Partyflock
 
Forumonderwerp · 591671
okeej ik zelf sta d'r versteld maar na veel aanvragen :D en aanraden, mijn verhaaltjuh ook hier op partyflock.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



Een planeet, waar van alles kan groeien en leven, tis prachtig alles door elkaar met elkaar…..ze noemen het ook wel de aarde………….misschien ken je het wel???

De aarde, waar van alles kan groeien en leven, tis prachtig alles door elkaar met elkaar, op het moment dat ik dit in type lijkt het in ene helemaal niet zo vanzelfsprekend als bij de bovenste 2 zinnen.
Alles MET elkaar, dat klopt wel 1 planeet iedereen[laten we dus van iedereen spreken en ik heb het hier dus ook over dieren planten en niet alleen over mensen ego!] staat daarop.
Maar bij alles door elkaar begin ik wat te twijfelen, laten we eens gaan kijken, de natuur in afrika prachtig mooi, dingen die zo ongelooflijk mooi zijn en zo goed zijn uitgedacht, heel erg handig……

Een hyena prachtig mooi beest wel een kudde dier maar dat geeft nie, ze hebben elkaar nodig…..klein probleempjuh er word 1 heel mooi baby hyenaatjuh geboren, wordt ontzettend verwend wordt en zijn ouders geven hem alles wat hij wilt, van takjes tot de heerlijkste stukken vlees. Hyena-babytjuh word groot en komt in de pubertijd, hij is altijd de hemel in geprezen kreeg de mooiste dingen en nu in ene moet ie het gaan delen, want er is nu een andere baby voor hem in de plaats gekomen,….Hyena is boos, hij kan het niet handle-en,gaat rare dingen doen zijn soortgenoten aanvallen en dat soort onnatuurlijke dingen, begrijpt het niet, HIJ was toch de beste????Hij gaat weg bij de groep heeft ze niet meer nodig,[denkt ie want hij is toch de beste!?] Nooit heeft hij er bij stilgestaan, dat ie veel weerbaarder is in zijn eentjuh, en eten vangen dat gaat al helemaal niet want een hert vingen ze altijd met de hele kudde, daar staat ie dan, in zijn eentjuh in het midden van………. niks, zijn kudde kon ie niet begrijpen en hij was veel te eigenwijs geen personal-help meer van zijn moeder, had zo’n slim beeste niet nodig. Heel hard probeert ie het toch te redden in zijn eentjuh, maar helaas het hert rent veel sneller, en het konijntjuh schuilt in zijn hol. Geen eten, word zwak. Honger. Dorst.
En op dat moment sterft ie, te eigenwijs, slechte opvoeding, geen beheersing, geen sociaal gedrag, zo’n beestjuh hoort toch helemaal niet in de natuur…..? toch?….dus dat word vanzelf opgeruimt, kleine moeite.

Zoals ik al zei de aarde zorgt bijna voor alles, zieke dieren, die worden voedsel voor andere gezonde dieren. Of worden op andere indrukwekkende wijzes opgeruimt.
Ook geestelijk zieke dieren zoals de hyena worden keurig opgeruimt, zorgt namelijk alleen maar voor problemen.De gezonde dieren kunnen veilig doorgaan met hun leven.Geen gekken die hun jongen afpakken of iets dergelijks. Dat is natuurlijk prachtig,….

Tot hier leek het allemaal een heel klein stukjuh van een sprookjuh, alles klopt en alles loopt goed af.en als er nu geen hoofdstuk verder was gekomen, had jij ontzettend gewaardeert dat je ook daarvandaan komt, dat kleine paradijsjuh.





