Partyflock
 
Forumonderwerp · 703864
ik heb wel es met zon oude dateq gedraaid met van die omgekeerde knoppen voor laag, mid en hoog. was dat vroeger de standaard ofzo? de logica hiervan ontgaat mij een btje, en zijn er mensen die dat serieus fijn vinden om mee te draaien
Artiest Mike
He Dj Vision,

Waarom ze dat gedaan hebben indd bij dateq,weet ik ook niet.
Maar ik draai nu nog steeds ieder weekend op dit mengpaneel en ik moet zeggen,PERFECT mixertje hoor!

Het is wel zo dat je met deze mixer niet te snel overstuurd,hij gewoon heel goed is af te regelen en dus goede kwaliteit muziek uitstuurd.

Het is even wennen,wat mij betreft 1v/d betere mixers van Dateq.

Ik vind het serieus een TOP mengpaneel!

Beatzz,
"DJ MIKE"
Dat mengpaneel is gewoon een slagschip dat door alle geluidbarriere heen vaart.
Gewoon oerdegelijk en goed. Het is even wennen, maar tja, het is en blijft toch een draai beweging, dus wat maakt het nulpunt uit?
Je bedoelt zeker die Dateq GPM 8.0 ofzo. Daar zit de nul aan de onderkant inplaats aan de bovenkant van de draaiknop, als ik me niet vergis. Maar de draai beweging blijft hetzelfde :)
Gisteren op DJ Contest stond ook zo'n ding :)

Tis ff vaag dat het anders is als normaal maar heb er verder onder het draaien geen problemen mee gehad..