunnen doen zeg waar is je respect gebleven


Dat er zulke asociale, onrespectvolle mensen bestaan!


Balkenende heeft wel gelijk.. Met de normen en waarden.. want dit gaat natuurlijk nergens over


om daar nog even op door te gaan: ik heb onlangs een topic geopend over normen en waarden, "spread the word". ik wil iedereen graag oproepen om dit eens door te lezen :)
laatste aanpassing
:cry: waar gaat dit heen in deze wereld...
echt heel veel :respect: voor jou en zeker ook voor je moeder die toch zo hard moet knokken :respect: wens jullie heel veel sterkte toe :flower:
 
Ik leef echt met je mee..
Ik weet een btje wat je meemaakt.. me oom heeft een hersentumor gehad en is aan één oog blind.. en hij is ook nog doof tegelijk.. Hij herinnert zich niks meer van wat hij een minuut geleden heeft gedaan, maar wel alles van vroeger.. hij schrijft nu alles op wat hij allemaal heeft gedaan en als hij het even niet meer weet, dan leest hij het terug.. het gaat nu hartstikke goed met hem..

Zo zie je maar weer dat dokters gewoon niet meteen ingrijpen, maar ze kijken het allemaal wel aan hoe het gaat.. Pff.. ik kan me daar zo kwaad om maken :@

En mensen hebben ook helemaal geen respect meer :nee:

Ik hoop idd ook dat als je moeder die scootmobiel heeft alles veel beter gaat en niet meer van die kutopmerkingen naar der hoofd gesmeten krijgt..
En wens haar van mij ook maar veel sterkte en voor jou ook natuurlijk! (F)
 
Grrrr.... is ook om kwaad op te worden :@

Sterkte voor je moeder en jij :flower:
Nou ..ik heb t dit weekend wel van me af kunnen zetten gelukkig.Als je de topics in deze forum doorleest dan zie je gewoon hoe ziek de maatschappij is geworden.Je mag straks nog blij zijn dat je heelhuids thuis komt als je met de fiets naar huis gaat.Mensen die gaan zich steeds minder maatschappelijk/sociaal opstellen in wat voor situaties dan ook.

Als snotjochies al een weerloze zieke oude vrouw gaan lastig vallen of kunnen beroven of aanranden of wat dan ook...dan ziet het er voor de toekomst idd erg somber uit.

Het stuk van~wen~ is ook(Y) en het voorval met de vader van -stampwijf- laat ook maar weer eens zien dat je nergens meer veillig bent;(

ben blij dat er hier nog mensen zitten met een gezonde verstand zoals de mensen die hier en in andere topics gereageerd hebben.
 
Het stuk van~wen~ is ook (Y)


thanks..

en ik hoop dat er meer mensen gaan reageren zodat 'ie ten minste alive blijft :)
trieste gasten bestaan er op deze wereld.
Maarja als je er iets van zegt zoals gooi dat flesje bier niet kapot op de straat moet je er je leven voor geven :vaag:

Het is heel erg triest gesteld ik ben echt nooit bang geweest om iets te zeggen tegen kerels. Ze mogen me best op mijn bek slaan sla ik lekker terug :p

Maar tegenwoordig wordt er niet meer geslagen maar gestoken en geschoten :s

Tis een heel erg moeilijk geval zoiets, die gasten zijn gewoon kansloos. Die hebben alleen voeding gehad en geen opvoeding.


Maar genoeg geluld.


Heel veel stekte met deze situatie. En geniet van je moeder als je er bent ook al is ze niet meer hetzelfde jjij hebt haar tenminste nog


suc6 :flower:
jezus zeg, wat een achterlijk debielen lopen er tegenwoordig rond op deze wereld zeg!!! :@

echt TE triest gewoon!!!

sterkte (F)
:flower:
 
wat een stelletje achterlijke domme piemels!!!dat is niet normaal!!!


veel sterkte ermee!
mijn god, wat een verhaal!
maar wat goed dat jij zo cool gereageerd heb!:respect:
om die gast op z'n bek te slaan is alleen wat spierkracht nodig. om hem de waarheid te zeggen, heb je pas echt kracht nodig!
Ben nu weer wat opgelucht en mn moeder ook


je mag, net als je moeder, trots zijn op jezelf.
die "dreun" die jij gaf, zal lang blijven nadreunen bij die jongen.
en die jongen met die joint, die komt zichzelf (of een van ons;p) wel tegen, en krijgt dan net zo'n dreun!