Maar helaas de aarde heeft ooit eens een fout gemaakt, een grote. Hij maakte een dier, wat erg bevattelijk was voor ziektes, en vooral erg graag wilde ontdekken,wie slimmer was dan de gemiddelde aarde-bewoner[hier begint het al met de grootheidswaan] hij had zelfs het idee dat de idee-en van de aarde fout waren DE MENS wist alles veel beter!Hij had namelijk een ontzettend mooie kwak met hersenen
ik spreek:

DE MENS

Waarschijnlijk ken je hem wel, een organisme wat je waarschijnlijk nooit meer over het hoofd zal zien, helaas……en waarover ik je zoveel rare dingen kan vertellen, wat je doorgaands misschien als iets dagelijks beschouwt.
De mens heeft om te beginnen al een ontzettend mooie taal ontwikkeld, en nu ga je denken,nah das toch nie zo byzonder.
Nou dat klopt, maar het begon al dat er iets meer mensen op de aarde kwamen, ze trokken over de wereld, en besefte dat een hoop plekken nog nooit gezien waren door hun soort genoten, dat vonden ze prachtig ze hadden wat te vertellen,en eigende het zichzelf toe, nog steeds niet vreemd??

Ooit wel eens een vogel in een boom zien zitten, die heel hard loopt te tjilpen. Dit is mijn boom.Vrienden kom eens kijken.Hier heeft nog nooit een vogel in gezeten.Vrienden kom eens kijken. Ohw ja das wel een leuk extra weetjuh, deze vogel verzon een nieuw soort tjilpen, en die boomtjilp die hij verzon, tjilpte je als je in die boom woonde.[ja handig toch??!!]

Goed het word al wat vreemder he, ik bedoel die vogels die langs vliegen hebben echt zoiets van kijk die boom-gek eens zitten, die is niet goed, stik hier van de bomen en hij is trots dat deze helemaal van hem is, haha wij gaan lekker vliegen, wees jij maar trots op je boom.
Probleem bij DE MENS was, die reageerde niet zo, die reageerde precies zoals de ontdekker hoopte, men wilde zijn vriend zijn, of reageerde fel, en trokken verder zodat ze ook een eigen stuk land konden krijgen.
En zo begon het dus al, dat DE MENS ruzie kreeg met zijn eigen soort genoten, heel onschuldig.

Zoals ik al zei is de mens behoorlijk gevoelig voor ziektes, lichamelijk, maar ook vooral geestelijk. Die vele hersenen zijn dus helemaal niet handig, maar ja een hoop mensen ontdekte dat wanneer jij intressant was, mensen jou vriend werden, ze vonden je geweldig en was een soort held.
De man die het wiel uitvond[ ja zoiets simpels is dus uitgevonden, kom d’r maar eens op!] begon heel onschuldig. Hij vond het wel grappig.Hij speelde ermee met zijn kinderen, er werden fietsen gemaakt met het wiel, hij kreeg geld, had vrienden en men aanbad hem.
Alleen ik zou zelf niet willen leven, als ik zie wat er nu is gebeurd met het wiel, er zijn auto’s gemaakt. AUTO’S!!!! door de natuur waar dus de mooiste dieren liepen, en alles vanzelf ging, kwamen in ene machines, dingen die konden bewegen zonder gevoel. En ze deden nog wat je wilde ook. Prachtig dacht de mens! En daar begon het ziek worden al, ziekte nr 1 die bij de hyena’s hard werd aangepakt: egoisme.



Nog niet eens tegen de soortgenoten deze keer, maar gewoon lekker alle dieren die daar leefde en trokken opjagen met deze snelheidsduivels. Dieren werden dood gereden.
Maar wat geeft het, de mens was het beste.

Het is ook eigenlijk een ontzettende belediging hier op aarde dat zulke zieke “dingen”op aarde lopen. De dieren die hadden wel door, het enige waar het omgaat is overleven, voortplanten, de kudde of jezelf in leven houden.

De mens begon meteen met het laten zien, van zijn kracht. Ontzettend triest maar dat heb je nu pas door.
Heb jij een leeuw wel eens een muis zien vangen?Ik kan je vertellen hij laat het dier leven nadat hij heeft gespeeld, want zoiets kleins tegen zoiets reusachtigs als hij zelf was toch geen leuke game? Even spelen, verder niks. Geen scheidsrechter voor nodig.Hij wist toch wel dat hij het het muisjuh met 1 klap dood zou kunnen maken.

