Mysteryland was vroeger alleen maar hardcore, ze kunnen nu beter ook de naam van het feest veranderen, want dit is geen echte mysteryland meer
Inderdaad.
Kijk naar 'n PTP-entertainment in Duitsland, 'n AoD in Nederland en je kunt snel genoeg de conclusie trekken dat de HC-tijd van ID&T vergane glorie is, waar je niet over moet zeiken, maar gewoon met veel plezier aan terug moet denken
Ik ben het wel met je eens. Maar ik vind dat meeste mensen gewoon wat meer respect voor hardcore moeten hebben. Want door die grote hardcore feesten van vroeger kan de hardstyle scene nu zo groot zijn.
En ja het steekt gewoon een beetje om mysteryland zonder hardcore te zien. Maar dat is mijn gevoel en ik snap wel dat t nu bij de mensen van id&t alleen maar om geld gaat. En uit de populairste muziekstromingen kun je het meeste geld halen natuurlijk. Misschien volgend jaar een hip hop tent erbij. Zou me niks verbazen........ Tsja ze doen maar allemaal mij zie je er niet meer.