(f)voor lex en (f)(f) voor z'n moeder
'woorden'van mijn kant waren dit keer gebruikt voor 'gerechtigheid' maar woorden worden maar al te vaak gebruikt om mensen te kwetsen;( ,wat 1 woord of een zin al kan aanrichten bij een persoon...echt triest.Ik ben blij dat mn moeder er mee kan omgaan (ze heeft t na een kleine 2 jaar leren te accepteren) maar t doet pijn.Zo zie je ook vaak jongeren verstandelijke gehandicapten naroepen of opmerkingen geven,ik kan daar moeilijk tegen en dan hebben ze echt een harde aan mij.

Ik hoop dat meerdere mensen op een verbale manier dit soort 'tuig' durft aan te pakken wanneer het kan.
Gezien de mooie en lieve reply s in dit topic denk ik wel dat t goed zit:)
tsjonge ik hoorde van mn moeder dat ze gisteren nbij de zgn laatste intake gesprek had om in aanmerking te komen voor een scootmobiel.Nu zit er dus 50% kans in dat ze gewoon helemaal die scootmobiel niet krijgt!!!!:(,die mensen vonden dat mn moeder nog goed genoeg kon lopen.(yeahh right en als t glas buiten is ook zeker)...damnn t zit er gewoon echt niet mee
 
Heel triest gewoon....

sterkte ermee!

(k)
 
te triest voor woorden..
 
dit is inderdaad te belachelijk voor woorden, ik vind t echt ontzettend knap dat je die jongen een lesje hebt geleerd zonder hem te slaan ofzo!
je bent tegenwoordig nergens meer veilig, als ik kwaad ben of iets zie op straat wat niet normaal is reageer ik daarop, ik trek mn mond open voordat ik er over nadenk...niet slim want er lopen aardig wat leipo's rond maja!Op tv zag ik laatst dat een man meerdere gehandicapte in zo'n scootmobiel had overvallen, hij was ervoor gaan staan en had hun geld geeist...1 van de vrouwtjes zei 'nee'en is op hem in gaan rijden, toen droop hij af!
Geen woorden voor TE trietst!

sterkte en hopen maar dat ze toch die scootmobiel krijgt, heeft ze meer vrijheid en daar heeft ze recht op!
laatste aanpassing
Helaas zijn er heel veel stomme, domme mensen op de wereld die het leven niet echt begrijpen.

Ik vind het knap van je dat je nog niet er op los bent gegaan, want dat is ook niet echt een oplossing, al kan ik het wel begrijpen als het een keer in je gedachte is opgekomen.

Ik wens jou en je moeder en de rest van je familie heel veel sterkte er mee en ik hoop dat in de toekomst dit soort dingen niet meer voor zullen komen.
jezus... :S

ten eerste: veel sterkte voor jou en het hele gezin!
ten tweede: welke bushalte precies, en welke dagen, en hoelaat?
Hier word ik even stil van.........

Maar wat verschrikkelijk knap hoe je dit opgelost hebt!! En wat verschrikkelijk knap hoe je moeder alles opvangt!! :respect:

Voor jullie alle twee een dikke :knuffel:

Heel veel sterkte toegewenst en blijven knokken!!
idd erg fout en te zielig voor woorden!!
 
kansloze figuren lopen er toch ook rond..


en sterkte
Ey goos super veel sterkte met je moeder.. ik hoop dat jij en je fam en vrienden,alles rustig op een rijtje kan zette.. en dat groepje mensen die haar belachelijk maakten zitte echt niet goed in elkaar stelletje klootzakke bah.. een beetj respect is bij sommige mensen al te veel gevraagd en die goos die zat te blowe .. ik hoop dat die in zijn rook van zijn joint een keer stikt!
laatste aanpassing
 