Heb jij een pubermens, wel eens zien spelen? Er gaan verhalen dat er mensen zijn die vissen op de grond gooien, en er dan met zijn alle gigantisch op gaan stampen, “wie heeft hem het eerste plat.” Hoe zullen we het noemen, nogmaals ziek?? Bij de mens is er ooit iets mis gegaan, want een reusachtig mens, wilt graag indruk gaan maken op zijn vriend, ook een reusachtig mens. Hij laat zien hoe stoer hij is, hij kan een vis doodtrappen, het spelletje is grappig? Of leuk? Ik weet het niet, ik kan ook geen reden voor dit soort gedrag vinden.ik denk dat het ook hier gaat om te laten zien wie de macht heeft………………………………………… btw een hele moeilijke vraag denk je dat de mensen of het visjuh het heeft overleeft?…niet moeilijk zeg je?? Dan ben je niet zo ziek als zij, maar jij zal vast wel iets anders hebben wat niet spoort, of waar je hersenen een paar verkeerde kronkels hebben zitten.

Datgene wat ik al de hele tijd probeer te laten zien, en wat hopelijk ook lukt, dat de mens hele vreemde dingen doet, die zoals ik al zei in jou en ook in mijn ogen eigenlijk heel normaal zijn.

- Als je ziek bent, zijn er een hoop mensen die graag hun zwakte tonen [ooit wel eens een ziek hamstertjuh tegen een slang horen zeggen,dat ze nie meer kan lopen]
- Wel eens een mensen winkeltjuh gezien, waar je alle soort mensen kan kopen?[ dat bedoel ik dierenwinkels zijn toch echt ontzettend normaal ]
- Een dier aan een touwtjuh [heb jij wel eens een hond met een leguaan aan een lijntjuh gezien?]
- De dood zien we als iets verschrikkelijks, en is vaak niet te handle-en voor ons[ heb jij wel eens een dier bij een medium zien zitten om te vragen hoe het met Opa giraf gaat?drom!Nah ja alleen platvoet en zijn vriendjes was dat zo, maar dat is weer iets anders]
- Wapen en hulpmiddelen om je eigen soortgenoten te doden??[Wel eens een muis een dartpijltjuh op zijn vriend gooien,omdat ie een mais pikte?]
- Homo’s en lesbiennes zijn geaccepteerd, als het hoort[2 tijgers die met hun kont tegen elkaar aandraaien en beide wachten tot de man erop springt,oftewel heel erg ziek.]
- Mensen die denken dat ze in het verkeerde velletje zijn gestopt [“ik ben een chimpansee,maar ik heb het gevoel dat ik een schilpad ben”
- Mensen die sex willen hebben met een dier[maar op het moment dat een geit door een varken word gedekt weet niemand waar die moet kijken en gieren het uit]



En door al deze kleine dingetjes onderscheiden we ons van de dieren, we voelen ons ook geen dier, maar wil je zeggen dat over de hele wereld dieren zijn, dus alle prachtige mooie slangen, leguanen,gorilla’s en vogels onder de dieren vallen,met geen zieke geesten/gedachtes.s de mens zich daarvan wilt gaan onderscheiden, haha denk dat de dieren dat het voor 1 keer top vind, dat we egoïstisch, okeej egoïstisch mens nu even voor jou de rollen omdraaien: zou jij met onder dezelfde categorie willen benoemt worden als [pfff Das een hele moeilijke] marokkaan, elke keer als dus de marokkaan iets flikt, word jij erop aangekeken……neej he daarom, die dieren hebben al genoeg leed gehad door ons de zogenaamde helden.

Om nog even terug te komen op het feit dat mensen bevattelijk zijn voor ziektes,lichamelijk, maar daar hebben onze dieren ook last van.
Maar vooral geestelijk ooit een papagaai horen praten, met een psycholoog, hij was zichzelf helemaal verloren?
Of een olifant zelfmoord zien plegen?en dat is de prijs de o zo ontzettend slimme mens betaald, en nu kan hij niet meer terug.
Mensen zitten met zichzelf in de knoop, bijvoorbeeld door het fenomeen kleren:
Kleren waren er voor de kou, bedekken. Dat mensen meteen weer zo gestoord zijn om meteen te zorgen dat ze beste kleren hadden. Het apartste het laten zien, dat ze beter zijn dan de rest,….en hier begon het ergste begin, de mens vond het niet erg,maar eindigen lukt nie meer, de zwakkere of de zieke alsnog laten sterven kan niet meer, want dan is er hier helemaal geen bevolking meer.of is dat wat ik wil?

Doordat de mens het belangrijk vond om te laten zien wat je status was, door bijvoorbeeld dure sieraden, of meer van die onzin, de nieuwste en duurste bmw.Alsof het lekker rijdt zo’n ding waarop je zo zuinig moet zijn dat je er niet eens van kan genieten, alleen als andere je erop aanspreken geniet je even mee, en vergeet je de prijs even.

En zo kan ik nog uren schrijven over DE MENS, 1 ding wat zeker vermeld moet worden vind ik,….en het is in mijn ogen een mijlpaal.TROUWEN, je gaat trouwen de meeste bruidjes of bruidegommen trouwens, hebben de nodige irritaties.Nemen alles voor lief want trouwen dan hoor je erbij, heb jij 1 dag alle aandacht.maar toch staan ze er nie voor 100% achter, er is altijd wel wat van het dopjuh van de tandenborstel,tot de opdringerige vrienden.er is altijd wel iets te zeiken………en 1 ding kan ik jullie vertellen, ‘HET bestaat, ik weet dat klinkt heel officieel, en bij HET hoeven ook totaal geen verliefde-gevoelens op te spelen, gewoon 100% vertrouwendat is heel erg belangrijk.
Nu iets prototype mens, ik ga jullie jaloers maken:Ik heb HET!!!!
En als sociaal mens kan ik je 1 dingen zeggen, pas wanneer je helemaal tevreden bent met jezelf.Je nergens voor schaamt, en dat het vertrouwen zo ontzettend goed is dat je alles kan zeggen.

TROUWEN
Maar alleen het feit dat jij iets beloofd voor al je vrienden, en tegenover elkaar dat je altijd bij elkaar blijft en elkaar altijd zal steunen oftewel:TROUWEN
En dat er dan zo ontzettend veel scheidingen zijn, zegt alweer hoe dom de mensen met de jaren wordt. Ik denk dat als dit gebeurd,wat misschien niet jou schuld is, het een verschrikkelijk verschutting is.Want dingen die beloofd worden, zijn zelfs niet meer serieus, en dan is het einde zoek!








DRUGS
Zie jij drugs bij dieren?De stoere mensen hebben het nodig, die hebben toch alle macht van de wereld.Tjsa dan krijg je veel zorgen en heel veel problemen, en heel macht dat heb je ook,nah en dat was de bedoeling van de mens, en het is gelukt.Maar ze hebben wel drugs nodig.

Zieje alle gorilla’s elke vrijdagavond richting het weet-bos lopen, omdat de week even af te sluiten, en of drugs nou gebruikt wordt door mensen die gewoon geestelijk geen kant opkunnen.
Of mensen die af en toe iets gebruiken op een feest. Of de hele domme mensen die niet snappen waarom ze het in mate moeten nemen, die het gewoon zo lekker vinden of gewoon echt te DOM ervoor zijn om het te begrijpen.Of mensen die een heleboel waarschuwingen krijgen dat iets dodelijk is, en laten zien [net als de hyena op het begin, je weet het einde nog?] dat zij zelf wel weten wat goed is, en dat zij er heus niet dood aangaan, want zij zijn toch sterk?
Het is vooral weer opvallend, dat de mens zoiets uitvind, dat DE MENS het nodig heeft, om wat voor reden ook, EEN MENS wilt drugs, een dier niet.Hele kleine dingen die gewoon aantonen dat de mens over het algemeen psychisch behoorlijk naar de klote is.