Tering wat een LOSERS:no:
Sterkte verders....
echt walgelijk! :S
heel veel sterkte verder! :knuffel:
Ik weet wat je meemaakt! al die mensen die dit soort dingen flikken zijn kansloos, en echt te zielig voor woorden. :[

mijn moeder had 2 jaar geleden een hersen infar. gehad.. en is toen redelijk eruit gekomen maar haar rechterhelft functioneerde ook niet meer zo goed, als ik met haar ging winkelen of wat dan ook voelde je de ogen altijd prikken, mensen die dachten dat ze niet goed was of dronken of wat dan ook.. dat deed zeer! en maakt je kwaad!

nu is mijn mams 9 sept 04 overleden omdat ze een bacterie eroverheen kreeg die ze niet kon overwinnen, en de pijn die er nu is... :cry:...zucht...

ik kan je aleen zeggen, hoe rot die mensen ook doen... laat ze, ze zijn te stom voor woorden, maar geniet juist van je mams... :yes: help haar enzo wees er voor d'r etc...probeer leuke dingen te doen zo ver dat mogelijk is..

sterkte verder...
:flower:
 
:knuffel: Nasebluten!!!
Wat totaal respectloos om zo met mensen om te gaan, zo behandel je dieren nog niet eens :@:@
Heb idd heel veel respect voor hoe je met die situatie met moeder omgaat!!!
Zou net als jou helemaal door t lint gaan als ze zo tegen mijn moeder zouden doen :@:@:@:@:@

][-][³ KrankImKopf.nl

ten tweede: welke bushalte precies, en welke dagen, en hoelaat?


Mag ik mee??
IK GA MEE!!!!!!!!
zullen we die studenten ff wat normen en waarden d`r in slaan :)

(F)(F)(F)(F)(F)(F)
Nou mn moeder maakt de straten van Tilburg onveillig met dr scootmobiel:D,heb er wat Hardcore stickers opgeplakt,Lonsdale Sticker heb ik er maar afgehaald:D

Die gozer met die joint....had m gezien,wist op welke uren/dagen die bij de bushalte zou staan.Bij de vierde keer liep ik dicht bij m in de buurt,hij moest rennen om de bus te halen,ik stak mn poot uit,hij maakte een aardige landing.Toen ie opkeek zag ie een kokende Nasenbluten met op de achtergrond nog een stel kokende vrienden.Zijn vrienden kwamen ook nog verhaal halen,maar dropen toch uiteindelijk de andere kant op omdat ze toch niet echt voor die lowlife wilde opkomen hehehe.Ik heb die gast nog verteld (die toch een aardige wond aan zn knie had)dat ie het nog niet een keer moest flikken wat ie bij mijn moeder dee of bij wie dan ook.

De buschauffeur die daar ook mee stond te kijken was al op de hoogte van het incident met mn moeder...dus hij liet de jongen ook lekker in de kou staan,hij kwam de bus niet in:D

T was misschien niet de juiste vergelding zoals ik dat deed bij die andere gast maar ik heb er geen spijt van:)
Ppfff walgelijk zo'n verhaal haalt toch wel het bloed onder je nagels van daan... erg sneu dat er zulke mensen bestaan.

Mn zusje kwam laatst ook thuis met een verhaal dat een groep popie jopie jongens appels ging gooien naar een groepje "nerds" om het zo maar te verwoorden.
Jammer dat ik niet op die school zit, ik had echt mn mond niet gehouden......

Sterkte verder met je moeder!
Het ergste is dat je die gruwelijke taferelen veel vaker ziet tegenwoordig.En t begint al bij de jonge kids van tien jaar waar ze in groepsverband andere kinderen (meestal eenlingen) pesten,schoppen en slaan....echt te idioot voor woorden gewoon.

Die zgn popie jopie s zijn zelf zo onzeker als de pest dat ze het nodig vinden om even "the man" te zijn door een ander leed toe te wensen of te vernederen.Walgelijke mensen zijn t ja
Ja dat is helemaal waar! En het sneue zijn dan vooral de meelopers op hun kots ik nog het meest....
Eigenlijk vinden ze het kut maar ze durven er niks van te zeggen omdat ze dan niet cool zijn :/

Matig dat volk...