Mensen die zichzelf ergens niet thuis voelen, omdat ze de bepaalde kleren niet aan hebben. Mensen die onzeker zijn dat ze zichzelf niet accepteren.
Mensen die ziek zijn van het doordenken.
Mensen die twijfelen om nog wel verder te willen met die mooie leven
Mensen die baby’s willen bevruchten en daar dus sex mee willen hebben.
Mensen die het erg vinden wat andere van ze vinden.
Mensen die het leuk vinden dingen te vernielen.
Mensen die het geweldig vinden iemand te vermoorden.
Mensen die andere mensen tot bloedens aan toe slaan.
Mensen die zichzelf of vrienden bewust de dood injagen.
Mensen pesten om kleren die er niet bij horen[ziekelijker dan onzekerheid]


De mens is gewoon een ontzettend ontevreden “ding”wat rondloopt, tussen jou en
Mij.
Het is maar een greep kleine dingetjes die normaal worden gezien,……maar er is geen gecompliceerder wezen op aarde dan de mens….het verhaaltjuh begon heel mooi, het leek wel een sprookjuh.
Ze hebben de macht,
We hebben groepjes waar je kan bij kan horen. En het sprookjuh is weg.en kan nooit meer terug komen, want de mens is blij die heeft macht.

Maar 1 ding voor de duidelijkheid, ik ben iemand uit die 20%, heb geen 1 van die rare dingen die hier beschrijf. Het kwam in me op en moest het kwijt.jah misschien het feit dat ik zelf niet 1 van die 80% ben, kan ik er niet over oordelen en probeer niemand ermee aantevallen.
Ik zeg juist dat je je erover heen zou moeten zetten, want tis nie goed als je jezelf nie accepteerd, je kan het toch niet veranderen. Het enige wat je kan verliezen dat zijn je vrienden, maar als die je dumpen omdat je in ene jezelf word….laat ik het zo zeggen……dan heb ik weer een nieuw stukjuh wat ik kan omschrijven.



04-12-2002-12-04 ISABELLE

Nog een laatste vraagje stel:
Je hebt ontzettend veel, de drukste en best betaalde baan Amsterdam
Iedereen wil je vriend zijn,
Je wordt geaddoreerd:
Mensen willen jou kleren:
Willen lopen op jou schoenen
En willen alles van je weten.




En wat denk je hoe zal je hier op reageren, zou het je leuk vinden??
 
Bah... geen zin om te lezen... :/
 
damn je bent toch gestoord als je dit gaat lezen :P
ik heb die tekst niet gelezen, maar ff over de topic naam daar kan ik mij wel bij aan sluiten ;p
 
ben tot de helft gekomen, oke ben 50% gek :p
 
Ben ik dan echt de enige die de moeite genomen heeft dit helemaal door te lezen?????

isa ik ben het op een hoop punten met je eens maar een paar punten sla je toch de spijker naast zijn kop

voor de rest een toptekst die je aan het denken zet (Y)
 
uit welk boekje heb je dat verhaal;P
 
pff gekke werk om dat te gaan lezen
Als ik op de topic titel af moet gaan zit volgens mij die 80% allemaal hier...

Hehehe...
pfffffff,van mij krijg je helemaal niets meer jij ben goed........



:bounce: woerdje
 
ik heb er zin an :bounce: :xtc:
 
ik heb ook de moeite genomen om het helemaal te lezen
soms ben ik het ermee eens, soms niet
hm ik ga zo direct al filosoferend in slaap vallen, wie weet kan ik morgenavond een goede reactie geven :D
 
2 The Real Bitch kan j dat nog 1 keer herhale ajb?? :)
laatste aanpassing
hahaha het is wel lang he,...heb er een paar uitgeprint, haha en het zijn 6 kantjes ofsow.....
maar goed ik ga d'r mee naar een uitgever ofsow :D heel veel goeie reacties!......

chiel<jij weet als geen ander dat ik slimmer ben dan ik lijk toch, daarom .....dan heb je geen boekjes nodig....:P :D

vakkie-w< wat moet ik herhalen??
 
hahahaha wat was jij pleite!!!! wel goed hoor wijffie!! je krijgt van mij een dikke vette 10+